Įkraunama...
Įkraunama...

Pakruojo krašto esamos ir būsimos mamos

QUOTE(jurguliux @ 2009 08 29, 16:52)
ačiū 4u.gif

na ir kaip įspūdžiai iš šventės? kaip sekasi pratintis prie darželio?

na kadangi pirma, tai neturiu su kuo palyginti, bet gal nusisipjausiu iš karto (tfu tfu tfu), atrodo rami, pamiega, pavalgo, vel pamiega. Nusnaudžiu ir aš kartu kai jis miega. Pienuko turiu, valgo nemažai, tai tikiuosi taip ir toliau bus ax.gif

Svarbu kad abi sočios ir laimingos. smile.gif

O mūsų vaikinas darželyje paskelbė bado streiką. Nieko nevalgė ir negėrė vakar. Oi nežinau kaip bus. g.gif O man jau antradienį į darbą. doh.gif verysad.gif

O šventėj viskas tas pats kaip ir kiekvienais metais. Tik oras nekoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeGu: 29 rugpjūčio 2009 - 15:57
Labas dienaz 4u.gif

auuuuuu, ar yra dar gyvų pakruojiečių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 09 23, 11:15)
Labas dienaz  4u.gif

auuuuuu, ar yra dar gyvų pakruojiečių  unsure.gif

Sveika, kaip tu laikaisi? Kaip tavo mažoji auga?
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2009 09 23, 10:20)
Sveika, kaip tu laikaisi? Kaip tavo mažoji auga?

O bigsmile.gif yra dar gyvų biggrin.gif

Labukas, gerai laikausi, mažė irgi, tik pakankina šiek tiek pilvelis, bet išgyvensim biggrin.gif kitą savaitę eisim TA, žiūrėsim kiek paaugom g.gif

o kaip tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 23 rugsėjo 2009 - 09:24
QUOTE(jurguliux @ 2009 09 23, 11:24)
O bigsmile.gif  yra dar gyvų  biggrin.gif

Labukas, gerai laikausi, mažė irgi, tik pakankina šiek tiek pilvelis, bet išgyvensim biggrin.gif kitą savaitę eisim TA, žiūrėsim kiek paaugom g.gif

o kaip tu?

Na mano kūdikis į darželį šuoliuoja. Išsiskiriam su ašarom, bet tikiuosi, kad pripras, kad tik ligų neprisirankiotų.

O kaip naktį, duktytė laidžia pailsėti?
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2009 09 23, 10:26)
Na mano kūdikis į darželį šuoliuoja. Išsiskiriam su ašarom, bet tikiuosi, kad pripras, kad tik ligų neprisirankiotų.

O kaip naktį, duktytė laidžia pailsėti?

va dėl tų ligų tai darželiai baubai yra doh.gif kaip pasiklausai,kad ten vaikai kiek ligų pasigauna unsure.gif
o šiaiip baisu ir ka į namus dabar mums įsileist, kad ko mums neatneštu unsure.gif
na gal pripras ir ipras tavoji 4u.gif

na kadangi pati maitinu, tai pamiegam kokias 2-2,5 kartais tik 1,5 val, bet nepasaky2iau, kad pavargstu, stengiuosi diena kartu numiegoti.
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 09 23, 12:12)
va dėl tų ligų tai darželiai baubai yra  doh.gif kaip pasiklausai,kad ten vaikai kiek ligų pasigauna  unsure.gif
o šiaiip baisu ir ka į namus dabar mums įsileist, kad ko mums neatneštu  unsure.gif
na gal pripras ir ipras tavoji 4u.gif

na kadangi pati maitinu, tai pamiegam kokias 2-2,5 kartais tik 1,5 val, bet nepasaky2iau, kad pavargstu, stengiuosi diena kartu numiegoti.

Na kol mamytės pieneliu maitinama, tai nelabai tos ligos puls, nebent jau kokia stipri kvaraba smile.gif
Gerai, kad dieną pamiegi. Aš negalėjau dieną miegoti, nes labai blogai jaučiuosi po dienos miego. Tai vaikščiodavau kaip zombis.
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2009 09 23, 11:38)
Na kol mamytės pieneliu maitinama, tai nelabai tos ligos puls, nebent jau kokia stipri kvaraba smile.gif
Gerai, kad dieną pamiegi. Aš negalėjau dieną miegoti, nes labai blogai jaučiuosi po dienos miego. Tai vaikščiodavau kaip zombis.

na bet vistiek geriau pasisaugot tu ligu unsure.gif
na ne visada tenka ir diena pamiegoti, o ir kartais nori miego, bet negaliu užmigt doh.gif biggrin.gif
kai mažė miega, tai dar norisi ir valgyt ka padaryt, pati pavalgyt, o dabar kai orai tokie baisūs, vėjuoti mažės nevedu į lauka, tai norisi pačiai bent nosį iškišti biggrin.gif
taip ir lekia tos dienos cool.gif
Atsakyti
Sveikos visos, 4u.gif
Gyvos dar mes. Išėjau į darbą, mažis į darželį, tai ir sujuos kaip voverė rate. Kažkaip sumažėjo para, trūksta valandų.

Kas gero?
smile.gif
Atsakyti
labas rytas,
QUOTE(MeGu @ 2009 09 24, 08:38)
Sveikos visos,  4u.gif
Gyvos dar mes. Išėjau į darbą, mažis į darželį, tai ir sujuos kaip voverė rate. Kažkaip sumažėjo para, trūksta valandų.

Kas gero?
smile.gif

kaip mažajam darželyje sekasi? ar jau atsisakė bado dietos? biggrin.gif
kaip darbe po "atostogų"?

neblogai sekasi, vakar atšventėm menesiuką biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, kaimynkos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryški @ 2009 10 14, 09:57)
Sveikos, kaimynkos  biggrin.gif

Sveika smile.gif
Kaip matai mūsų tema lėtai miršta. biggrin.gif
Atsakyti