Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

QUOTE(jurguliux @ 2009 08 20, 20:53)
QUOTE(MeGu @ 2009 08 20, 20:51)

tai ar kepei jau pyraga? biggrin.gif

Kepiau. Visai skanus, tik saldumo daug, nes kriaušės saldžios. Toks trapus. mirksiukas.gif

Ryški, faina tau. Pamrnu kokioj euforijoj po gimdymo buvau, visą mėn ant sparnų skraidžiau. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeGu: 20 rugpjūčio 2009 - 20:07
QUOTE(MeGu @ 2009 08 20, 21:05)
Kepiau. Visai skanus, tik saldumo daug, nes kriaušės saldžios. Toks trapus.  mirksiukas.gif

ir nebeliko jau unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 08 20, 21:07)
ir nebeliko jau unsure.gif  biggrin.gif

Liko, atmink, pavaišinsiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeGu @ 2009 08 20, 21:08)
Liko, atmink, pavaišinsiu.  biggrin.gif

su dviračiu nebelabai paminsiu g.gif lotuliukas.gif kažin net kaip sektusi ant jo užlipt unsure.gif biggrin.gif

teks tada tenkintis bandelėmis rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 08 20, 21:16)
su dviračiu nebelabai paminsiu g.gif  lotuliukas.gif  kažin net kaip sektusi ant jo užlipt unsure.gif  biggrin.gif

teks tada tenkintis bandelėmis rolleyes.gif  biggrin.gif

Pamintum, gal ir pagimdytum. :-)
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 08 20, 21:05)
reiks pasicekavint ax.gif  biggrin.gif


Nu cekavinkis biggrin.gif

QUOTE(MeGu @ 2009 08 20, 21:05)
Ryški, faina tau. Pamrnu kokioj euforijoj po gimdymo buvau, visą mėn ant sparnų skraidžiau. wub.gif


Nu tikrai tas mažutis dabar tokius šiltus jausmus sukelia... Ir ašaros rieda žiūrint, ir vis neatsižiūriu, netikiu....... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryški @ 2009 08 20, 21:24)
Nu cekavinkis  biggrin.gif
Nu tikrai tas mažutis dabar tokius šiltus jausmus sukelia... Ir ašaros rieda žiūrint, ir vis neatsižiūriu, netikiu....... wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif tylios šiandien g.gif
Jurguliux, kaip tu g.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2009 08 21, 14:48)
Sveikutės mirksiukas.gif  tylios šiandien g.gif
Jurguliux, kaip tu g.gif

Labas, buvau turge, dabar vaiką pavalgidybau, užmigdžiau ir kompui duoklę atiduodu. biggrin.gif

Ir man įdomu kaip Jurguliux sekasi, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MeGu @ 2009 08 21, 15:53)
Labas, buvau turge, dabar vaiką pavalgidybau, užmigdžiau ir kompui duoklę atiduodu.  biggrin.gif

Ir man įdomu kaip Jurguliux sekasi,  ax.gif

Labas dienas, ir man interesna, kaip ten ji bigsmile.gif Gal dviratį bandė apžergt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2009 08 21, 15:04)
Labas dienas, ir man interesna, kaip ten ji bigsmile.gif Gal dviratį bandė apžergt biggrin.gif



Kas ten ją žino. O gal jau gimdo g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Megu, vasariškai ir gražiai atsinaujinai thumbup.gif

Ryški, jau apžiūrėjau tave su Augustu laikraštyje, o koks jis dičkis wub.gif

Na o maniškės naujienos: dviračio net nebandžiau apžergt schmoll.gif doh.gif lotuliukas.gif , teko tik paskraidyt biggrin.gif

Tai va aparatas jau fiksavo paruošiamuosius, kaklelis pro truputi veriasi, vandenų dar sočiai. Jei per savaitgalį veiksmas labai nesuaktyvės, pirmadieni paguldys. Šiaip būt geriau ištempt savaitgali, tada daktaras mano dirbtu ax.gif
Atsakyti