Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

QUOTE(MeGu @ 2009 10 14, 10:07)
Sveika smile.gif
Kaip matai mūsų tema lėtai miršta.  biggrin.gif


Nu žiūriu, kad labai jau lėtai puslapiai didėja biggrin.gif
Kaip sekasi? ax.gif
Atsakyti
Labas,

atsėllina temai lėta mirtis unsure.gif hihihi.gif

reik ką nors daryt g.gif tik ką g.gif
Atsakyti
Šnekėt, bendraut biggrin.gif

jurguliuk, kaip mano marti auga? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryški: 14 spalio 2009 - 09:14
QUOTE(Ryški @ 2009 10 14, 10:13)
Šnekėt, bendraut biggrin.gif

jurguliuk, kaip mano marti auga? biggrin.gif

tai pabandykim biggrin.gif

biggrin.gif oi gerai auga, vakar išmoko "kalbėti" agu, apu ir pan., tai aš pasakau ji pakartoja ir juokiasi biggrin.gif

o kaip žentelis? biggrin.gif

nelankot jūs masažiukų ir mankštelių?
mes lankom (iš kart pasakau, kad mažei viskas gerai, nes kai kam pasakau, kad juos lankom, tai visi užjaučiančiai klausia: o kas negerai? mad.gif ), kaip mažei patinka masažai, pasportavimai thumbup.gif

o pas kokia daktare lankotes?
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 10 14, 10:30)
tai pabandykim biggrin.gif

biggrin.gif  oi gerai auga, vakar išmoko "kalbėti" agu, apu ir pan., tai aš pasakau ji pakartoja ir juokiasi  biggrin.gif

o kaip žentelis? biggrin.gif

nelankot jūs masažiukų ir mankštelių?
mes lankom (iš kart pasakau, kad mažei viskas gerai, nes kai kam pasakau, kad juos lankom, tai visi užjaučiančiai klausia: o kas negerai? mad.gif ), kaip mažei patinka masažai, pasportavimai thumbup.gif

o pas kokia daktare lankotes?


Maniškis jau senokai bendrauja, išvis jis viską greičiau daro, nei dukra darė smile.gif Neinam, bet jaučiu eisim... Nes suka galvytę į dešinę pusę labai, o į kairę nenoriai. O kur jūs lankotės? Ir kaip tau tuos masažiukus paskyrė, jeigu viskas gerai? Nešėt ką nors skanaus? lotuliukas.gif Šiaip tai pas Lapėnienę lankomės, bet jau pradeda ji man nebepatikt.

O šiaip normaliai augam, sakau labai greit ir anksti mano vaikinas pradėjo viską daryti smile.gif Vakar nuo pilvo ant nugaros pirmą kart apsivertė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryški @ 2009 10 14, 10:40)
Maniškis jau senokai bendrauja, išvis jis viską greičiau daro, nei dukra darė  smile.gif Neinam, bet jaučiu eisim... Nes suka galvytę į dešinę pusę labai, o į kairę nenoriai. O kur jūs lankotės? Ir kaip tau tuos masažiukus paskyrė, jeigu viskas gerai? Nešėt ką nors skanaus?  lotuliukas.gif Šiaip tai pas Lapėnienę lankomės, bet jau pradeda ji man nebepatikt.

O šiaip normaliai augam, sakau labai greit ir anksti mano vaikinas pradėjo viską daryti smile.gif Vakar nuo pilvo ant nugaros pirmą kart apsivertė smile.gif

na tu kai turi su kuo palyginti, tai vat lengviau pastebi, kad ankščiau viską daro. O mums tai kiekviena diena pateikia kokią stagmeną, tai patenkinti liekam kaip rublį rade biggrin.gif

masažiukus gavom, nes daktarė pati pasiūlė, kai pirmą kartą pas ją lankėmės, tada dar net nebuvo apžiūrėjusi mažės, tai gal mes jau patikom hihihi.gif, o skanaus nieko nenšėm schmoll.gif

mes lankomės pas Gudiene, bet tik porą kartų buvom, rimto nieko nėra, tai atlieka eilines procedūras ir vsio g.gif

oho koks jau jis stiprus, na kaip tikras vyras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 10 14, 12:41)
na tu kai turi su kuo palyginti, tai vat lengviau pastebi, kad ankščiau viską daro. O mums tai kiekviena diena pateikia kokią stagmeną, tai patenkinti liekam kaip rublį rade biggrin.gif

masažiukus gavom, nes daktarė pati pasiūlė, kai pirmą kartą pas ją lankėmės, tada dar net nebuvo apžiūrėjusi mažės, tai gal mes jau patikom hihihi.gif, o skanaus nieko nenšėm schmoll.gif

mes lankomės pas Gudiene, bet tik porą kartų buvom, rimto nieko nėra, tai atlieka eilines procedūras ir vsio g.gif

oho koks jau jis stiprus, na kaip tikras vyras thumbup.gif


Jooo... Pirmas vaikutis, viskas dar neatrasta ir nauja.

Nu aš savo gydytoją irgi smaugsiu, rimtai. O dažnai važiuojat į masažiukus, va žiek gal ir susimatysim. smile.gif

Pasirodykit kaip atrodot, kaip augat rolleyes.gif
Atsakyti
Paliko mane ant ledo, vieną šnekėt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės kraštietės user posted image

Kaip jums šiandien žiema? smile.gif
Kaip mažieji rajono gyventojai auga?
Laukiu nesulaukiu kada kavos eisiu gert, o tai kažko miegas ima. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeGu: 05 lapkričio 2009 - 10:30
Labuka!! Tai kur dingusios visos? Sniego jau lyg ir nebėra, tai neturėtumėt būt apsnigtos lotuliukas.gif

Išlyskit iš po paskutinių rudeninių lapų!!
Atsakyti
blink.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti