Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

darau ivairias mases.. visos jos cukrines, visos is SM. Grozis ir skonis - kartais skirtingi dalykai smile.gif
Kepu pagal uzsakymus.. kartais, kai laiko turiu, jei sutampa poziuris su uzsakovu smile.gif Nes man cia ne biznis, o hobis smile.gif
Atsakyti
šaunuolė 4u.gif
laikysim kumščius už tave, reikia mūsų temai nėštukių 4u.gif
o tu iš Pakruojo miesto, ar iš rajono?


dekoju uz palaikyma smile.gif 4u.gif
As is Pakruojo rajono, gyvenu guostagalyje smile.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
šiandien švenčiu truputuka ax.gif

QUOTE(kice @ 2010 06 25, 21:59)
darau ivairias mases.. visos jos cukrines, visos is SM. Grozis ir skonis - kartais skirtingi dalykai smile.gif
Kepu pagal uzsakymus.. kartais, kai laiko turiu, jei sutampa poziuris su uzsakovu smile.gif Nes man cia ne biznis, o hobis smile.gif

aš nemėgstu kepti pagal užsakymus, noriu kepti tada, kad pati noriu biggrin.gif

QUOTE(dzersiii @ 2010 06 25, 22:45)
dekoju uz palaikyma smile.gif  4u.gif
As is Pakruojo rajono, gyvenu guostagalyje smile.gif ax.gif  mirksiukas.gif

o ką veiki šiiap gyvenime? ax.gif
Atsakyti
Sveikos krastietes 4u.gif , tik db sumaciau paieskot pakruojieciu blush2.gif , siaip esu ''GRUODINUKIU'' temeleje prisiregistravusi nestuke.gif . Bet kai radau jus, tai reiks ir sioj temelei gyvybe palaikyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2010 06 30, 16:05)
Sveikos krastietes 4u.gif , tik db sumaciau paieskot pakruojieciu blush2.gif , siaip esu ''GRUODINUKIU'' temeleje prisiregistravusi nestuke.gif . Bet kai radau jus, tai reiks ir sioj temelei gyvybe palaikyt thumbup.gif


tylu sitoj musu temelej smile.gif Meeta darem, bet susirinkom tik trys, prie to paties staliuko smile.gif Tai ir bendravimas cia panasus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jurguliux @ 2010 06 26, 12:11)

aš nemėgstu kepti pagal užsakymus, noriu kepti tada, kad pati noriu  biggrin.gif



as jau galiu kepti pagal uzsakymus smile.gif manau, kad tai jau link profesionalumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2010 06 30, 16:05)
Sveikos krastietes 4u.gif , tik db sumaciau paieskot pakruojieciu blush2.gif , siaip esu ''GRUODINUKIU'' temeleje prisiregistravusi nestuke.gif . Bet kai radau jus, tai reiks ir sioj temelei gyvybe palaikyt thumbup.gif

sveika prisijungusi bigsmile.gif
tai gruodi tau byrėti wub.gif sveikinu 4u.gif
paskleisk musų kitai naujokei virusiukų ax.gif
papasakok daugiau apie save mirksiukas.gif

QUOTE(kice @ 2010 06 30, 17:08)
tylu sitoj musu temelej smile.gif Meeta darem, bet susirinkom tik trys, prie to paties staliuko smile.gif Tai ir bendravimas cia panasus smile.gif

  as jau galiu kepti pagal uzsakymus smile.gif manau, kad tai jau link profesionalumo smile.gif

gal kuri kokį sodą turit, reiktu gal pabandyt gamtoj susimytinti ax.gif

na jau tikrai tu tikra profesionalė, pažiūrėjus vien į tavo tortus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 06 30, 18:33)

gal kuri kokį sodą turit, reiktu gal pabandyt gamtoj susimytinti  ax.gif



Aš tai nieko prieš, galėtumėt ir pas mane pasimeetinti, tikrai būtų kur, tik, jaučiu, kad taip ir liksiu viena su savo pakvietimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2010 06 30, 17:40)
Aš  tai nieko prieš, galėtumėt ir pas mane pasimeetinti, tikrai būtų kur, tik, jaučiu, kad taip ir liksiu viena su savo pakvietimo biggrin.gif

primink kur tas tavo sodas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 06 30, 18:46)
primink kur tas tavo sodas ax.gif


Tauragės raj. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2010 06 30, 17:50)
Tauragės raj. mirksiukas.gif

doh.gif kad tolokai nuo Pakruojo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 06 30, 19:05)
doh.gif  kad tolokai nuo Pakruojo  doh.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
tai kad ner ka ir pasakot ax.gif , jau kaip matet lakiuosi antro leliuko nestuke.gif lb tikimes kad bus dukryte g.gif , nes turim jau bernaiti thumbup.gif
Atsakyti