Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

sveikos, as trumpam paskaitineti uzbejau,ir jau tuos eisiu miegoti blush2.gif siandien beveik nemiegojau doh.gif

QUOTE(justyte** @ 2009 08 07, 12:52)
anksciau kazkaip nekreipiau demesio, o dbr pirmas zvilgsnis i dantukus  doh.gif  kas per mada pasidare biggrin.gif  drinks_cheers.gif

man irgi tas pats blush2.gif cia visom tikriausiai taip.tai kas aktualu visada pirmiausia ir krenta i aki lotuliukas.gif
Atsakyti
cia mergaites visom mums breketininkems matyt tas pats, as irgi visada dabar ziuriu i dantis.Dabar netgi yra taip, kad kuriu dantukai man anksciau buvo grazus,dabar jau nebe.( nes anksciau matyt neziurejau taip)
Atsakyti
sveikos smile.gif as jau nuo ryto darbuose kaimo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif as ir dabar visuomet ziuriu i dantis, buna net sukritikuoju, arba mintyse sau pasakau biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas visom 4u.gif
Atsakyti
dar viena breketininkiu dienele 4u.gif 4u.gif

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 09, 11:11)
sveikos smile.gif as jau nuo ryto darbuose kaimo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif  as ir dabar visuomet ziuriu i dantis, buna net sukritikuoju, arba mintyse sau pasakau biggrin.gif

as tai pakritikuoti nedristu, nes dar pati nesenei galejau buti sukritikuota..tik mintyse pagalvoju visada lotuliukas.gif

Papildyta:
beje,kur visos dingusios? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 09, 13:57)
dar viena breketininkiu dienele  4u.gif  4u.gif
as tai pakritikuoti nedristu, nes dar pati nesenei galejau buti sukritikuota..tik mintyse pagalvoju visada  lotuliukas.gif

Papildyta:
beje,kur visos dingusios?  blush2.gif  4u.gif

jug savaitgalis 4u.gif
user posted image
stai mano savaitgalis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 09 rugpjūčio 2009 - 13:52
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 09, 11:16)
Labas rytas visom 4u.gif


Sveikutes. As siandien isskrendu i Londona, palinkekit man sekmes ax.gif Tai nezinau kaip daznai cia galesiu rodytis. Sekmes visoms su dantukai 4u.gif Ikiukas friends.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 09, 14:51)
Sveikutes. As siandien isskrendu i Londona, palinkekit man sekmes  ax.gif Tai nezinau kaip daznai cia galesiu rodytis. Sekmes visoms su dantukai  4u.gif Ikiukas  friends.gif  mirksiukas.gif

geros keliones,prisijunk kai tik galesi:) o beto kuo uzsiimi londone? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
na va nesenai grizau is kaimo smile.gif savijauta nekokia biggrin.gif nejauciu nei rankyciu nei kojyciu blush2.gif o kaip jus laikotes? kaip jusu gelezinkeliai laikosi? thumbup.gif drinks_cheers.gif tik neisizeiskite 4u.gif man tai kruminius dantukus skaudet pradejo g.gif
Atsakyti
Labukaa mergiotes gryzau po ilgu atostogu i namucius smile.gif kaip issilaikiusios? kaip karstis?smile.gif
pastebejau kad nauja tema ir kaip visada nauja super!! ir dar trecia vieta uzemiau biggrin.gif

o man uzdejo galiniam dantukui spyruokle tempti tai tokia zaizda doh.gif ir lb daznai kraujuoja..

o kaip jusu dantukai?
Atsakyti
man siandien 10 menesiu thumbup.gif ryt keliauju i paverzima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 09, 19:52)
Labukaa mergiotes gryzau po ilgu atostogu i namucius smile.gif kaip issilaikiusios?  kaip karstis?smile.gif
pastebejau kad nauja tema ir kaip visada nauja super!! ir dar trecia vieta uzemiau biggrin.gif

o man uzdejo galiniam dantukui spyruokle tempti tai tokia zaizda doh.gif  ir lb daznai kraujuoja..

o kaip jusu dantukai?

gal gali parodyt kaip ta spyruokle atrodo?pas mane lankas yra per zandikauli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 09 rugpjūčio 2009 - 21:44