Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(vilmosius @ 2009 08 25, 21:21)
jeigu galima pakartoti duomenis imesciau smile.gif bet jau as i pabaiga keliauju sparciai smile.gif

parasiau i Az,butu labai idomu pamatyt tavo dantukus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. smile.gif greitu metu ir aš pasipuošiu šiuo "grožiu".
Atsakyti
QUOTE(erika'92 @ 2009 08 25, 22:02)
Sveikutės. smile.gif greitu metu ir aš pasipuošiu šiuo "grožiu".

Labas, kabutės tikrai čia ne vietoje. Manau breketai kur kas gražiau, nei kreivi dantys mirksiukas.gif
Atsakyti
Tas tai tiesa. Iš tikrųjų tai ilgai ryžtis šiam žingsniui reikėjo, nes atbaidydavo dantų rovimas, ko labai bijojau, bet dabar, kai dantys jau išrauti, belieka laukti tik breketų, o po 2-3 metų galėsiu džiaugtis tiesiais dantukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erika'92 @ 2009 08 25, 22:15)
Tas tai tiesa. Iš tikrųjų tai ilgai ryžtis šiam žingsniui reikėjo, nes atbaidydavo dantų rovimas, ko labai bijojau, bet dabar, kai dantys jau išrauti, belieka laukti tik breketų, o po 2-3 metų galėsiu džiaugtis tiesiais dantukais smile.gif

Na tai papasakok apie savo situaciją plačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 25, 11:30)
visi normalus uzimti dabar ax.gif   lotuliukas.gif  kaip smagu butu meetas... blush2.gif

Kaip sakoma: Vyrai kaip klozetai - arba užimti arba apšikti hihihi.gif

Na o aš jau esu pilnavertė jūsų sektos narė thumbup.gif bigsmile.gif Šiandien sudėjo breketus ant viršutinio žandikaulio. Ant keturių priekinių dantukų uždėjo normalius, o ant kitų likusių tokius su ragiukais... doh.gif Tai kai šypsausi, man lūpa užsikabina už tų ragų... Pas mane Damon breketai, bet mane užrašė po mėnesio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergine: 25 rugpjūčio 2009 - 21:49
QUOTE(erika'92 @ 2009 08 25, 22:15)
Tas tai tiesa. Iš tikrųjų tai ilgai ryžtis šiam žingsniui reikėjo, nes atbaidydavo dantų rovimas, ko labai bijojau, bet dabar, kai dantys jau išrauti, belieka laukti tik breketų, o po 2-3 metų galėsiu džiaugtis tiesiais dantukais smile.gif


Sveika 4u.gif
Uuu, o kodėl net trijų metų gali prireikti?
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2009 08 25, 22:48)
Kaip sakoma: Vyrai kaip klozetai - arba užimti arba apšikti hihihi.gif

Na o aš jau esu pilnavertė jūsų sektos narė thumbup.gif bigsmile.gif  Šiandien sudėjo breketus ant viršutinio žandikaulio. Ant keturių priekinių dantukų uždėjo normalius, o ant kitų likusių tokius su ragiukais... doh.gif Tai kai šypsausi, man lūpa užsikabina už tų ragų... Pas mane Damon breketai, bet mane užrašė po mėnesio g.gif

