Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(erika'92 @ 2009 08 25, 23:17)


Labai aiškiai viską aprašei 4u.gif O pas ką lankaisi ir kokiam mieste? mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilniuje, Sviliškių g. Pas Aliciją Viduto. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erika'92 @ 2009 08 25, 23:38)
Vilniuje, Sviliškių g. Pas Aliciją Viduto. smile.gif

O kaip klinika vadinasi? Labai įdomu, nes jei neklystu, dar iš mūsų niekas ten nesilanko smile.gif
Atsakyti
Taip. Kai internete ieškojom kur geriausiai būtų tvarkytis dantis, kurie ortodontai geriausi, tai niekur neradom jokių komentarų nei apie kliniką, nei apie gydytojas. Taigi, galiu sakyti, kad nežinojom kur einam. Bet atėjus neišsigandom, negalvojom kitos klinikos ieškot. Gydytojos jaunos, malonios, atsargiai viską daro. Bent jau tos, kurios man dantis tvarkė smile.gif
www.euklinika.lt čia galite išsamiau pasiskaityti apie šią kliniką. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika'92: 25 rugpjūčio 2009 - 22:47
QUOTE(erika'92 @ 2009 08 25, 23:47)
Taip. Kai internete ieškojom kur geriausiai būtų tvarkytis dantis, kurie ortodontai geriausi, tai niekur neradom jokių komentarų nei apie kliniką, nei apie gydytojas. Taigi, galiu sakyti, kad nežinojom kur einam. Bet atėjus neišsigandom, negalvojom kitos klinikos ieškot. Gydytojos jaunos, malonios, atsargiai viską daro. Bent jau tos, kurios man dantis tvarkė smile.gif
www.euklinika.lt čia galite išsamiau pasiskaityti apie šią kliniką. smile.gif

Užmečiau akį į kainas - pigiau nei pas mane, už metalinius aš mokėjau 1500, o čia 1300. Na, bet aš savo klinika nesiskundžiu, o priešingai - tik giriu. Aš einu ten ne su baime (anksčiau bijodavau dantistų kaip velnias kryžiaus), bet su dideliu dideliu noru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 25, 23:01)
Parašyk daktarės pavardę ir miestą, pakeisiu duomenis sąraše bigsmile.gif
Na, ir kaip pojūčiai?

Tomas Vencius, Vilnius.

Na kas liečia breketus, tai pojūčiai normalūs, tik kaip sakiau, nervuoja, kad kabinasi lūpa už ragiukų, tačiau kai išėmė man vorą ir įdėjo tokį lankelį, tai biški nemalonu, toks keistas skausmas...
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2009 08 25, 23:56)
Tomas Vencius, Vilnius.

Na kas liečia breketus, tai pojūčiai normalūs, tik kaip sakiau, nervuoja, kad kabinasi lūpa už ragiukų, tačiau kai išėmė man vorą ir įdėjo tokį lankelį, tai biški nemalonu, toks keistas skausmas...

Man irgi kartais užsikabina, o kartais netgi užkabinę "paplešia" lūpą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 25, 23:56)
Užmečiau akį į kainas - pigiau nei pas mane, už metalinius aš mokėjau 1500, o čia 1300. Na, bet aš savo klinika nesiskundžiu, o priešingai - tik giriu. Aš einu ten ne su baime (anksčiau bijodavau dantistų kaip velnias kryžiaus), bet su dideliu dideliu noru  wub.gif


Kolkas aš šia irgi nesiskundžiu:) O dantistų baimė ir apskritai visų gydytojų, ir gydymo įstaigų dar ir dabar kažkokia yra biggrin.gif Bet tikiuosi su laiku ji pranyks.
Atsakyti
QUOTE(erika'92 @ 2009 08 26, 00:04)
Kolkas aš šia irgi nesiskundžiu:) O dantistų baimė ir apskritai visų gydytojų, ir gydymo įstaigų dar ir dabar kažkokia yra biggrin.gif Bet tikiuosi su laiku ji pranyks.

Praeis, nes, patikėk, ateinačius du metus (ar daugiau, kaip pati minėjai), būsi jų nuolatinė klientė biggrin.gif
Bet aš džiaugiuos, kad mano gyvenime atsirado toks dalykas kaip breketai thumbup.gif Išnyko dantistų baimė (atsimenu patį pirmą kartą, kai reikėjo eit gręžti danties - vakarą prieš lemtingąją dieną verkiau nesustodama doh.gif ot kvaila merga doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 25, 23:57)
Man irgi kartais užsikabina, o kartais netgi užkabinę "paplešia" lūpą  rolleyes.gif

Vajetau... unsure.gif galvojau, kad čia tik pradžioj taip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergine: 25 rugpjūčio 2009 - 23:10
QUOTE(Vergine @ 2009 08 26, 00:09)
Vajetau... unsure.gif galvojau, kad čia tik pradžioj taip...

Man kadangi dažnai džiūsta lūpos, tai gal dėl to, neįpratau aš dar vazelinų naudot unsure.gif nes kai lūpos slidžios, tai jis ne taip užsikabina, bent jau man mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis..... mirksiukas.gif va ir as prisiruošiau ateiti į šį klubą.....gyvenu pusiaukelėj tarp kauno ir klaipedos....dukrai reikės breketų, tai jai reikalinga ortopantomograma ir šoninė cefalograma...gal kas žinote apie kainas šių nuotraukų....žinau,kad kaune 100,gal klaipėdoj pigiau...?
Atsakyti