Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(amusante20 @ 2009 08 23, 20:16)
Sveikos, skaitinėjau, kad bandysit kai kuriuos "ištrinti" dalyvius iš sąrašiuko, tad prašau manęs netrinkit, nors ir retokai teparašau, bet paskaitinėju  ax.gif, jei tik turėsiu galimybę pasistengsiu aktyviau pabendraut  4u.gif
o dabar ir naujas rūpestėlis laukia... nestuke.gif

na lauksim taves dazniau,ir didziuliai sveikinimai,baltai pavydziu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 23 rugpjūčio 2009 - 19:53
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 23, 20:51)
na lauksim taves dazniau,ir didziuliai sveikinimai,baltai pavydziu wub.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
labuka mergaites:) kaip jus po savaitgalio? tikriausiai jau visos lovose smile.gif as ir jau gryzau is nidos tai vos gyva smile.gif labanaktukas:)
Atsakyti
QUOTE(V_0622 @ 2009 08 21, 15:24)
Labai vienas klausimas neramina - kitos sav. pradzioj man deda "gumas" - gal galit patyrusios tai pasakyti ar skauda ir ar jas turint pirmas dienas galima ka nors dirbt (fizisko ar protisko) ar vien plana kaip jas is burnos issiplest reiks kurpt?
Vien zo, ar labai skaudes??? .... man rodos, birzeli buvau labiau apsisprendus ir motyvuota...  schmoll.gif

Sveika. Turėjau aš tas gumytes, tai kai uždeda, patarčiau vakarop išgerti nuskausminamųjų, kad ramiai miegotum. Na ir šaip nieko labai padoriai negali valgyti, nes kramtant skauda dantis, maudžia taip... Bet dirbti tikrai gali.
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 23, 17:29)
smaikstuole ji pas mus  biggrin.gif


tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 23, 20:34)
sveikutes smile.gif  rugsejo 1 arteja , jau jauciu itampa  verysad.gif  biggrin.gif

O ko dabar? g.gif Juk nauji mokslo metai prasides thumbup.gif
Papildyta:
Nu kodel man parase nerodo dienu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 08 23, 23:10)
O ko dabar? g.gif Juk nauji mokslo metai prasides  thumbup.gif
Papildyta:
Nu kodel man parase nerodo dienu? doh.gif

gal vietoj dienu Kg pas tamsta nustatyta>??? ir ten reik pazymeti varnele ties uzrasu the type of the counting: after mirksiukas.gif
Papildyta:
P.S. Dzien dobry panovy!!!! hi.gif hihihi.gif
Atsakyti
labas rytas flirt.gif
man ryt paverzimas tease.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 24, 08:56)
labas rytas  flirt.gif
man ryt paverzimas tease.gif

O kad tave poparaliais gerai uzverstu kad net dumai is ausu prasimustu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 24, 09:11)
O kad tave poparaliais gerai uzverstu kad net dumai is ausu prasimustu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lotuliukas.gif


nail.gif nail.gif nail.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 24, 09:14)



biggrin.gif man ketvirtadieni paverzimas, kruminis dantukas gerokai pasislinko, arteju link holivudines sypsenos labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 24, 09:47)
biggrin.gif man ketvirtadieni paverzimas, kruminis dantukas gerokai pasislinko, arteju link holivudines sypsenos labai smile.gif

pavydziu bigsmile.gif
man stumde del vieno tarpo, verze verze, kad butu kur krumini istatyt, dbr ziuriu dar tarpas kitur, kur negalvojau, kad atsiras. nesuprantu as cia tu bajeriu g.gif g.gif
Atsakyti