Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(daivasta @ 2009 08 26, 10:29)
va cia viena fotke is sio savaitgalio pajurio,kur matosi ta plokstele kuria reik nesiot

user posted image


visai graziai ta plokstele atrodo smile.gif beje, dantukai labai grazus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms biggrin.gif
Daivasta aciu uz foto,ji nuostabi ,labai idomii plokstele atrodo,kazkada parduotuveje maciau pas viena ponia,tai man irgi labai graziai atrode ji,nes tieisog dantukai jau labai lygus ir ji vaizdo negadina,o kiek tau ja reiks nesiot?ir ar visada?vistiek turbut kartais nusiimi pries kitus pasidziaugti? bigsmile.gif rolleyes.gif

Del breketu grozio,as asmeniskai graziau jauciuosi su breketais,nei be ju,ir dauguma sake ,kad jie man tinka,matyt del to,kad pradejau labiau sypsotis 4u.gif
O del baimes gydytojams,tai as ortodontui jokios baimes nebejauciu,kai jau metus laiko kankinausi su dantu tvarkymu,dabar pas ordotonta su malonumu keliauju,ir kai trauke du dantis,tai nebebijau net dantu tvarkytis smile.gif

P.S kazkada rasiau,kad labai geras yra blistex balzamas lupoms,toms kuriokms nuo breketu skilineja kampuciai ir lupos sauseja,nu nearelus dalykas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 26 rugpjūčio 2009 - 10:11
QUOTE(Achilles @ 2009 08 25, 23:01)
Parašyk daktarės pavardę ir miestą, pakeisiu duomenis sąraše bigsmile.gif

Ziuriu jau temele kaip jau ir baiginejasi g.gif tai Achilles, kai tvarkysi sarasiuka, noreciau, kad ir mane i ji itrauktum mirksiukas.gif
la_unika, virsus: 2009-08-13, D.Latkauskiene, Kaunas (keramikiniai)
Aciukas dideliukas lotuliukas.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 26, 11:07)
Del breketu grozio,as asmeniskai graziau jauciuosi su breketais,nei be ju,ir dauguma sake ,kad jie man tinka,matyt del to,kad pradejau labiau sypsotis 4u.gif



as irgi su breketais grazesne jauciuosi smile.gif issisiepus iki ausu visada. Faina stebet, kaip lyginasi dantukai ir visai negalvoju apie tai, kada nuims juos. Labiau patinka su breketais nei be ju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepatinka_ziema: 26 rugpjūčio 2009 - 10:13
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 26, 11:12)
as irgi su breketais grazesne jauciuosi smile.gif issisiepus iki ausu visada. Faina stebet, kaip lyginasi dantukai...

Ui, kaip as laukiu, kada pamatysiu, kad ir jie man lygeja g.gif kol kas lyg ir tas pats doh.gif nu bet dar tik dvi savaiteles praejo, tai kantriai laukiu tu pirmuju ryskiu pokyciu blush2.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(la_unika @ 2009 08 26, 11:18)
Ui, kaip as laukiu, kada pamatysiu, kad ir jie man lygeja  g.gif kol kas lyg ir tas pats  doh.gif nu bet dar tik dvi savaiteles praejo, tai kantriai laukiu tu pirmuju ryskiu pokyciu  blush2.gif  rolleyes.gif  biggrin.gif

