Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(maza_maza @ 2009 08 24, 09:56)
pavydziu  bigsmile.gif
man stumde del vieno tarpo, verze verze, kad butu kur krumini istatyt, dbr ziuriu dar tarpas kitur, kur negalvojau, kad atsiras. nesuprantu as cia tu bajeriu  g.gif  g.gif



man tai tik galini i prieki stumia, tai uzdejo spyruokle tokia, kad pastoviai temptu nes sake ta guma issitampo ir mazas poveikis buna.. tai dbr jau i men busiu nuejus 3kartus net pas ortodonta
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 21, 14:06)
Sveikutes. Na tikrai galesim londonieciu susitikima daryti smile.gif As anksciau toj pusej gyvenau, dabar cia pas sese  smile.gif

Davaista sveikinu su breketu nuemimu  4u.gif  Ilgokai irgi nesiojai. ar patenkinta rezultatu?

ACIU smile.gif na daug maz patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 24, 10:33)
ACIU  smile.gif  na daug maz patenkinta rolleyes.gif

labas rytas,daivasta laukiam dar nuotraukyciu blush2.gif

As irgi ryt keliauju pas gyd.,bet neverzimui,tik paziures kaip mano tarpai,ir gal duos mazesnius elastikus,nes nelabai juaciu,kad tempia man smile.gif
Atsakyti
laba ryta,
man treciadieni antras paverzimas, labai laukiu. thumbup.gif Idomu ka gydytoja sakys.
Dar toks klausymas iskilo, jus mergaites nejauciate burnoje tokio kartumo,o gal gelezies skonio. Galvoju, ar man cia nuo breketu toks idomus jausmas jauciamas, o gal cia jau su virskinimu problemos blink.gif Nu kai breketu neturejau tikrai nebuvo to.
Atsakyti
Tik niekaip nenustoju svepluot su ta plokstele.Noriu jum parodyt fotkiu su ta plokstele ir be jos bet neisikelia kazko ***** ...
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 24, 10:39)
laba ryta,
man treciadieni antras paverzimas, labai laukiu. thumbup.gif  Idomu ka gydytoja sakys.
Dar toks klausymas iskilo, jus mergaites nejauciate burnoje tokio kartumo,o gal gelezies skonio. Galvoju, ar man cia nuo breketu toks idomus jausmas jauciamas, o gal cia jau su virskinimu problemos  blink.gif Nu kai breketu neturejau tikrai nebuvo to.


na man tikrai nebuvo g.gif
QUOTE(daivasta @ 2009 08 24, 10:39)
Tik niekaip nenustoju svepluot su ta plokstele.Noriu jum parodyt fotkiu su ta plokstele ir be jos bet neisikelia kazko ***** ...

gaila verysad.gif
Atsakyti
Labas, mergytės wink.gif
netrinkit mūsų 4u.gif mažoji sirgo ilgokai, net gimtadienį sutikom ligoninėj, tai prisijungt laiko nelabai yra...
einu kitą savaitėlę konsultacijai pas gydytoją ir netrukus jau dėsiuos breketukus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
QUOTE(tavolaime @ 2009 08 23, 22:10)
O ko dabar? g.gif Juk nauji mokslo metai prasides  thumbup.gif


tingesis keltis anksti. nebus tiek daug laisvo laiko smile.gif

QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 24, 09:39)
laba ryta,
man treciadieni antras paverzimas, labai laukiu. thumbup.gif  Idomu ka gydytoja sakys.
Dar toks klausymas iskilo, jus mergaites nejauciate burnoje tokio kartumo,o gal gelezies skonio. Galvoju, ar man cia nuo breketu toks idomus jausmas jauciamas, o gal cia jau su virskinimu problemos  blink.gif Nu kai breketu neturejau tikrai nebuvo to.


na ne, nejauciu metalo skonio smile.gif
QUOTE(katyte* @ 2009 08 24, 10:11)
Labas, mergytės wink.gif

ar gavai mano AZ ??? man reik musu odontologinio numerio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 24, 11:51)
sveikos smile.gif

tingesis keltis anksti. nebus tiek daug laisvo laiko  smile.gif
na ne, nejauciu metalo skonio  smile.gif

ar gavai mano AZ ??? man reik musu odontologinio numerio smile.gif

837314099 smile.gif
Atsakyti
na ir kaip diena paneles?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 24, 17:20)
na ir kaip diena paneles?smile.gif

Eilinė diena rojuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 24, 17:41)
Eilinė diena rojuj  4u.gif

cia supratau,kad labai gera? biggrin.gif
Atsakyti