Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

Ryski, jei bus karsta - tortai akyse tirps, maistas greitai praras gera isvaizda.. Geriau jau nekarsta butu smile.gif Mama tavo gal Lietuvoj dabar? smile.gif

Beje, mane domina savaite iki 24, nes 24 jau bus nebesvarbu koks oras smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 08 liepos 2010 - 18:48
QUOTE(kice @ 2010 07 08, 19:26)
Mama tavo gal Lietuvoj dabar? smile.gif


Atskrenda 07 21 smile.gif
Atsakyti
Linkejimus perduok nuo Grazinos is Pakruojo smile.gif Ji labai faina moteriske smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 08, 21:26)
Linkejimus perduok nuo Grazinos is Pakruojo smile.gif Ji labai faina moteriske smile.gif


Vat ir perdaviau. Leido priblokšti su naujienom, tai ir sakau smile.gif Mama Gegužės 26-ąją susilaukė sūnelio Mato.
Sakė ir jums linkėjimai.
Atsakyti
Nu ka tu cia pribloksi, Ryski biggrin.gif Mes juk pusiau gimines- jau zinojau, kad leliuka turi kokiu 3 men smile.gif Tik kazkodel galvojau, kad sesute, o ne broliukas smile.gif
Labai smagu, kad sekasi Zinutei smile.gif Aciu uz linkejimus smile.gif
Kur krikstynos bus? Siauliuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 09 liepos 2010 - 07:01
QUOTE(kice @ 2010 07 09, 08:00)
Nu ka tu cia pribloksi, Ryski biggrin.gif Mes juk pusiau gimines- jau zinojau, kad leliuka turi kokiu 3 men smile.gif Tik kazkodel galvojau, kad sesute, o ne broliukas smile.gif
  Labai smagu, kad sekasi Zinutei smile.gif Aciu uz linkejimus smile.gif
  Kur krikstynos bus? Siauliuose?


Neišdegė biggrin.gif
Nu va, tai vadinasi ne visai tikslios žinios, nes leliukui dar tik 1.5 mėn. tongue.gif
Jo, krikštynos bus Šiauliuose.
Atsakyti
Linkejimai seneliams smile.gif
Na zinios netikslios- girdejau, kad varpai skambejo, bet nezinau kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 07 08, 14:13)
Sveikos 4u.gif

mane tas lietus tai biesina  doh.gif  negalim normaliai į lauką išeiti, šlapią, purvina. Mažei tik atrakcija buvo, kai su skėčiu vaikščiojom, labai juokėsi  biggrin.gif

dalyvausit škapliernoje Linkuvoje?
bigsmile.gif  ne už kalnų jau, o jau viską susiruošei?


Sveikutes 4u.gif , ne as tai nebusiu skapliernoje, man sveikata neleis tokio ''malonumo'' doh.gif
o vestuvem jau viskas uzsakyta, liko tik smulkmenas susipirkt tongue.gif , si sestadieni varom y siaulius ieskot man sukneles yahoo.gif , anksciau nesiieskojau, nes bijojau, kad isirinksiu kokio lb grazia, o vestuviu diena nebeilysiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
papoilsiavom truputuka ir vėl mes jau namie biggrin.gif

QUOTE(lina-linutia @ 2010 07 15, 18:46)
Sveikutes 4u.gif , ne as tai nebusiu skapliernoje, man sveikata neleis tokio ''malonumo'' doh.gif
o vestuvem jau viskas uzsakyta, liko tik smulkmenas susipirkt tongue.gif , si sestadieni varom y siaulius ieskot man sukneles yahoo.gif , anksciau nesiieskojau, nes bijojau, kad isirinksiu  kokio lb grazia, o vestuviu diena nebeilysiu biggrin.gif

na jio, tau tikrai ne tas galvoje dabar biggrin.gif

wub.gif ech, smagu bus tau wub.gif linkiu rast greit patinkančią, kad nereiktų ilgai kankintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 07 16, 11:19)
sveikutės 4u.gif
papoilsiavom truputuka ir vėl mes jau namie biggrin.gif
na jio, tau tikrai ne tas galvoje dabar  biggrin.gif

wub.gif  ech, smagu bus tau wub.gif  linkiu rast greit patinkančią, kad nereiktų ilgai kankintis biggrin.gif


radau paciam pirmam salone y kuri uzejau bigsmile.gif , labai labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2010 07 17, 22:40)
radau paciam pirmam salone y kuri uzejau bigsmile.gif , labai labai grazi thumbup.gif

tai išsipildė mano palinkėjimas biggrin.gif thumbup.gif

tai jau viską susiruošei?
Atsakyti
Lina, smagios tau šventės ir geros savijautos 4u.gif

o piršlienė ne Kristina kartais bus blush2.gif ?
Atsakyti