Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

QUOTE(jurguliux @ 2010 06 22, 12:44)
Labas rytas 4u.gif

pelėsiai ir kerpėm teme Pakruojiečių apaugo,
bet stenkimės ją prikelti iš naujo biggrin.gif

taigi užmačiau, kad kokius toooooooooooooortus kepa Megu bigsmile.gif  bet va dabar užmačiau, kad ir kice neatsilieka  bigsmile.gif  thumbup.gif
nu moteros pavarot blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

bet man idomu, su kokia mase juos apdengiate? kur dažus perkate? g.gif  ax.gif


Neapaugęs, neapaugęs, vakar buvau patikrinti biggrin.gif
Tavo mažoji kokia gražuolytė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2010 06 23, 15:51)
Neapaugęs, neapaugęs, vakar buvau patikrinti  biggrin.gif
Tavo mažoji kokia gražuolytė  bigsmile.gif

na kad jau buvo užsimiršusi ta tema biggrin.gif

ačiū 4u.gif

kaip tu besilaikai? mirksiukas.gif kaip šeimyna?
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 06 23, 17:21)
na kad jau buvo užsimiršusi ta tema  biggrin.gif

ačiū 4u.gif

kaip tu besilaikai? mirksiukas.gif kaip šeimyna?


Nieko, po biškį. Jau atostogauju, tai gal pailsėsiu. Austėja irgi nuo darželio atostogauja, nors, kai dažnai sirgo, tai negalėčiau pasakyt, kad labai jau tas daržas būt spėjęs įgrįsti biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif tongue.gif Sveikos mielosios smile.gif
labai dziaugiuos, kad suradau savo krastietes tongue.gif
As dar tik planuojanti nestuke.gif , na jau db bus 2 men kaip planuoju, tai noreciau prisijungt prie jusu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

su joninėm visas
user posted image

na kaip joninės, kaip nušventėte?

aš tai nerealiai gerai vakar praleidau laiką, užmigdžiau mažąją, MB palikau šalia jos, o pati išvariau į vakarušką ax.gif biggrin.gif šokom, dainavom, mergaitės vainikėlius plukdė, į laužą metėm žoleles, prieš tai norsu sugalvojom, paskui visi valgėm sriubą, kurią vietoj ir išvirė. Tikrai super buvo ir kaip niekad kiek žmonių prisirinko thumbup.gif (kur per naujus tik mes su MB iš žiūrovų buvom blink.gif )

ir šiandien dar progelę turim su dukryte ax.gif

QUOTE(Kivilė @ 2010 06 23, 20:29)
Nieko, po biškį. Jau atostogauju, tai gal pailsėsiu. Austėja irgi nuo darželio atostogauja, nors, kai dažnai sirgo, tai negalėčiau pasakyt, kad labai jau tas daržas būt spėjęs įgrįsti

geras dalykas atostogos thumbup.gif thumbup.gif va tie orai nelabai koke, bet gal po jonų pasitaisys. Ką planuoji per atostogas rolleyes.gif o ko dabar Austėja sirgo? Kas per ligos? unsure.gif

QUOTE(dzersiii @ 2010 06 23, 21:39)
Sveikos mielosios
labai dziaugiuos, kad suradau savo krastietes
As dar tik planuojanti nestuke.gif , na jau  db bus 2 men kaip planuoju, tai noreciau prisijungt prie jusu

sveika prisijungusi mirksiukas.gif gal padėsi palaikyti gyvybę šiai temai, nes labai jau sunkiai čia mums sekasi doh.gif
na planuojančių gal čia nėra daug (na iš viso mūsų nedaug čia), bet linkiu greit sulaukt gando užsukančio wub.gif
Atsakyti
QUOTE
sveika prisijungusi mirksiukas.gif  gal padėsi palaikyti gyvybę šiai temai, nes labai jau sunkiai čia mums sekasi doh.gif
na planuojančių gal čia nėra daug (na iš viso mūsų nedaug čia), bet linkiu greit sulaukt gando užsukančio wub.gif


Na pasistengsiu padeti palaikyt gyvybe cia smile.gif biggrin.gif
as jau tikiuosi kad ateinanti menesi mane aplankys gandriukas tongue.gif ax.gif
Atsakyti
Laba.

Padėsiu atgaivint temukę.
dzersii, vaisingo gandro jūsų namams. Papasakok ką nors apie save.

Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 06 24, 11:06)

aš tai nerealiai gerai vakar praleidau laiką, užmigdžiau mažąją, MB palikau šalia jos, o pati išvariau į vakarušką  ax.gif  biggrin.gif  šokom, dainavom, mergaitės vainikėlius plukdė, į laužą metėm žoleles, prieš tai norsu sugalvojom, paskui visi valgėm sriubą, kurią vietoj ir išvirė. Tikrai super buvo ir kaip niekad kiek žmonių prisirinko  thumbup.gif (kur per naujus tik mes su MB iš žiūrovų buvom  blink.gif )

ir šiandien dar progelę turim su dukryte  ax.gif
geras dalykas atostogos  thumbup.gif  thumbup.gif va tie orai nelabai koke, bet gal po jonų pasitaisys. Ką planuoji per atostogas rolleyes.gif  o ko dabar Austėja sirgo? Kas per ligos? unsure.gif



Smagu, kad taip šauniai praleidei šventę thumbup.gif
O tavo dukrytei jau tuoj metukai bigsmile.gif Ar sunkūs metai buvo?
Manoji tai vis peršalimo ligomis serga. Kai greit griebiam ligą už ragų, tai greit pasveiksta. Per atostogas tai net nežinau, nieko per daug neplanuoju, nes, kai suplanuoji, tai nieko nesigauna smile.gif MB visą vasarą dirbs, tai lieka tik savaitgaliai.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
vėl čia chebrikė susirinko, kai orai atšalo smile.gif Ką beveikiat Pakruojy laisvalaikiu? wink.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

šiandien prasukau ir aš pro Pakruojį, sugebėjau per dvidešimt minučių turguje kelnes prisimatuto ir bliuskę nusipirkt doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(dzersiii @ 2010 06 24, 20:11)
Na pasistengsiu padeti palaikyt gyvybe cia
as jau tikiuosi kad ateinanti menesi mane aplankys gandriukas

šaunuolė 4u.gif
laikysim kumščius už tave, reikia mūsų temai nėštukių 4u.gif
o tu iš Pakruojo miesto, ar iš rajono? ax.gif

QUOTE(Ryški @ 2010 06 24, 23:08)
Padėsiu atgaivint temukę.
dzersii, vaisingo gandro jūsų namams. Papasakok ką nors apie save.

kaip tavo nuotaikos? ax.gif

QUOTE(Kivilė @ 2010 06 25, 13:08)
O tavo dukrytei jau tuoj metukai bigsmile.gif Ar sunkūs metai buvo?
Manoji tai vis peršalimo ligomis serga. Kai greit griebiam ligą už ragų, tai greit pasveiksta. Per atostogas tai net nežinau, nieko per daug neplanuoju, nes, kai suplanuoji, tai nieko nesigauna smile.gif MB visą vasarą dirbs, tai lieka tik savaitgaliai.

na vakar jai dešimt mėnesių suėjo, tai iki metukų dar palaukt reikia biggrin.gif o nepasakyčiau kad sunku, bet buvo dienų kai liepiau MB Rokiškį palatą užsakyt doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif
na galėsit ką nors su dukryte sumastyti, kad gerai laiką praleistumėte mirksiukas.gif

QUOTE(kice @ 2010 06 25, 13:28)
Sveikos smile.gif
vėl čia chebrikė susirinko, kai orai atšalo smile.gif Ką beveikiat Pakruojy laisvalaikiu? wink.gif

aš tik pralekiu pro Pakruojį, tai nelabai ką jame spėju nuveikt doh.gif na nebent į praduotuvę užsukt biggrin.gif
o kur tu perki dažus savo tortukams? ax.gif
Atsakyti
http://www.sal2.pusl.../americolor.htm
http://www.kulinarij...nas.visiems.lt/
ir surbitron, atrodo, neprisimenu uzsienietiskos nuorodos tiksliai smile.gif Ruzava - burokeliu sultys, kad vaikams butu sveika ir ekologiska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 06 25, 21:00)
http://www.sal2.pusl.../americolor.htm
http://www.kulinarij...nas.visiems.lt/
ir  surbitron, atrodo, neprisimenu uzsienietiskos nuorodos tiksliai smile.gif Ruzava - burokeliu sultys, kad vaikams butu sveika ir ekologiska smile.gif

bigsmile.gif ačiū 4u.gif
o kokia mase tu ten juos dengi? ax.gif
aš dariau cukrinę (receptas čia iš SM), bet nelabai man ji skani ax.gif o taip gražu kai lygiai pasidengia ax.gif
tavo tai laaaaaabai gražūs torčiukai? kepi pagal užsakymus?
Atsakyti