Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

Labutis,
user posted image

Visos turbūt paskendę reikaluose. Darbas - namai - vaikai- darbas. 4u.gif

Kažko pradėjo trūkti valandų paroje.

O dar kai vaikai suserga tai išvis para susitraukia ir kažko nespėju atlikt.

O kas pas jus gero, kaip gyvenat?

Ryški kaip sūnelis auga, kaip dukrytė?

Netaa, kaip tau sekasi?

Jurguliux, kur tu dingai?

Kivile, aūūūūūūūūūūūūūūū

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeGu: 17 lapkričio 2009 - 09:20
Sveikos, mergaitės

vis pasižiūriu ar dar gyvos mirksiukas.gif Tik laiko paroj žiauriai trūksta. Pradėjau nuo spalio vidurio į darbą šoliuot, tai va, ir pritrūksta laiko. Austėja savaitė darželyje - mėnuo namie su įvairiom ligom. Žodžiu, viskas ratu, tik tiek, kad daugiau prasiblaškau, kai iš namų išeinu. O kaip jūsų pupuliai? Sveiki? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2009 11 18, 20:58)
Sveikos, mergaitės

vis pasižiūriu ar dar gyvos mirksiukas.gif Tik laiko paroj žiauriai trūksta. Pradėjau nuo spalio vidurio į darbą šoliuot, tai va, ir pritrūksta laiko. Austėja savaitė darželyje - mėnuo namie su įvairiom ligom. Žodžiu, viskas ratu, tik tiek, kad daugiau prasiblaškau, kai iš namų išeinu. O kaip jūsų pupuliai? Sveiki? smile.gif

Labukas, 4u.gif

Panašiai ir pas mane. Išėjau į darbą, vaikas eina, serga ir t.t. Gerai, kad dar didžioji neserga, bet irgi neaišku kiek tai tęsis. Gi negali būti, kad nesirgs.

Sveikatos visiems user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeGu: 19 lapkričio 2009 - 08:37
QUOTE(Ryški @ 2009 10 15, 19:59)
Paliko mane ant ledo, vieną šnekėt biggrin.gif


labas,
Ryski, kaip senelis laikosi? Perduok sveikatos linkejimu nuo Pakruojo, kai sutiksi ar kalbesies.. smile.gif
Atsakyti
Labukas, serga mažasis verysad.gif 39 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2009 11 19, 21:52)
Labukas, serga mažasis verysad.gif  39 doh.gif

4u.gif sveikit 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif

Baisu kai vaikas serga. Jaučiuos ir aš antra diena be sveikatos. Vakar vakare, prieš eidama miegot, išgėriau liepų žiedų arbatos su medum ir brendžiuko 50 ml., bet vis tiek šiandien nėra sveikatos dirbt. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės.

Mes laikomės puikiai. Sūnelis auga, viskas čiki. Dukrytė sirgo labai, bet išsikapstėm šiaip ne taip ir mažylio neužkrėtė, kas labai smagu!!!!!!
Pirmadienį jau keliaus į darželį po ilgo poilsio. tongue.gif

Man laiko irgi trūksta paroje, net labai. g.gif O aš tai juk nedirbu. biggrin.gif Nors man darbo namie pakanka sočiai. Tik spėk aplink vaikučius šokinėti. Gerai, kad didžioji jau labai savarankiška.

kice, seneliai gerai laikosi. Būtinai perduosiu linkėjimus. 4u.gif
Atsakyti
sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryški @ 2009 12 15, 08:55)



Labutis, smile.gif

Liūdna? 4u.gif Imk baloiniuką. Niekas nebendrauja? Džiugu, kad vaikeliai sveiki ir viskas gerai.

O kaip jau ruošiatės šventėms? Dovanėlės jau paruoštos?
Atsakyti
Ryski, zinau, kad senelis apsirges buvo, tai ir klausiu kaip laikosi:)
Dabar atgaiva tau, kai randi laiko prie kompo prisesti? biggrin.gif
Atsakyti
O mano mažasis vis serga ir serga, pernai taip nebuvo, o dabar kas dvi savaites iškrenta verysad.gif
Atsakyti