Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 26, 07:06)
Sveika,

as dantukus tvarkau Zalgirio klinikoj, tai jei kas domina - klausk wink.gif
p.s. labas rytas visom smile.gif


O ten reikia is anksto uzsirasyneti, ar tiesiog ateini ir viskas? Ir dar....gal galima issimoketinai tvarkyt, nes girdejau kad berods galima... ax.gif


Achilles aciu brangioji 4u.gif

Labas rytas!!!
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 26, 09:12)
sveikos gyvos  4u.gif
patampe man vakar dantukus, tai dbr taip maudzia skaniai ir valgyt negaliu normaliai huh.gif


hah.gif: "tai dbr taip maudzia skaniai ir valgyt negaliu normaliai "
ot gerai ot gerai!!!!!! tongue.gif taip tau ir reikia!!! hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 26 rugpjūčio 2009 - 08:52
QUOTE(Snzk @ 2009 08 26, 09:41)
O ten reikia is anksto uzsirasyneti, ar tiesiog ateini ir viskas? Ir dar....gal galima issimoketinai tvarkyt, nes girdejau kad berods galima... ax.gif
Achilles aciu brangioji  4u.gif

Labas rytas!!!


uzrasineja tik pirma menesio diena. Pvz jei nori rugseji nueit konsultacijai, tai rugsejo pirma diena nuo puses 8 ryto skambink i registratura. Apie 9 val jau laisvu vietu nebebuna. Paskui jau individualiai uzrasineja, bet pirmai konsultacijai tik tokia tvarka. Konsultacija apie 100lt kainuoja, bet jei siuntima turi - tai nemokamai.
o issimoketinai tvarkyt galima, bet tik Siauliu lizingas ten yra. Pati galvojau lizingu, bet 25% reik pradini inasa sumoket, labai pajamas tikrina ir palukanos nenormalios, tai atsisakiau sitos minties smile.gif
beje, Zalgiry breketai kainuoja tikrai pigiau nei bet kur kitur. Bent jau as taip pastebejau smile.gif

Gal dar kokiu klausimu yra? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 26, 10:13)
uzrasineja tik pirma menesio diena. Pvz jei nori rugseji nueit konsultacijai, tai rugsejo pirma diena nuo puses 8 ryto skambink i registratura. Apie 9 val jau laisvu vietu nebebuna. Paskui jau individualiai uzrasineja, bet pirmai konsultacijai tik tokia tvarka. Konsultacija apie 100lt kainuoja, bet jei siuntima turi - tai nemokamai.
o issimoketinai tvarkyt galima, bet tik Siauliu lizingas ten yra. Pati galvojau lizingu, bet 25% reik pradini inasa sumoket, labai pajamas tikrina ir palukanos nenormalios, tai atsisakiau sitos minties smile.gif
beje, Zalgiry breketai kainuoja tikrai pigiau nei bet kur kitur. Bent jau as taip pastebejau smile.gif

Gal dar kokiu klausimu yra? wink.gif

Labas rytas 4u.gif
O konsultacija ne per brangiai? Ar visur taip? Aš už konsultaciją nieko nemokėjau (gal kad mano grupiokė ten asistente dirba)
Atsakyti
Svajaaa as nedingud tik neturiu kompe nuotrauku kad galeciau ikelti (kadangi pas mane fotkes telefone,bandau vis su tuo laidu ikelt i kompa ,bet kazko neikelia.nesuprantu kodel.) kai vyras tures laiko paprasysiu ,jo telefo nusifotkint,nes per jo tikrai isikelia)
kantrybes biggrin.gif,pazadejau tai anksciau ar veliau ikelsiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 10:20)
Labas rytas 4u.gif
O konsultacija ne per brangiai? Ar visur taip? Aš už konsultaciją nieko nemokėjau (gal kad mano grupiokė ten asistente dirba)


su siuntimu konsultacija nemokama. O siuntima nueini i poliklinika ir pasiimi.. smile.gif 100 tikrai per brangu. Bet as kadangi ejau su siuntimu, tai nemokejau. O butent todel zalgirio klinika ir rinkausi smile.gif nes pradzioj isvis nezinojau, ka su tais mano dantim reikes daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 26, 10:20)
Svajaaa as nedingud tik neturiu kompe nuotrauku kad galeciau ikelti (kadangi pas mane fotkes telefone,bandau vis su tuo laidu ikelt i kompa ,bet kazko neikelia.nesuprantu kodel.) kai vyras tures laiko paprasysiu ,jo telefo nusifotkint,nes per jo tikrai isikelia)
kantrybes biggrin.gif,pazadejau tai anksciau ar veliau ikelsiu wink.gif

Pabandyk per Bluetooth, jei yra pas tave 4u.gif
Atsakyti
Mielosios damutes, kazkurios is jusu kiek pamenu daznos UK lankytojos? Skrendu i Londona su rainair ( 1 kart).. cia praso kazkokio check in ...help kasnors, kas per check in!!! doh.gif
Atsakyti
va cia viena fotke is sio savaitgalio pajurio,kur matosi ta plokstele kuria reik nesiot

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivasta: 26 rugpjūčio 2009 - 09:31
QUOTE(vampyre @ 2009 08 26, 10:24)
Mielosios damutes, kazkurios is jusu kiek pamenu daznos UK lankytojos? Skrendu i Londona su rainair ( 1 kart).. cia praso kazkokio check in ...help kasnors, kas per check in!!! doh.gif

t.y. tau reikia chek in online daryti, o lietuviskai registracija internetu ir gausi savo bilieta, tai va eini kur chek in ir rasai savo duomenys, tada atsiprintisi bilieta ir varai i aerouosta, jei be bagazo, tai nereikia stovet jokios eiles ir eini is karto kur sviecia, o jei su bagazu, tai stovi eile kad atiduot. Jei ka klausk. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 26, 10:29)
va cia viena fotke is sio savaitgalio pajurio,kur matosi ta plokstele kuria reik nesiot

user posted image



o geras! o man net grazu ta plokste! ax.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 08 26, 10:39)
t.y. tau reikia chek in online daryti, o lietuviskai registracija internetu ir gausi savo bilieta, tai va eini kur chek in ir rasai savo duomenys, tada atsiprintisi bilieta ir varai i aerouosta, jei be bagazo, tai nereikia stovet jokios eiles ir eini is karto kur sviecia, o jei su bagazu, tai stovi eile kad atiduot. Jei ka klausk.  mirksiukas.gif

ok, as tadu tau i AZ, kad neterst musu sektos temos hihihi.gif
Atsakyti
Jeigu kas nors dar nori suspėti į sąrašiuką, parašykite savo duomenis, įtrauksiu. (tik jei lankysitės pas mus ir bendrausite nono.gif ) 4u.gif
katyte*, matau skaitinėji, kada gi tu pasipuoši? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 26 rugpjūčio 2009 - 10:04