Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

P.s. as tai siandien sapnavau,kad radau labai daug baravyku ir,kad renku renku didelius ir mazus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 21, 10:18)
P.s. as tai siandien sapnavau,kad radau labai daug baravyku ir,kad renku renku didelius ir mazus biggrin.gif

Augi!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 09:36)

cia tipo tokia sapno reiksme biggrin.gif ,gerai tada nes man reiktu paaugt lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos! Atostogavau, tai nemazai cia praleidau smile.gif Vis dar kankinuos su savo voru ir labai laukiu 25 d., kai des breketus bigsmile.gif
Atsakyti
Vergine sveika sugryzus smile.gif as siandien sapnavau kad brolio zmona pagimde leliuka smile.gif labai laukiam to leliuko o ir siomis dienomis turi gimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 21, 10:58)
Vergine sveika sugryzus smile.gif as siandien sapnavau kad brolio zmona pagimde leliuka smile.gif labai laukiam to leliuko o ir siomis dienomis turi gimti smile.gif

thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas visom smile.gif
vilmosius kaip faina ,dabar tokie orai gerai rolleyes.gif
vampyre na tavo ir sapneliai bigsmile.gif
Atsakyti
Archille, gal kol kas netrink is sarasiuko nieko, gal zinau vasara atostogauja blush2.gif

O as siandien kosmara turejau, susapnavau, kad mano lovoj gyvate, tai kai sokau is lovos pradejau rekt : gyvate gyvate!!! MB sviesa ijunge pasiziurejo i mane kaip i beprote blink.gif ir ant kito sono, tada man daejo, kad tai sapnas buvo irgi atsiguliau unsure.gif Nu bet dar taip gyvenime nebuvo, kazi ka reiskia g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 08 21, 11:30)
Archille, gal kol kas netrink is sarasiuko nieko, gal zinau vasara atostogauja  blush2.gif

O as siandien kosmara turejau, susapnavau, kad mano lovoj gyvate, tai kai sokau is lovos pradejau rekt : gyvate gyvate!!! MB sviesa ijunge pasiziurejo i mane kaip i beprote  blink.gif ir ant kito sono, tada man daejo, kad tai sapnas buvo irgi atsiguliau  unsure.gif Nu bet dar taip gyvenime nebuvo, kazi ka reiskia  g.gif



bet cia kazkas keisto su tais sapnais, nes ana nakti jauciu kad kalbejau:D nors man tokiu dalyku niekada nera nutike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 08 21, 11:30)
Archille, gal kol kas netrink is sarasiuko nieko, gal zinau vasara atostogauja  blush2.gif

O as siandien kosmara turejau, susapnavau, kad mano lovoj gyvate, tai kai sokau is lovos pradejau rekt : gyvate gyvate!!! MB sviesa ijunge pasiziurejo i mane kaip i beprote  blink.gif ir ant kito sono, tada man daejo, kad tai sapnas buvo irgi atsiguliau  unsure.gif Nu bet dar taip gyvenime nebuvo, kazi ka reiskia  g.gif

tai,kad jinai sake netrins,o padaryus toki sarasiuka ko pasigedom,manau gera ideja,nes vasara aisku atostogauja ,bet kitos daugiau nei pora men nesirode cia...o nauju mergaiciu daug..
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 21, 11:38)
bet cia kazkas keisto su tais sapnais, nes ana nakti jauciu kad kalbejau:D nors man tokiu dalyku niekada nera nutike smile.gif

Kazi ar nepilnatis buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 08 21, 11:44)
Kazi ar nepilnatis buvo  g.gif


nea, jaunatis
Atsakyti