Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

labas rytas 4u.gif
QUOTE(MeGu @ 2010 08 10, 22:03)
Jurguliuxui atskiras labas  biggrin.gif

flirt.gif biggrin.gif tai kad reikia atskirai tamsta pakalbint biggrin.gif

kaip klases susitikimas?
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 08 11, 09:21)
labas rytas 4u.gif

flirt.gif  biggrin.gif  tai kad reikia atskirai tamsta pakalbint  biggrin.gif

kaip klases susitikimas?

biggrin.gif
Fainas labai buvo klasės susitikimas. Labai draugiškas, nuoširdus ir linksmas. smile.gif |Kada bus Rokas?
Atsakyti
nesupratau g.gif , ar pakruojo mamytes okupavosi is rajono g.gif , kad visiska tyla jau antra savaite blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2010 08 27, 11:25)
nesupratau g.gif , ar pakruojo mamytes okupavosi is rajono g.gif , kad visiska tyla jau antra savaite blink.gif

Labas rytas, ale rimtai kur visos užsikasusios?
Ar dalyvavote miesto šventėje? Kokie įspūdžiai? smile.gif
Atsakyti
Labas dienas,

na nekalbios mes kraštietės su kraštietįm, ka jau padarysi biggrin.gif

nedalyvavau šventėj, o norėjau, bet......

ar pati dalyvavai? ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 08 30, 13:49)
Labas dienas,

na nekalbios mes kraštietės su kraštietįm, ka jau padarysi  biggrin.gif

nedalyvavau šventėj, o norėjau, bet......

ar pati dalyvavai? ir kaip?

Buvau tik koncerte, tai nelabai ką galiu papasakot. :-) Nemažai mačiau gerai apspangusių biggrin.gif Buvau sutikus mūsų bendrus pažįstamus, klovainiečius. smile.gif O ko nedalyvavai?
Atsakyti
QUOTE(MeGu @ 2010 08 30, 16:59)
Buvau tik koncerte, tai nelabai ką galiu papasakot. :-) Nemažai mačiau gerai apspangusių  biggrin.gif  Buvau sutikus mūsų bendrus pažįstamus, klovainiečius.  smile.gif O ko nedalyvavai?

kažin kas tie pažystami g.gif biggrin.gif girdėjau krikštynas tašventė neseniai, gal sudalyvavai? biggrin.gif

na kad neišėjo, užgėrė mB darbininkas, teko mums su mažė šoferėmis pabūt cool.gif lotuliukas.gif

jau turi kostiumėli rugsėjo pirmajai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 08 30, 18:19)
kažin kas tie pažystami g.gif  biggrin.gif  girdėjau krikštynas tašventė neseniai, gal sudalyvavai? biggrin.gif

na kad neišėjo, užgėrė mB darbininkas, teko mums su mažė šoferėmis pabūt cool.gif  lotuliukas.gif

jau turi kostiumėli rugsėjo pirmajai  biggrin.gif


Viskas aišku. smile.gif Baliuje nebuvau. O va kostiumėlio neturiu. biggrin.gif Tik atskirom dalim biggrin.gif Kažkaip nesijaučia, kad rytoj 1 rugsėjo man. Tačiau dukrytė rytoj keliaus į pirmą klasę. Va čia tai didžiulis įvykis. Tik gaila aš jame nedalyvausiu, eis tėtis. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeGu: 31 rugpjūčio 2010 - 08:14
QUOTE(MeGu @ 2010 08 31, 09:14)
Viskas aišku.  smile.gif Baliuje nebuvau. O va kostiumėlio neturiu.  biggrin.gif Tik atskirom dalim  biggrin.gif Kažkaip nesijaučia, kad rytoj 1 rugsėjo man. Tačiau dukrytė rytoj keliaus į pirmą klasę. Va čia tai didžiulis įvykis. Tik gaila aš jame nedalyvausiu, eis tėtis.  unsure.gif  verysad.gif

o ne į tą pačią mokyklą abi eisit?

man irgi nesijaučia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 08 30, 14:49)
Labas dienas,

na nekalbios mes kraštietės su kraštietįm, ka jau padarysi  biggrin.gif

nedalyvavau šventėj, o norėjau, bet......

ar pati dalyvavai? ir kaip?


SVEIKUTES KRASTIETES mirksiukas.gif

as ir nebuvau miesto sventeje ax.gif , nebeta sveikata, kad po sventes lakstyt nestuke.gif , uzteko ta vakara sustoti y maxima pkr doh.gif , pilna parduotuve girtu snukeliu, fujjjjjj doh.gif
mes vietoj miesto sventes varem y bardiskius pas draugus pasisedet thumbup.gif

rytoj as ir keliauju y Rugsejo 1-aja, vesiu savo busima pirmokeli y mokykla thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina-linutia: 31 rugpjūčio 2010 - 10:19
QUOTE(lina-linutia @ 2010 08 31, 11:17)
SVEIKUTES KRASTIETES mirksiukas.gif

rytoj as ir keliauju y Rugsejo 1-aja, vesiu savo busima pirmokeli y mokykla thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Į kurią mokyklą?

Atsakyti
QUOTE(MeGu @ 2010 08 31, 16:06)
Į kurią mokyklą?


I KLOVAINIU
Atsakyti