Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Achilles @ 2009 08 07, 14:21)
Manęs irgi nefotkino  smile.gif

manes taip pat, o gaila, ten geras foto padaro, ir matosi labai gerai kokie dantukai buvo o kokie yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 07, 13:34)
manes taip pat, o gaila, ten geras foto padaro, ir matosi labai gerai kokie dantukai buvo o kokie yra  4u.gif

Turbūt nuo klinikos priklauso smile.gif
Atsakyti
O gal ten tik ypatingus atvejus įamžina g.gif Beje, manęs irgi niekas nefotkino
Atsakyti
QUOTE(Naidra @ 2009 08 07, 15:24)
O gal ten tik ypatingus atvejus įamžina g.gif Beje, manęs irgi niekas nefotkino

nea, cia nuo klinikos priklauso. fotkina visus ar nei vieno smile.gif mano drauges atvejis visai nesunkus buvo, bet jos dantukus nufotkino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 07, 14:25)
nea, cia nuo klinikos priklauso. fotkina visus ar nei vieno smile.gif mano drauges atvejis visai nesunkus buvo, bet jos dantukus nufotkino  mirksiukas.gif

kokiose klinikose fotkina gal žinai? smile.gif
Atsakyti
mano fotografavo smile.gif
Atsakyti
Mano tai irgi nefotografavo...ot... g.gif dry.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

as dantis valausi ir apie 10min, nebent ten kokiuose sveciuose bunu tai tik greit pereinu su paprastu sepeteliu ir tarpdanciu, bet kita diena namie normaliai atsigriebiu smile.gif

ir manes niekas nefotkino, bet as pati kuo puikiausiai galiu nusifotkint biggrin.gif
Atsakyti
ei tai niekas glister pastos nenaudoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 07, 16:24)
ei tai niekas glister pastos nenaudoja? g.gif


As naudoju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 06, 22:35)
truputi nesupratau g.gif kaip taip gali buti??


Ko nesupratai? ax.gif Higieniste sako, kad normali mano dantu spalva, o man norisi baltesniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 07, 16:24)
ei tai niekas glister pastos nenaudoja? g.gif


as naudojau smile.gif man ji super smile.gif daba lacalut, nes bedu turiu su dantenom..


beje sveikos visos ax.gif as nuo vakar nemiegojus tai jauciuos kai zombis.. 4 ryto baigiau darba, o jau 6 val ryto mane istempe i kauna ir vilniu.. kelione tai nerealiai smagi, bet tai komoj esu biggrin.gif

savaitgali laukia dar kelione i gamta su palapinem thumbup.gif pagaliau sia vasara kazkur isleksiu smile.gif jaucius bus reikalu su dantuku valymi.. skalausim martiniu reiskia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 07, 19:17)
As naudoju  biggrin.gif
Papildyta:
Ko nesupratai?  ax.gif  Higieniste sako, kad normali mano dantu spalva, o man norisi baltesniu  ax.gif

kaip tau si pasta?smile.gif kiek kainuoja?seniai naudoji?:)galvojau ,kad pas tave puse dantu baltu puse geltonu,kazka netaip supratau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Shin @ 2009 08 07, 19:24)
as naudojau smile.gif man ji super smile.gif daba lacalut, nes bedu turiu su dantenom..
beje  sveikos visos  ax.gif  as nuo vakar nemiegojus tai jauciuos kai zombis.. 4 ryto baigiau darba, o jau 6 val ryto mane istempe i kauna ir vilniu.. kelione tai nerealiai smagi, bet tai komoj esu biggrin.gif

savaitgali laukia dar kelione i gamta su palapinem thumbup.gif  pagaliau sia vasara kazkur isleksiu smile.gif jaucius bus reikalu su dantuku valymi.. skalausim martiniu reiskia biggrin.gif

kaip smagu i gamta,as irgi noreciau istrukti is namu doh.gif
Atsakyti