Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 24, 17:53)
cia supratau,kad labai gera? biggrin.gif

Na kaip visada biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 24, 18:00)
Na kaip visada  biggrin.gif  wub.gif

nuostabu tada 4u.gif cool.gif
Atsakyti
labas rytas bigsmile.gif
kur visos priziniu vietu laimetojos? kur pokalbiu palaikymas? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 25, 08:52)
labas rytas  bigsmile.gif
kur visos priziniu vietu laimetojos? kur pokalbiu palaikymas?  biggrin.gif  biggrin.gif

MAdam... hi.gif mes cia mes cia... tik vat as biski darbu turiu, popieriu kruvas, reik susiregistruoti visus dokus book.gif o taip jegu ner.... doh.gif taip tinguliukas jama...laukiu nesulaukiu atostogu, kai galesiu palikti sita marmuro kalna ir pakelt sparnus i UK aplankyti Mamuko ir savo mazojo broliuko... ax.gif
Atsakyti
Labas rytas cool.gif

turiu toki klausimuka tik nzn kaip tiksliai paaiskint..aplink breketus pas mane yra uzdeta tokia vielute panasiai kaip elastine grandinele ir ziuriu prie vieno dantuku ji nutrukuo.. kazi ar skambint sakyt ar palaukt kol bus paverzimas.. kaip ir netrugdo man ta beda, ber mastau gal kazka daro ta viela g.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 25, 09:18)
MAdam... hi.gif  mes cia mes cia... tik vat as biski darbu turiu, popieriu kruvas, reik susiregistruoti visus dokus  book.gif  o taip jegu ner....  doh.gif taip tinguliukas jama...laukiu nesulaukiu atostogu, kai galesiu palikti sita marmuro kalna ir pakelt sparnus i UK aplankyti Mamuko ir savo mazojo broliuko... ax.gif

duokit man kokiu darbu, baigiu nupust nuo spoksojimo i kompa cray.gif cray.gif
o atostogos tai yra geriss... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Shin @ 2009 08 25, 09:21)
Labas rytas cool.gif

turiu toki klausimuka tik nzn kaip tiksliai paaiskint..aplink breketus pas mane yra uzdeta tokia vielute panasiai kaip elastine grandinele ir ziuriu prie vieno dantuku ji nutrukuo.. kazi ar skambint sakyt ar palaukt kol bus paverzimas.. kaip ir netrugdo man ta beda, ber mastau gal kazka daro ta viela g.gif

nu as tai nelabai suprantu apie ka tu, tai jei pasiskambinsi-per galva negausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 25, 09:29)
duokit man kokiu darbu, baigiu nupust nuo spoksojimo i kompa  cray.gif  cray.gif
o atostogos tai yra geriss...  rolleyes.gif
Papildyta:

nu as tai nelabai suprantu apie ka tu, tai jei pasiskambinsi-per galva negausi  mirksiukas.gif


sakiau kad nemokesiu paaiskint biggrin.gif
hm sunku ten daba skambint.. nes nebuna ortodontes.. vaika priziurei.. nuvariau pasiimt maisa elastiku, tai ten seip kazkokia tik tevaiksciojo.. visur tamsu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=maza_maza,2009 08 25, 09:29]
duokit man kokiu darbu, baigiu nupust nuo spoksojimo i kompa cray.gif cray.gif
o atostogos tai yra geriss... rolleyes.gif
Papildyta:

O, mergele!!! SU mielu noru!!! turiu kruva sutarteliu ir du nesuvestus segtuvus i exeli... doh.gif nepakenciu registro doh.gif laiko gaisatis... o ypac man , kai as nuolat lekiu, begu , kalbu tel, nenusedziu vietoj... lotuliukas.gif
jeigu tik yra noras-prasom! uzleidziu savo pozicija lotuliukas.gif nes as pavargau... man gana doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 25, 10:21)
O, mergele!!! SU mielu noru!!! turiu kruva sutarteliu ir du nesuvestus segtuvus i exeli... doh.gif  nepakenciu registro doh.gif  laiko gaisatis... o ypac man , kai as nuolat lekiu, begu , kalbu tel, nenusedziu vietoj... lotuliukas.gif
jeigu tik yra noras-prasom! uzleidziu savo pozicija lotuliukas.gif  nes as pavargau... man gana doh.gif

tai tik duok cia biggrin.gif
as tai toks knysliukas, megstu kartais sudinus darbus blush2.gif blush2.gif
ir vaapsie, noriu naujo darbo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 25, 11:07)
tai tik duok cia  biggrin.gif
as tai toks knysliukas, megstu kartais sudinus darbus  blush2.gif  blush2.gif
ir vaapsie, noriu naujo darbo  bigsmile.gif

as noriu naujo darbo naujo vyro naujos gyvenamosios vietos nauju batu nauju rubu nauju naujienu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tease.gif swoon.gif noriu visko, kas nauja!!!!!!! naujos liniuotes, nauju dantu, nauju draugu, nauju naujuju metu..... man sian negerai... doh.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 08 25, 09:21)
Labas rytas cool.gif

turiu toki klausimuka tik nzn kaip tiksliai paaiskint..aplink breketus pas mane yra uzdeta tokia vielute panasiai kaip elastine grandinele ir ziuriu prie vieno dantuku ji nutrukuo.. kazi ar skambint sakyt ar palaukt kol bus paverzimas.. kaip ir netrugdo man ta beda, ber mastau gal kazka daro ta viela g.gif

labas rytas,as tai supratauapie ka tu,pas mane ir vielutes dabar,tai jei nutruko geriau manau pasiskambintu ir pasiklaustum ka tuo atveju daryt g.gif

vampyre man ir reikia darbo ,sedziu bedarbe,sm mano isganymas dabar lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 25, 08:52)
labas rytas  bigsmile.gif
kur visos priziniu vietu laimetojos? kur pokalbiu palaikymas?  biggrin.gif  biggrin.gif

tuoj prasides ruduo,visos sugrys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 25, 11:18)
as noriu naujo darbo naujo vyro naujos gyvenamosios vietos nauju batu nauju rubu nauju naujienu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tease.gif  swoon.gif  noriu visko, kas nauja!!!!!!! naujos liniuotes, nauju dantu, nauju draugu, nauju naujuju metu..... man sian negerai... doh.gif  fool.gif

man irgi sian su galva negerai bebe.gif
del naujo vyro-tai normaliu nera dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o visa kita tik detales irnesakyk.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti