Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 22, 13:00)
sveikos smile.gif

estetinis plombavimas visa smile.gif galis biggrin.gif nuslifuoja dantis ir man rods apiplombuoja juos smile.gif

Ir kiek toks malonumas kainuoja? Man pvz net nesiūlė tokio varianto, sakė arba impantas, arba breketai g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutes. Uzejau pasisveikinti smile.gif Kaip sestadienis, as savaitgaliais ilgiuosi Lietuvos sad.gif

Davaista, tai kaip dantukai? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
nepykit ant daznai nesilankanciu.. as tai stengiuos uzsukt paskaityt, tik ka ner ka parasyt ax.gif . dantukai laukia paverzimo.. dar nzn kada bus, nes turi paskambint.. baiginejas mano elastikai tai jau lekiau nauja maisa pasiimti smile.gif

o ne i dantuku tema, tai mano MB isvaziavo atostogu menesiui po pasauli..dar ne savaite nepraejo, o jau pasiilgau unsure.gif berasant cia netiketai paskambino thumbup.gif visiskai nesitikejau, juk skambuciai tai laaaaaabai brangus doh.gif siuo metu sedi Kinijoje Makao mieste, o kur toliau keliaus dar nenusprende su broliu smile.gif laukiu nesulaukiu kada grys... wub.gif
tai va tokios tokeles is mano puses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 08 22, 22:36)
sveikutes  4u.gif
nepykit ant daznai nesilankanciu.. as tai stengiuos uzsukt paskaityt, tik ka ner ka parasyt ax.gif . dantukai laukia paverzimo.. dar nzn kada bus, nes turi paskambint.. baiginejas mano elastikai tai jau lekiau nauja maisa pasiimti smile.gif

o ne i dantuku tema, tai mano MB isvaziavo atostogu menesiui po pasauli..dar ne savaite nepraejo, o jau pasiilgau unsure.gif berasant cia netiketai paskambino thumbup.gif  visiskai nesitikejau, juk skambuciai tai laaaaaabai brangus doh.gif  siuo metu sedi Kinijoje Makao mieste, o kur toliau keliaus dar nenusprende su broliu smile.gif laukiu nesulaukiu kada grys... wub.gif
tai va tokios tokeles is mano puses smile.gif

Kaip smagu jam, o tau teks pasikankinti, turbūt tau važiuoti kartu nebuvo galimybių, nes taip tai tikriausiai būtum kartu lėkusi biggrin.gif
Kas dėl nesilankymo, tai aš kalbu apie tokias nares, kurios jau tikrai seniai nesirodė.. pvz puzle.. aš jos net nepamenu blush2.gif PAMANIAU TAIP: Sąraše jas paliksiu, bet apačioj parašysiu, kad jų pasigedom. Jeigu kol prišnekėsim naują temą, jos nepasirodys, iš sąrašo išimsiu smile.gif 4u.gif
Manau, taip bus tikrai teisinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 22 rugpjūčio 2009 - 21:47
QUOTE(Achilles @ 2009 08 22, 20:20)
Ir kiek toks malonumas kainuoja? Man pvz net nesiūlė tokio varianto, sakė arba impantas, arba breketai  g.gif  g.gif

nete paieskok kiek kainuoja sis malonumas smile.gif man ir nesiule, manau cia tokiais atvejais dazniausiai siulo kai patys dantys estetiskai negrazus, ta prasme , ne kad kreivi,o nuskilineja ir pan,arba ne visi ziauriai atrodo... kam slifuot gerus sveikus dantis ,jei galima breketu pagalba sutvarkyt viska...smile.gif


Kaunietes, ar buvot hanza dienose ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 22, 23:02)
nete paieskok kiek kainuoja sis malonumas smile.gif man ir nesiule, manau cia tokiais atvejais dazniausiai siulo kai patys dantys estetiskai negrazus, ta prasme , ne kad kreivi,o nuskilineja ir pan,arba ne visi ziauriai atrodo... kam slifuot gerus sveikus dantis ,jei galima breketu pagalba sutvarkyt viska...smile.gif
Kaunietes, ar buvot hanza dienose ? biggrin.gif

jo man irgi gaila butu ,kad taip dantis sveikus slifuotu ir tvarkytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 22, 21:20)
Ir kiek toks malonumas kainuoja? Man pvz net nesiūlė tokio varianto, sakė arba impantas, arba breketai  g.gif  g.gif


Vienas dantukas apie 500Lt, žinoma, kainos svyravimas nuo klinikos priklauso. Aš kažkada buvau sugalvojusi nueiti pasiteirauti, gal geriau darytis estetinį plombavimą, turėjau visokių problemų su sveikata - galvojau gal nesikankint geriau su visokiom plokštelėm, breketais ir pan. ir nors kažkiek padailinti šypseną su estetiniu. Tai man nesutiko daryt estetinio plombavimo - pasakė, kad tikrai sveikų dantų nešlifuos net ir prie didžiausių norų.
Papildyta:
Tiesa, labas rytas smile.gif
Aš prie jūsų klubo kaip pilnateisė narė prisijungsiu, deja, tik gruodžio mėnesį ir tai turbūt dar tik. Kolkas tik paskaitinėju ir tyliai džiaugiuosi už jus, kad jau keliaujate link arba jau ir pasiekėte tobulą šypseną 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 21, 13:41)
reiks torta valgyt biggrin.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 13:58)
drinks_cheers.gif  tai jau baliavosi!!!!!!!!!! lotuliukas.gif

tai jau joooo lotuliukas.gif bet kažkaip apsiskaičiavau,tai tik šiandien tie 4mėn.kąnors jau darysiu thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 15:13)
aga smile.gif kokiu tik nori... norejau pasidaryt liniuote "Mes atskirai jau 9 men ir 11 dienu.." lotuliukas.gif  bet galvojau, kad liksiu nesuprasta...nors man tai svente thumbup.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

aš tai žiureiu ir galvoju,čia aš skaityti nebemoku,ar cia vėl vampyrė prikolina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 23, 14:54)
4u.gif  4u.gif
tai jau joooo  lotuliukas.gif  bet kažkaip apsiskaičiavau,tai tik šiandien tie 4mėn.kąnors jau darysiu  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aš tai žiureiu ir galvoju,čia aš skaityti nebemoku,ar cia vėl vampyrė prikolina  lotuliukas.gif

smaikstuole ji pas mus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, skaitinėjau, kad bandysit kai kuriuos "ištrinti" dalyvius iš sąrašiuko, tad prašau manęs netrinkit, nors ir retokai teparašau, bet paskaitinėju ax.gif, jei tik turėsiu galimybę pasistengsiu aktyviau pabendraut 4u.gif
o dabar ir naujas rūpestėlis laukia... nestuke.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif rugsejo 1 arteja , jau jauciu itampa verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti