Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

ou_jeaa kaip tavo iltinukai? smile.gif
Atsakyti
Jau kai damust tema, tai visos mandros cool.gif
taip tai nereik pasidalinti nei dziaugsmais nei vargais! ot kokios... hihihi.gif
Tiesa, as nela turiu ka pasakot apie savo zubikus...nieko nejauciu, nei maudimo nei verzimo, valgau viska ir bilekokiais kiekiais...laukiu nesulaukiu antro paverzimo, kuris bus tik man grizus is atostogu rugs.23 doh.gif .......bet galiu pasakyti, kad mano dantusikai jau beveik pasiruose pasirodyti holivudui blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 26, 13:01)
Jau kai damust tema, tai visos mandros  cool.gif
taip tai nereik pasidalinti nei dziaugsmais nei vargais! ot kokios... hihihi.gif
Tiesa, as nela turiu ka pasakot apie savo zubikus...nieko nejauciu, nei maudimo nei verzimo, valgau viska ir bilekokiais kiekiais...laukiu nesulaukiu antro paverzimo, kuris bus tik man grizus is atostogu rugs.23 doh.gif .......bet galiu pasakyti, kad mano dantusikai jau beveik pasiruose pasirodyti holivudui  blush2.gif  ax.gif

man po elatsiku tai labai skauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 26, 13:01)
Jau kai damust tema, tai visos mandros  cool.gif
taip tai nereik pasidalinti nei dziaugsmais nei vargais! ot kokios... hihihi.gif
Tiesa, as nela turiu ka pasakot apie savo zubikus...nieko nejauciu, nei maudimo nei verzimo, valgau viska ir bilekokiais kiekiais...laukiu nesulaukiu antro paverzimo, kuris bus tik man grizus is atostogu rugs.23 doh.gif .......bet galiu pasakyti, kad mano dantusikai jau beveik pasiruose pasirodyti holivudui  blush2.gif  ax.gif

o mes nesidalinam džiaugsmais ir vargais? g.gif aš tai pvz džiaugiuos, kad tavo dantys pasiruošę pasirodyt Holivudui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 26, 12:46)
sveikos smile.gif

tikrai labai grazi sypsena  thumbup.gif
saunu, kad jau tapsi breketuota  thumbup.gif



QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 12:49)
Lauksim žinių  4u.gif

kad jau laukiu nesulaukiu blush2.gif ir baisu, ir noriu, ir siaip... na, jau tuoj tuoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 13:13)
o mes nesidalinam džiaugsmais ir vargais?  g.gif  aš tai pvz džiaugiuos, kad tavo dantys pasiruošę pasirodyt Holivudui thumbup.gif

as nesidziaugiu,as tiesiog pavydziuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 26, 13:21)
as nesidziaugiu,as tiesiog pavydziuuu lotuliukas.gif

Tikiuosi baltai pavydi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 26, 13:03)
man po elatsiku tai labai skauda doh.gif

Niu zinok as jau pamirsus kas yra skauda!! doh.gif kartais net pastumdau savo dantusikus, kad pajust ta jausma doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 26, 13:21)
as nesidziaugiu,as tiesiog pavydziuuu lotuliukas.gif


tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 13:23)
Tikiuosi baltai pavydi 4u.gif

baltai ruzavai juodai, o kaip tik nori!!!! man sake, kad rezultatas jau nebeuzkalnuuuuuu didis.gif liezuvis.gif pomidorai2.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 13:13)
o mes nesidalinam džiaugsmais ir vargais?  g.gif  aš tai pvz džiaugiuos, kad tavo dantys pasiruošę pasirodyt Holivudui thumbup.gif

As apie retai uzsukancias asobas kalbu rolleyes.gif kad mes esam priklausomos nuo sito portalo tai cia jau seniai aisku doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 26, 11:52)
ou_jeaa kaip tavo iltinukai? smile.gif

vienas jau vietoje, ktias jau ir beveik smile.gif po rugejo 7 pasirodysiu jums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 26, 13:28)
vienas jau vietoje, ktias  jau ir beveik smile.gif po rugejo 7 pasirodysiu  jums  thumbup.gif

butu smagu dabar pamatyt,kai mano problema su iltiniais ,tai man labai idomu ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti