Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

Visu pirma labai grazi nauja tema,saunuole wink.gif
Svajaaa labai jau grazus tavo dantukai ir tokie balti

beje aciu,uz prisijungimo duomenis,labai laukiu kada man nuims breketukus tada ir as galesiu parodyt savo dantukus pries ir po.Jau net neprisimenu kaip jie atrode biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas visoms 4u.gif kaip nuotaikos ? kaip dantukai laikosi?
man tai kazkas su akyte yra sad.gif patinus ir paraudonavus sad.gif o dantukai gerai laikosi smile.gif snekejot apie dantuku valyma, tai valau kokius 3-4 kartus i diena, nes kitaip neiseina, o vakare uzmigt negaliu kol dantukai nebuna svarus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 06, 18:36)
mano dantukai po 10 menesiu nesiojimu,tarp iltiniu tarpai gana dideli doh.gif
user posted image
user posted image

oho wub.gif balti,tiesus,r tokieee grazuus 4u.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 06, 19:44)
itikinai tu cia mane  biggrin.gif ai savikritiska esu ,vis kas nors blogai..

as irgi prie visko kabinejuosi, ypac dabar blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 07, 11:39)
Visu pirma labai grazi nauja tema,saunuole wink.gif
Svajaaa labai jau grazus tavo dantukai ir tokie balti

beje aciu,uz prisijungimo duomenis,labai laukiu kada man nuims breketukus tada ir as galesiu parodyt savo dantukus pries ir po.Jau net neprisimenu kaip jie atrode biggrin.gif

aciu ax.gif

QUOTE(justyte** @ 2009 08 07, 12:04)
labas rytas visoms  4u.gif  kaip nuotaikos ? kaip dantukai laikosi?
man tai kazkas su akyte yra sad.gif patinus ir paraudonavus sad.gif o dantukai gerai laikosi smile.gif snekejot apie dantuku valyma, tai valau kokius 3-4 kartus i diena, nes kitaip neiseina, o vakare uzmigt negaliu kol dantukai nebuna svarus  blush2.gif  4u.gif

nuotaikos geros ,siandien pagaliau penktadienis,MB ryt iseigine ,galesim vaziuot prie ezero thumbup.gif po nakties man dantys jautri po elastiku,mazdaug pusvalandi,paskui vel viskas ok :)pagaliau centras susitvarke thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 07, 12:13)
labas rytas  4u.gif
Papildyta:

oho  wub.gif  balti,tiesus,r tokieee grazuus  4u.gif
as irgi prie visko kabinejuosi, ypac dabar  blush2.gif

aciu labai ,bet nera jie dar tiesus doh.gif as kabinejuos matyt del to,kad sumokejus tokius pinigus norisi,kad viskas butu idealiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 06, 22:36)
o mergaites o jus taip saziningai dantukus valot? nu as nesioju tik tiek nedaug, bet nu jau vakarais tas ritualas kartais taip uzknisa. kiek jus laiko uztrunkat vakarais prie tu dantuku?

as kaip jau sakiau ,buvau labai apsileidusi pastaruoju metu.. doh.gif o seip tai vakare ta toki svarbiausia ir kruopsciausia valyma darau, ir dar diena po valgio dazniausiai kelis kartus valau
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 07, 13:15)
aciu ax.gif
nuotaikos geros ,siandien pagaliau penktadienis,MB ryt iseigine ,galesim vaziuot prie ezero thumbup.gif po nakties man dantys jautri po elastiku,mazdaug pusvalandi,paskui vel viskas ok :)pagaliau centras susitvarke thumbup.gif
Papildyta:

aciu labai ,bet nera jie dar tiesus doh.gif as kabinejuos matyt del to,kad sumokejus tokius pinigus norisi,kad viskas butu idealiai  lotuliukas.gif

as tai ne tik prie savo dantu kabinuosi bet ir prie kitu biggrin.gif jiem nieko nesakau bet mintyse pagalvoju biggrin.gif bjauri pasidariau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 07, 12:17)
as tai ne tik prie savo dantu kabinuosi bet ir prie kitu biggrin.gif jiem nieko nesakau bet mintyse pagalvoju biggrin.gif bjauri pasidariau biggrin.gif blush2.gif

as irgi tokia pat pasidariau,labai dabar pastebiu kitu dantukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 07, 13:24)
as irgi tokia pat pasidariau,labai dabar pastebiu kitu dantukus drinks_cheers.gif

anksciau kazkaip nekreipiau demesio, o dbr pirmas zvilgsnis i dantukus doh.gif kas per mada pasidare biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal guri glister pasta naudoja?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 07, 11:39)
Visu pirma labai grazi nauja tema,saunuole wink.gif
Svajaaa labai jau grazus tavo dantukai ir tokie balti

beje aciu,uz prisijungimo duomenis,labai laukiu kada man nuims breketukus tada ir as galesiu parodyt savo dantukus pries ir po.Jau net neprisimenu kaip jie atrode biggrin.gif

Sveika 4u.gif
O tu neturi nusifotkinus prieš, kad sakai pamatysi tik tada, kai nuims? Tikriausiai tik gydytoja turi foto prieš? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 07 rugpjūčio 2009 - 12:06
O manes tai niekas nefotkino g.gif Nebent slapta kamera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 08 07, 13:13)
O manes tai niekas nefotkino  g.gif Nebent slapta kamera  biggrin.gif

Manęs irgi nefotkino smile.gif
Atsakyti