Įtraukiau mirksiukas.gif
Ups, biški ne tą postą pacitavau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 26 rugpjūčio 2009 - 11:12
Pirmadienį tiksliai žinosiu, nes einu paskutinei konsultacijai, kuomet suderinsim datas, procedūras ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erika'92 @ 2009 08 25, 23:17)
Nežinau net nuo ko pradėt:D
Abiejų žandikaulių, tiek viršutinio, tiek apatinio priekiniai dantys kreivi pas mane. Na, apatiniai neatrodo tokios blogos būklės, kaip viršutiniai. Viršuje, antri dantys įlindę labiau į gomurį, todėl atrodo, kad yra tarpas tarp pirmų dantų ir ilčių (nežinau ar suprasit, nemoku paaiškint). O apačioje situacija paprastesnė. Pirmi dantys pasisukę į vidinę pusę, na sudaro kampą tokį. (irgi labai sunku paaiškint)
Dantis tiesint norėjau seniai, bet įvairių kliūčių tam iškildavo. Tai tėvai neturėdavo laiko, tai tėvų finansinė padėtis negalėjo to leist (kadangi man dabar 17 metų4u.gif, tai esu priklausoma nuo tėvelių). Buvom nutarę su mama praeitą vasarą jau imtis šio reikalo, bet kažkaip apleidom jį. O šią vasarą jau griežtai mamai pasakiau, kad noriu pagaiau turėt tiesius dantis. Taigi pradėjom ieškot ortodonto. Ilgai iškojom internete, kur būtų geriausia, pasirinkom keletą variantų ir galiausiai išsirinkom vieną estetinės odontologijos kliniką. Užsirašėm koncultacijai. Taigi nuėjus į konsultaciją gydytoja pasakė tai, ko labiausiai nenorėjau išgirst. Kadangi mano dantys platūs ir jiems per mažai vietos žandikaulyje, reikės tiek viršuj, tiek apačioj išrauti ketvirtus dantukus. Labai pabijojau šito žingsnio, gydytoja sakė gerai apsigalvot. Et, bet jei jau pasiryžau, tai niekur nedingsiu. Taigi išrovė man iš pradžių dešinėj pusėj dantis, po 2 savaičių kairėj pusėj. Dabar rugsėjo 15d. eisiu pas savo ortodontę, kad uždėtų separacines gumytes, berods, ant šeštų dantų, kad pasidarytų tarpai tarp dantų ir galėtų uždėti žiedus. Tai po tų gumyčių dės žiedus, tada dar ant gomurio dės kažkokį lanką, kad jį praplėstų ir tada galiausiai breketukai. Na, o tada 2-3 metai laukimo ir turėsiu tiesius dantukus. smile.gif


Žinai, neskubėk su rovimais, aš is savo patirties kalbu. Nueik su kitais gydytojais pasikonsultuoti. Kiek gydytojų, tiek nuomonių. Man grėsė netekti net 6 dantų swoon.gif Dabar nešioju breketukus, nereikėjo traukti nei vieno danties, o ir gydymas eina jau į pabaigą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naidra @ 2009 08 26, 12:21)
Žinai, neskubėk su rovimais, aš is savo patirties kalbu. Nueik su kitais gydytojais pasikonsultuoti. Kiek gydytojų, tiek nuomonių. Man grėsė netekti net 6 dantų swoon.gif Dabar nešioju breketukus, nereikėjo traukti nei vieno danties, o ir gydymas eina jau į pabaigą thumbup.gif

Tai kad jai jau išrovė dantukus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 12:25)
Tai kad jai jau išrovė dantukus  unsure.gif


doh.gif ne visi akli mato doh.gif Tada tikrai gaila verysad.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
QUOTE(daivasta @ 2009 08 26, 09:29)
va cia viena fotke is sio savaitgalio pajurio,kur matosi ta plokstele kuria reik nesiot

user posted image

tikrai labai grazi sypsena thumbup.gif

QUOTE(katyte* @ 2009 08 26, 11:21)
Pirmadienį tiksliai žinosiu, nes einu paskutinei konsultacijai, kuomet suderinsim datas, procedūras ir pan smile.gif

saunu, kad jau tapsi breketuota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2009 08 26, 12:21)
Pirmadienį tiksliai žinosiu, nes einu paskutinei konsultacijai, kuomet suderinsim datas, procedūras ir pan smile.gif

Lauksim žinių 4u.gif
Atsakyti