Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

O lina dar nežinot ką turėsit? ax.gif nesimato dar? biggrin.gif
o tu iš pačio Pakruojo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 06 30, 21:59)
O lina dar nežinot ką turėsit? ax.gif  nesimato dar? biggrin.gif
o tu iš pačio Pakruojo? ax.gif


da nezinom, tik liepos 22d. pirmoji echoskopija bigsmile.gif , o pilvuka jau nemaza turiu nestuke.gif , as dabar gyvenu klovainiuose mirksiukas.gif , o is kur tu esi?
Atsakyti
Labas labas labas. smile.gif

lina-linutia, bendravardės esam smile.gif Sveika prisijungus prie mūsų pustuštės trobos.

Ir dar vienai naujokei, balionas 4u.gif

Aš tai sakyčiau, kad meetą galima padaryt bet kur, nebūtinai pas kažką kieme. Net ir prie mūsų varlinyko galima. smile.gif
Atsakyti
tik ar reikia to meeto? ar jau pribrendo reikalas? smile.gif
Atsakyti
O kodėl nereikia? Aš tai UŽ.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

koks gali būti reikalas mytui biggrin.gif tiesiog šiaip proga susitikti, pasimatyt ir tiek.
Aš irgi atlėkčiau su Urte ir sumuštiakais biggrin.gif thumbup.gif

Dar būtų norinčių ax.gif
Atsakyti
Sveikutes krastietes sunglasses2.gif sunglasses2.gif sunglasses2.gif nu ir karstis lauke karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2010 07 03, 15:04)
Sveikutes krastietes sunglasses2.gif  sunglasses2.gif  sunglasses2.gif nu ir karstis lauke karsta.gif

labukas mirksiukas.gif

klausei iš kurio krašto aš, ogi nuo Žeimelio pusės, jei žinai tokį biggrin.gif

jio, karsta lauke, mes baseina tuirm su mažaja, tai pasipliuškenam biggrin.gif

beje, cia prieš kelias dienas buvom Klovainiuose, MB kolega ten namuką įsirengynėja, važiavom apžiūrėti biggrin.gif

o tu atvažiuotum pasimytinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 07 03, 16:31)
labukas  mirksiukas.gif

klausei iš kurio krašto aš, ogi nuo Žeimelio pusės, jei žinai tokį  biggrin.gif

jio, karsta lauke, mes baseina tuirm su mažaja, tai pasipliuškenam  biggrin.gif

beje, cia prieš kelias dienas buvom Klovainiuose, MB kolega ten namuką įsirengynėja, važiavom apžiūrėti biggrin.gif

o tu atvažiuotum pasimytinti ax.gif


o, zeimelio puse neblogai zinau bigsmile.gif , daznai nuvarau y lauksodi ir gera drauge turiu bardiskiuose mirksiukas.gif , tai gal veliau as prisijungsiu y tuos susitikimus jusu, nes kai karsta man buna bloga sveikatele verysad.gif , y db ruosiames artejanciom vestuvem yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2010 07 04, 10:50)
o, zeimelio puse neblogai zinau bigsmile.gif , daznai nuvarau y lauksodi ir gera drauge turiu bardiskiuose mirksiukas.gif , tai gal veliau as prisijungsiu y tuos susitikimus jusu, nes kai karsta man buna bloga sveikatele verysad.gif , y db ruosiames artejanciom vestuvem yahoo.gif

bigsmile.gif mano kaimas šalia bardiškių, pravažiuoji tada lotuliukas.gif tai gal mes pažystamos doh.gif biggrin.gif
na suprantu dėl savojautos per karščius, pati rugpjūtį gimdžiau biggrin.gif
o vestuvės gal jūsų bigsmile.gif
Atsakyti
aha, musu tongue.gif , tai tu gyveni dirziuose rolleyes.gif ? tai jauciu as tave pazystu g.gif , jei tu ta apie kuria galvoju, tai mes esame is matymo pazystamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2010 07 04, 12:27)
aha, musu tongue.gif , tai tu gyveni dirziuose rolleyes.gif ? tai jauciu as tave pazystu g.gif , jei tu ta apie kuria galvoju, tai mes esame is matymo pazystamos ax.gif

bigsmile.gif tai sevikinu wub.gif o kada čia jau laukt vestuvių torto bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti