Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

sveikos smile.gif))
QUOTE(daivasta @ 2009 08 19, 10:06)

Na o dabar foto prie ir po :(tik uztusavau save ,nes labai jau baisiai as ten isejau  biggrin.gif )

user posted image
user posted image
Papildyta:
paspauskit ant nuotraukytes,kad matytumet didesni vaizda wink.gif

suuuper thumbup.gif jauciu kad po tokio ilgo nesiojimo ir tokiu bedu verkti is laimes noris wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 20, 16:35)
sveikos smile.gif))

suuuper  thumbup.gif  jauciu kad po tokio ilgo nesiojimo ir tokiu bedu verkti is laimes noris  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

jo istikruju labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 08 20, 10:10)
West Hampstead NW  ax.gif



na nelabai toli mirksiukas.gif


sveikos visos mirksiukas.gif

as tai jau dieneles skaiciuoju,nes laukiu nesulaukiu pirmojo paverzimo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

niu va jau ir savaitgaliukas atejo, dar ryt i darbeli ir viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip laukiu,bet net neisivaizduoju ka reiks veikti,o kita savaitgali jau lt busiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

31 d. niekam pas damusiene i paverzima nereikia????
Atsakyti
QUOTE(Vyshnia @ 2009 08 20, 18:45)
na nelabai toli mirksiukas.gif
sveikos visos mirksiukas.gif

as tai jau dieneles skaiciuoju,nes laukiu nesulaukiu pirmojo paverzimo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

niu va jau ir savaitgaliukas atejo, dar ryt i darbeli ir viskas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kaip laukiu,bet net neisivaizduoju ka reiks veikti,o kita savaitgali jau lt busiu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

31 d. niekam pas damusiene i paverzima nereikia????

o tu jau seniai is LT isvykusi gyventi kitur?nenori sugryts visam i lietuva?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 20, 12:55)
lauksiu labai,nes labai grazu pasiziuret ir pasidziaugti 4u.gif
Papildyta:

tuoj dar juodaji sarasa achillies reiks daryt lotuliukas.gif

Gal ir reikės, jei bus daugiau nusiskundimų bigsmile.gif Aš pagalvojau dėl sąrašo, manau reikės kitoj temoj daryt "pravalymą", ištrinsiu iš sąrašų tas, kurios nebesilanko g.gif Na, pasiliksiu duomenis atsargai pas save, jei pasirodytų.. Nes man irgi darbelio yra tą sąrašą darant, o dar vis atsiranda naujų panelių, norinčių į sąrašiuką, tai jis vis pilnėja, apsikrauna man darbo keičiant formatą puslapio blush2.gif ir darant viską iš naujo blush2.gif ką manot? Galima kad šių panelių nepamirš, tiesiog išimt iš sąrašo, ir temoje parašyti: PASIGEDOM ir tada jų nikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 20, 18:52)
Gal ir reikės, jei bus daugiau nusiskundimų  bigsmile.gif  Aš pagalvojau dėl sąrašo, manau reikės kitoj temoj daryt "pravalymą", ištrinsiu iš sąrašų tas, kurios nebesilanko  g.gif  Na, pasiliksiu duomenis atsargai pas save, jei pasirodytų.. Nes man irgi darbelio yra tą sąrašą darant, o dar vis atsiranda naujų panelių, norinčių į sąrašiuką, tai jis vis pilnėja, apsikrauna man darbo keičiant formatą puslapio  blush2.gif  ir darant viską iš naujo  blush2.gif  ką manot? Galima kad šių panelių nepamirš, tiesiog išimt iš sąrašo, ir temoje parašyti: PASIGEDOM ir tada jų nikus 4u.gif

oo tikrai gerai mintis,nes cia tikrai daug prapuolusiu paneliu,kurias labai seniai mateme g.gif
Atsakyti
Liabučkis visoms!!!
Sian sapnavau, kad man nueme breketus!!! biggrin.gif maza to dar nuzulino dantusikus taip, kad ju beveik neliko lotuliukas.gif ir atseit sakau daktarei: o tai kam as tada tiek laiko kankinausi jei dabar nuzulinot viska lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif siandien vel as ankstyva smile.gif bet reikia lagaminus krautis i nida islekiu savaitgaliui smile.gif o kaip jus mergiotes?
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 08:08)
Liabučkis visoms!!!
Sian sapnavau, kad man nueme breketus!!! biggrin.gif  maza to dar nuzulino dantusikus taip, kad ju beveik neliko lotuliukas.gif  ir atseit sakau daktarei: o tai kam as tada tiek laiko kankinausi jei dabar nuzulinot viska lotuliukas.gif  doh.gif


Laba ryta smile.gif na ir sapnai tavo..
as pamenu kai man uzdejo breketus, tai pirmom dienom sapnuodavau visus savo draugus su breketais, bet breketai tokie idomus budavo, su blizguciais ir tt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 21, 09:05)
Laba ryta smile.gif na ir sapnai tavo..
as pamenu kai man uzdejo breketus, tai pirmom dienom sapnuodavau visus savo draugus su breketais, bet breketai tokie idomus budavo, su blizguciais ir tt biggrin.gif

biggrin.gif niu as pati nzn kas per sapnas ir is kur cia man taip...maza to man ta pati dantiste ikiso plokstele, priklyjavo lankeli ir sako nu va dabar jau viskas!!!!!!! ni usakes as sakau! isejau is kabineto apsalus, pabudau ir dar galvojau kas cia buvo daba??? lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
ACIU mergaites uz komplimentus smile.gif
Vakar bandziau isikelti fotkes i kompa kaip zadejau tik nesuprantu kodel man ju neikele,kazkas pasidare *****.
O del juodojo sarasiuko,as priestarauju,kad mano ortodonte ten irasytu.(ji tikrai to nenusipelne)
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 21, 09:28)
biggrin.gif  niu as pati nzn kas per sapnas ir is kur cia man taip...maza to man ta pati dantiste ikiso plokstele, priklyjavo lankeli ir sako nu va dabar jau viskas!!!!!!! ni usakes as sakau! isejau is kabineto apsalus, pabudau ir dar galvojau kas cia buvo daba??? lotuliukas.gif  doh.gif



keista bet as tokiu sapnu nesapnuoju smile.gif
Atsakyti