Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Achilles @ 2009 08 20, 18:52)
Gal ir reikės, jei bus daugiau nusiskundimų  bigsmile.gif  Aš pagalvojau dėl sąrašo, manau reikės kitoj temoj daryt "pravalymą", ištrinsiu iš sąrašų tas, kurios nebesilanko  g.gif  Na, pasiliksiu duomenis atsargai pas save, jei pasirodytų.. Nes man irgi darbelio yra tą sąrašą darant, o dar vis atsiranda naujų panelių, norinčių į sąrašiuką, tai jis vis pilnėja, apsikrauna man darbo keičiant formatą puslapio  blush2.gif  ir darant viską iš naujo  blush2.gif  ką manot? Galima kad šių panelių nepamirš, tiesiog išimt iš sąrašo, ir temoje parašyti: PASIGEDOM ir tada jų nikus 4u.gif


Neistrinkit manes, as cia visada lankusi, tik daznokai neturiuka pasakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 21, 15:07)
bet kokiu ten graziu yraaa biggrin.gif

aga smile.gif kokiu tik nori... norejau pasidaryt liniuote "Mes atskirai jau 9 men ir 11 dienu.." lotuliukas.gif bet galvojau, kad liksiu nesuprasta...nors man tai svente thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 15:13)
aga smile.gif kokiu tik nori... norejau pasidaryt liniuote "Mes atskirai jau 9 men ir 11 dienu.." lotuliukas.gif  bet galvojau, kad liksiu nesuprasta...nors man tai svente thumbup.gif  lotuliukas.gif

nu cia tai prajuokinai lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
isgirdau, kad burnojate ant neaktyviu nariu, tai prisiduodu biggrin.gif Siaip ir be to prisiduociau, taciau mano breketai nuo birzelio nusikele i rugsejo 2 d., taip, kad neturiu dar ko parodyt:)
tik Labai vienas klausimas neramina - kitos sav. pradzioj man deda "gumas" - gal galit patyrusios tai pasakyti ar skauda ir ar jas turint pirmas dienas galima ka nors dirbt (fizisko ar protisko) ar vien plana kaip jas is burnos issiplest reiks kurpt?
Vien zo, ar labai skaudes??? .... man rodos, birzeli buvau labiau apsisprendus ir motyvuota... schmoll.gif

Beje, kaip siandien suprantu, viska desiuos pas A. Sidlauska (Kaunas).
Graziu visoms likusiu sauletu dienu!

V.
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 21, 15:07)
bet kokiu ten graziu yraaa biggrin.gif

bet jau kaip sunku issirinkt doh.gif reiks kada laiko daugiau turesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(V_0622 @ 2009 08 21, 15:24)
Sveikos merginos,
isgirdau, kad burnojate ant neaktyviu nariu, tai prisiduodu  biggrin.gif  Siaip ir be to prisiduociau, taciau mano breketai nuo birzelio nusikele i rugsejo 2 d., taip, kad neturiu dar ko parodyt:)
tik Labai vienas klausimas neramina - kitos sav. pradzioj man deda "gumas" - gal galit patyrusios tai pasakyti ar skauda ir ar jas turint pirmas dienas galima ka nors dirbt (fizisko ar protisko) ar vien plana kaip jas is burnos issiplest reiks kurpt?
Vien zo, ar labai skaudes??? .... man rodos, birzeli buvau labiau apsisprendus ir motyvuota...  schmoll.gif

Beje, kaip siandien suprantu, viska desiuos pas A. Sidlauska (Kaunas).
Graziu visoms likusiu sauletu dienu!

V.

galima tikrai dirbti,skausmas yra,valgyt sunkoka,man nemaloniausia buvo kai idejo jas,toks jausmas,kad kazkas istrigo tarp dantu,bet seip iskenciama,tikrai nepergyvenkit del tokiu dalyku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 21, 15:16)
nu cia tai prajuokinai  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 20, 17:46)
o tu jau seniai is LT isvykusi gyventi kitur?nenori sugryts visam i lietuva?smile.gif


dar nelabai seniai 1,7 m. siaip man cia patinka,aisku kad pasiilgstu lt,o ypac vasara,kai ezeriukai ir t.t. visokios linksmybes. o apie grizima visam tai negalvoju,nes nu ka veikti db lietuvoj? visokios nesamones tik vyksta.

jetus kaip siandien sunku buvo dirbti, 5 ryto gal miegoti nuejau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif bet pagaliau baigesi darbai ir prasidejo savaitgaliukas,tai nors pailsesiu ir vel galima bus kazka galvoti thumbup.gif

gero savaitgaliuko visoms thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 21, 15:16)
nu cia tai prajuokinai  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Svajaaaa, special for you!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 19:23)
Svajaaaa, special for you!!!  lotuliukas.gif

aciu ,aciu kam tos geles lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(V_0622 @ 2009 08 21, 15:24)
Sveikos merginos,
isgirdau, kad burnojate ant neaktyviu nariu, tai prisiduodu  biggrin.gif  Siaip ir be to prisiduociau, taciau mano breketai nuo birzelio nusikele i rugsejo 2 d., taip, kad neturiu dar ko parodyt:)
tik Labai vienas klausimas neramina - kitos sav. pradzioj man deda "gumas" - gal galit patyrusios tai pasakyti ar skauda ir ar jas turint pirmas dienas galima ka nors dirbt (fizisko ar protisko) ar vien plana kaip jas is burnos issiplest reiks kurpt?
Vien zo, ar labai skaudes??? .... man rodos, birzeli buvau labiau apsisprendus ir motyvuota...  schmoll.gif

Beje, kaip siandien suprantu, viska desiuos pas A. Sidlauska (Kaunas).
Graziu visoms likusiu sauletu dienu!

V.



QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 21, 15:29)
galima tikrai dirbti,skausmas yra,valgyt sunkoka,man nemaloniausia buvo kai idejo jas,toks jausmas,kad kazkas istrigo tarp dantu,bet seip iskenciama,tikrai nepergyvenkit del tokiu dalyku rolleyes.gif

Apie kokias čia gumas kalbat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 21, 22:08)
Apie kokias čia gumas kalbat?  g.gif

Tikriausiai kalba eina apie tas gumas,kur dedamos i tarpdancius galiniu dantu-pries uzdedant ziedus...Ar atspejau? rolleyes.gif
Atsakyti