Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Kapryza @ 2009 08 26, 00:16)
labutis.....  mirksiukas.gif va ir as prisiruošiau ateiti į šį klubą.....gyvenu pusiaukelėj tarp kauno ir klaipedos....dukrai reikės breketų, tai jai reikalinga ortopantomograma ir šoninė cefalograma...gal kas žinote apie kainas šių nuotraukų....žinau,kad kaune 100,gal klaipėdoj pigiau...?

Labas, mano vardas irgi Deimantė biggrin.gif 4u.gif Kas dėl kainų, tai verta pasidomėti grynai imant atskiras klinikas, nes kiekvienoj skirtingai. Bet kiek pamenu, tai mūsų panelės rašė, jog Klaipėdoj brangiau (jei nieko nemaišau)
Atsakyti
labanakt visoms smile.gif
Atsakyti
[quote=Achilles,2009 08 26, 00:28]
Labas, mano vardas irgi Deimantė biggrin.gif 4u.gif Kas dėl kainų, tai verta pasidomėti grynai imant atskiras klinikas, nes kiekvienoj skirtingai. Bet kiek pamenu, tai mūsų panelės rašė, jog Klaipėdoj brangiau (jei nieko nemaišau)
[/quot

na dekui,bandysim laime klaipedoj jauciu,dar ir pajury pabusim,gal labai didelio kainu skirtumo nebus... labanakt ... smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! As naujoke Snezana...Mano dukrytei irgi reikia briketu...Kokios dabar kainos, gal krize padare savo reikala ir numuse kainas? triniti.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Snzk @ 2009 08 26, 00:58)
Sveikos mamytes! As naujoke Snezana...Mano dukrytei irgi reikia briketu...Kokios dabar kainos, gal krize padare savo reikala ir numuse kainas?  triniti.gif  blush2.gif

Labas, žiūriu šį vakarą nerimstame biggrin.gif Kainos plius minus panašios, pigiausiai metaliniai breketai, jų kaina apie 1200 - 1500 lt 4u.gif
Atsakyti
Siaip as rami mamyte, bet buna atveju... ph34r.gif sunglasses2.gif
Gal galit patarti, kur geriau kreiptis. Mano viena pazistoma isleido per metus apie 5 tukst. Lt...ziauriai, bet kai reikia tai reikia...Cia Zalgirio poliklinikoj buvo pries pusantru metu..
Atsakyti
QUOTE(Snzk @ 2009 08 26, 01:23)
Siaip as rami mamyte, bet buna atveju... ph34r.gif  sunglasses2.gif
Gal galit patarti, kur geriau kreiptis. Mano viena pazistoma isleido per metus apie 5 tukst. Lt...ziauriai, bet kai reikia tai reikia...Cia Zalgirio poliklinikoj buvo pries pusantru metu..

Yra pas mus panelių, ten besilankančių.. Na nežinau, pažiūrėkit pirmam puslapiuke mūsų sąraiuką, ten surašytos pavardės.. pasidomėkite, pagooglinkit, aš lankausi ALGIRDO gatvėje, Milerių klinikoje, esu labai patenkinta, bet ir kitur kur lankosi panelės yra patenkintos, tad lieka rinktis jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapryza @ 2009 08 26, 00:16)
labutis.....  mirksiukas.gif va ir as prisiruošiau ateiti į šį klubą.....gyvenu pusiaukelėj tarp kauno ir klaipedos....dukrai reikės breketų, tai jai reikalinga ortopantomograma ir šoninė cefalograma...gal kas žinote apie kainas šių nuotraukų....žinau,kad kaune 100,gal klaipėdoj pigiau...?


As pavasari kaune uz abi mokejau panasiai 80lt. Dariausi Kauno med.universit.zandikauliu ir ortodontijo klinikoje, ar kaip ten vadinasi, sukileliu gatveje. Gali dar pasiskambinti ir pasiteirauti kiek kalnieciu ir dainavos poliklinikose kainuoja,lyg ten daro. Gal bus pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2009 08 25, 22:48)
Kaip sakoma: Vyrai kaip klozetai - arba užimti arba apšikti hihihi.gif

Na o aš jau esu pilnavertė jūsų sektos narė thumbup.gif bigsmile.gif  Šiandien sudėjo breketus ant viršutinio žandikaulio. Ant keturių priekinių dantukų uždėjo normalius, o ant kitų likusių tokius su ragiukais... doh.gif Tai kai šypsausi, man lūpa užsikabina už tų ragų... Pas mane Damon breketai, bet mane užrašė po mėnesio g.gif



"sektos narė " lotuliukas.gif thumbup.gif doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Snzk @ 2009 08 26, 01:23)
Siaip as rami mamyte, bet buna atveju... ph34r.gif  sunglasses2.gif
Gal galit patarti, kur geriau kreiptis. Mano viena pazistoma isleido per metus apie 5 tukst. Lt...ziauriai, bet kai reikia tai reikia...Cia Zalgirio poliklinikoj buvo pries pusantru metu..


Sveika,

as dantukus tvarkau Zalgirio klinikoj, tai jei kas domina - klausk wink.gif


p.s. labas rytas visom smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Man tai nelabai jis labas doh.gif Kai pagalvoju, kad dabar tik sūreliai ir jogurtai smile.gif

QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 00:13)
Man kadangi dažnai džiūsta lūpos, tai gal dėl to, neįpratau aš dar vazelinų naudot  unsure.gif  nes kai lūpos slidžios, tai jis ne taip užsikabina, bent jau man  mirksiukas.gif

Gerą mintį davei su tuo vazelinu mirksiukas.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 08 26, 08:02)
"sektos narė "  lotuliukas.gif  thumbup.gif doh.gif  hihihi.gif

cool.gif
Atsakyti
sveikos gyvos 4u.gif
patampe man vakar dantukus, tai dbr taip maudzia skaniai ir valgyt negaliu normaliai huh.gif
Atsakyti