Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(vilmosius @ 2009 08 25, 17:31)
labuka, Sandrute smile.gif neminek kad vasara baigiasi..

ok biggrin.gif taip nera kas veikti, eisiu toliau pasitvarkyt, nors sveikata ne kokia po vakar biggrin.gif
sakiau per vizita kai eisiu paprasysiu man ruzavas gumytes , kad uzdetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 25, 18:37)
ohoooo, tik irodymas kad breketams amziaus ribu nera smile.gif

jo istikruju smile.gif bet tikrai labai keista matyt mociute su breketais bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 25, 18:44)
ok biggrin.gif taip nera kas veikti, eisiu toliau pasitvarkyt, nors sveikata ne kokia po vakar biggrin.gif
sakiau per vizita kai eisiu paprasysiu man ruzavas gumytes , kad uzdetu smile.gif



as apacioj turiu Pink bet net nesimato beveik tu gumyciu smile.gif o virsuj jau nededa beveik metai:) as ketvirtadieni eisiu verzti tai jau tikiuosi pasakys kad lb nebedaug liko. bet per paskutini vizita kai klausiau sako kai sustumsim dar teks pavaiksciot 3men su breketais kad sutvirtumeme viska.. tai kaledas sutiksiu tikrai su metalu..
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 25, 19:18)
as apacioj turiu Pink bet net nesimato beveik tu gumyciu smile.gif o virsuj jau nededa beveik metai:) as ketvirtadieni eisiu verzti tai jau tikiuosi pasakys kad lb nebedaug liko. bet per paskutini vizita kai klausiau sako kai sustumsim dar teks pavaiksciot 3men su breketais kad sutvirtumeme viska.. tai kaledas sutiksiu tikrai su metalu..

man apacioj irgi buvo uzdeje kazkada,tai labai nepatiko schmoll.gif ir svarbiausia nemaciau kai dejo,gryzus tik pamaciau ,tai susinervinau,kad neatsiklause,dabar tik skaidrias deda..vilmosius bet tu jau seniai nesioji breketus,tikrai jau galas turetu matytis,ar jau viskas tau tvarkoj? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 25 rugpjūčio 2009 - 18:23
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 25, 18:18)
as apacioj turiu Pink bet net nesimato beveik tu gumyciu smile.gif o virsuj jau nededa beveik metai:) as ketvirtadieni eisiu verzti tai jau tikiuosi pasakys kad lb nebedaug liko. bet per paskutini vizita kai klausiau sako kai sustumsim dar teks pavaiksciot 3men su breketais kad sutvirtumeme viska.. tai kaledas sutiksiu tikrai su metalu..

as prie stiliaus sau prisiderinsiu, norejau aisku labiau ant vasaros, bet kad dantys dar kreivi buvo ,tai labai aki reztu, o dabar gal ir nieko atrodys smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif tikiuosi jau ir man greitai breketukus uždės smile.gif labai noriu pas gydytoją Latkauskienę tačiau sakė skambint tik rugsėjo vidury gal tada atsiras vieta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lieputeee @ 2009 08 25, 20:00)
Sveikutės smile.gif tikiuosi jau ir man greitai breketukus uždės smile.gif labai noriu pas gydytoją Latkauskienę tačiau sakė skambint tik rugsėjo vidury gal tada atsiras vieta sad.gif

labas labas ,naujas zmogutis,mielai tave priimsim smile.gif
Atsakyti
taip taip mes pacios sauniausios metalu nesiotojos europoje biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 25, 20:38)
taip taip mes pacios sauniausios metalu nesiotojos europoje biggrin.gif  smile.gif

ar tau pilnai jau susitvarke dantys?kodel nera tavo foto/ g.gif ax.gif
daivasta dingo su nuotraukytem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 25, 20:52)
ar tau pilnai jau susitvarke dantys?kodel nera tavo foto/ g.gif  ax.gif
daivasta dingo su nuotraukytem ax.gif



as neikelusi, nes istryniau netycia zinute su duomenimis ..
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 25, 21:14)
as neikelusi, nes istryniau netycia zinute su duomenimis ..

g.gif
Atsakyti
jeigu galima pakartoti duomenis imesciau smile.gif bet jau as i pabaiga keliauju sparciai smile.gif
Atsakyti