Parašyk daktarės pavardę ir miestą, pakeisiu duomenis sąraše bigsmile.gif
Na, ir kaip pojūčiai?
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 25, 22:04)
Labas, kabutės tikrai čia ne vietoje. Manau breketai kur kas gražiau, nei kreivi dantys mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Man irgi breketai nėra nieko baisaus. Man mama vis klausinėjo susidėjus "Kaip į balių eisi?", "Kaip į darbą eisi?" ir pan.
Bet man su breketais NE GĖDA niekur eit! Besirūpinantis savimi žmogus visada atrodys geriau už nieko nedarantį. Be to su savo kompleksais reikia kovoti, o ne varytis naujus.
Nors, ai, gal tik save taip guodžiu, nes susidėjus breketus vyras pareiškė, kad jie "grožio neprideda", tipo be jų buvo geriau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2009 08 25, 23:05)
drinks_cheers.gif
Man irgi breketai nėra nieko baisaus. Man mama vis klausinėjo susidėjus "Kaip į balių eisi?",  "Kaip į darbą eisi?" ir pan.
Bet man su breketais  NE GĖDA niekur eit! Besirūpinantis savimi žmogus visada atrodys geriau už nieko nedarantį. Be to su savo kompleksais reikia kovoti, o ne varytis naujus.
Nors, ai, gal tik save taip guodžiu, nes susidėjus breketus vyras pareiškė, kad jie "grožio neprideda", tipo be jų buvo geriau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tie vyrai irnesakyk.gif Manasis sugebėjo pajuokauti, kad dabar, kai esu su breketais, galėsiu alaus butelius su burna atidarinėti lotuliukas.gif Gerai, kad aš jo bairius suprantu ir jį pakankamai gerai pažįstu, kita būtų ir įsižeidus lotuliukas.gif
Atsakyti
Nežinau net nuo ko pradėt:D
Abiejų žandikaulių, tiek viršutinio, tiek apatinio priekiniai dantys kreivi pas mane. Na, apatiniai neatrodo tokios blogos būklės, kaip viršutiniai. Viršuje, antri dantys įlindę labiau į gomurį, todėl atrodo, kad yra tarpas tarp pirmų dantų ir ilčių (nežinau ar suprasit, nemoku paaiškint). O apačioje situacija paprastesnė. Pirmi dantys pasisukę į vidinę pusę, na sudaro kampą tokį. (irgi labai sunku paaiškint)
Dantis tiesint norėjau seniai, bet įvairių kliūčių tam iškildavo. Tai tėvai neturėdavo laiko, tai tėvų finansinė padėtis negalėjo to leist (kadangi man dabar 17 metų4u.gif, tai esu priklausoma nuo tėvelių). Buvom nutarę su mama praeitą vasarą jau imtis šio reikalo, bet kažkaip apleidom jį. O šią vasarą jau griežtai mamai pasakiau, kad noriu pagaiau turėt tiesius dantis. Taigi pradėjom ieškot ortodonto. Ilgai iškojom internete, kur būtų geriausia, pasirinkom keletą variantų ir galiausiai išsirinkom vieną estetinės odontologijos kliniką. Užsirašėm koncultacijai. Taigi nuėjus į konsultaciją gydytoja pasakė tai, ko labiausiai nenorėjau išgirst. Kadangi mano dantys platūs ir jiems per mažai vietos žandikaulyje, reikės tiek viršuj, tiek apačioj išrauti ketvirtus dantukus. Labai pabijojau šito žingsnio, gydytoja sakė gerai apsigalvot. Et, bet jei jau pasiryžau, tai niekur nedingsiu. Taigi išrovė man iš pradžių dešinėj pusėj dantis, po 2 savaičių kairėj pusėj. Dabar rugsėjo 15d. eisiu pas savo ortodontę, kad uždėtų separacines gumytes, berods, ant šeštų dantų, kad pasidarytų tarpai tarp dantų ir galėtų uždėti žiedus. Tai po tų gumyčių dės žiedus, tada dar ant gomurio dės kažkokį lanką, kad jį praplėstų ir tada galiausiai breketukai. Na, o tada 2-3 metai laukimo ir turėsiu tiesius dantukus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erika'92 @ 2009 08 25, 21:02)
Sveikutės. smile.gif greitu metu ir aš pasipuošiu šiuo "grožiu".

musu burys gauseja gan greitai smile.gif
O man breketai grazu, dziaugiuos kad ir po tiek metu prisiruosiau juos uzsideti...
galu gale brangus malonumas, ir ne kiekvienas tai gali sau leisti smile.gif

labanaktis merginos 4u.gif
Atsakyti