Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(kabesita @ 2009 08 21, 11:30)
Archille, gal kol kas netrink is sarasiuko nieko, gal zinau vasara atostogauja  blush2.gif

O as siandien kosmara turejau, susapnavau, kad mano lovoj gyvate, tai kai sokau is lovos pradejau rekt : gyvate gyvate!!! MB sviesa ijunge pasiziurejo i mane kaip i beprote  blink.gif ir ant kito sono, tada man daejo, kad tai sapnas buvo irgi atsiguliau  unsure.gif Nu bet dar taip gyvenime nebuvo, kazi ka reiskia  g.gif



saugokis draugiu ....gyvetes, kates ( priesiskai nusiteike draugai)....
na dar ziurint puole ar rami buvo...paskaityk reiksme,,,as vaikystei kasdien jas sapnuodavau, net serialais...nekenciu gyvaciu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 12:29)
saugokis draugiu ....gyvetes, kates ( priesiskai nusiteike draugai)....
na dar ziurint puole ar rami buvo...paskaityk reiksme,,,as vaikystei kasdien jas sapnuodavau, net serialais...nekenciu gyvaciu... doh.gif

Bet sapnavau tikroviskai, kad mano lovoj sliauze po lova ir leidos i apacia nuo lovos t.y. galvos nemaciau tik kuna, tada ir sokau is lovos nes galvojau, kad realybe, o pasirodo tik sapnas buvo blush2.gif ***** ryte puoliau sapninika tik pabudus, bet nieko tinkamo neradau schmoll.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 08 19, 14:40)
na ji man sake taip: su safyrais sunkiau dirbt, daug tepliones, ilgiau uztrunka gydymas, gumutes nusidazo, o dazos jos tikrai, skylineti linke, prastas paslankumas... ir kai parode keramika tai supratau, kad mazai kuo skirias smile.gif tik nesitikek baltos vielos , pasakos smile.gif gal ir deda pirma men smile.gif


safyriniai niekuo nesiskiria nuo keramikiniu.tiesiog safyrinei naujesni skaitosi,ir vos vos mazesni tie kvardaciukai.nezna kodelgydytoja cia taip pasake g.gif
as visurklausinejau ir niekur negirdejau nk panasaus.. o balta vielute deda kakuriems pirma menesi mirksiukas.gif
Papildyta:
jeeeeeeeeeeee, rytoj jau 4 menesiai thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 21, 13:14)
labas  4u.gif
safyriniai niekuo nesiskiria nuo keramikiniu.tiesiog safyrinei naujesni skaitosi,ir vos vos mazesni tie kvardaciukai.nezna kodelgydytoja cia taip pasake  g.gif
as visurklausinejau ir niekur negirdejau nk panasaus.. o balta vielute deda kakuriems pirma menesi  mirksiukas.gif
Papildyta:
jeeeeeeeeeeee, rytoj jau 4 menesiai  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

reiks torta valgyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 21 rugpjūčio 2009 - 12:59
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 21, 13:14)
labas  4u.gif
safyriniai niekuo nesiskiria nuo keramikiniu.tiesiog safyrinei naujesni skaitosi,ir vos vos mazesni tie kvardaciukai.nezna kodelgydytoja cia taip pasake  g.gif
as visurklausinejau ir niekur negirdejau nk panasaus.. o balta vielute deda kakuriems pirma menesi  mirksiukas.gif
Papildyta:
jeeeeeeeeeeee, rytoj jau 4 menesiai  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif tai jau baliavosi!!!!!!!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 13:58)
drinks_cheers.gif  tai jau baliavosi!!!!!!!!!! lotuliukas.gif

ei uzejau ant jsuu liniuociu,ten daug pasirinkimo,o kaip cia ji sm uzsidet ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 21, 14:01)
ei uzejau ant jsuu liniuociu,ten daug pasirinkimo,o kaip cia ji sm uzsidet ? blush2.gif

Nu zdraste!!! doh.gif tu da rbe jos??? lotuliukas.gif uzeik ant liniuotes mano, ismes tau milijonus variantu tiek liniuotes tiek judanciu objektu...parasai data kada uzsimetei breketus ir tekstuka koki nori matyt pvz ( mano dantys lygeja......jau...) smile.gif tada tau ismeta nuoroda, kuria tu turi nukopinti pas save i profili...ir save smile.gif kai rasysi mum zinute pazymek varnele ties punktu Ijungti parasa :)vat ir va 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 14:14)
Nu zdraste!!! doh.gif tu da rbe jos??? lotuliukas.gif  uzeik ant liniuotes mano, ismes tau milijonus variantu tiek liniuotes tiek judanciu objektu...parasai data kada uzsimetei breketus ir tekstuka koki nori matyt pvz ( mano dantys lygeja......jau...)  smile.gif  tada tau ismeta nuoroda, kuria tu turi nukopinti pas save i profili...ir save smile.gif kai rasysi mum zinute pazymek varnele ties punktu Ijungti parasa :)vat ir va 4u.gif

jau viskas ok,biski su datom ten nesupratau,aciu uz paaiskinima 4u.gif as ir dabar sustra su graziais pav biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 21, 14:18)
jau viskas ok,biski su datom ten nesupratau,aciu uz paaiskinima 4u.gif as ir dabar sustra su graziais pav biggrin.gif

thumbup.gif wai tai taiiii!!!!!!!!! cool.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 14:22)
thumbup.gif wai tai taiiii!!!!!!!!! cool.gif  ax.gif  lotuliukas.gif

eisiu ir as liniuote pasidaryt blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 08 20, 11:10)
West Hampstead NW  ax.gif


Sveikutes. Na tikrai galesim londonieciu susitikima daryti smile.gif As anksciau toj pusej gyvenau, dabar cia pas sese smile.gif

Davaista sveikinu su breketu nuemimu 4u.gif Ilgokai irgi nesiojai. ar patenkinta rezultatu?
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 14:22)
thumbup.gif wai tai taiiii!!!!!!!!! cool.gif  ax.gif  lotuliukas.gif

bet kokiu ten graziu yraaa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 21 rugpjūčio 2009 - 14:07