Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 19, 13:54)
bet labai graziai atrodo smile.gif o as nesu irgi ziurejus ar man sutampa su nosies  galiuku lotuliukas.gif bet cia per daug priekabaiut nereikia,jug taip grazu wub.gif o neskaudejo kai slifavo??

na zinai su tuo nosies galiuku ir man nebutu gal daeja,kad reik ziuret,bet sakau mano vyras cia taip uzvarte man biggrin.gif
na skaudet neskaudejo tik ,kad kartais jautru buvo tai nelabai malonu
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 19, 16:55)
na zinai su tuo nosies galiuku ir man nebutu gal daeja,kad reik ziuret,bet sakau mano vyras cia taip uzvarte man  biggrin.gif
na skaudet neskaudejo tik ,kad kartais jautru buvo tai nelabai malonu

idekit nuotraukyciu is arciau pasidziaugti 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Lady, Kaune Arinijoje deda safyrinius wink.gif Ortodontė V.Krušinskienė- super gydytoja thumbup.gif

Va intenetinė svetainė www.arinija.lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 13:57)
jei tik rasciau kur juos Kaune deda tada matyt taip  mirksiukas.gif  smile.gif
o salia Jusu tik daktaru pavardes surasytos, o kurioj klinikoj juoss rast , pasiteriauciau del safyriniu g.gif

Vasaroti su safyriniais iš Kauno

QUOTE(vampyre @ 2009 08 19, 14:40)
na ji man sake taip: su safyrais sunkiau dirbt, daug tepliones, ilgiau uztrunka gydymas, gumutes nusidazo, o dazos jos tikrai, skylineti linke, prastas paslankumas... ir kai parode keramika tai supratau, kad mazai kuo skirias smile.gif tik nesitikek baltos vielos , pasakos smile.gif gal ir deda pirma men smile.gif

Man sakė kad jokio skirtumo safyriniai ar metalinia. Safyrinia ar keramikiniai dėl estetikos tik atsirado. Nu j, gumytes tai labai dažos.. aš jau net nežinau nuo ko doh.gif
Atsakyti
Daivasta, tiesiog neįmanoma nepagirt, super thumbup.gif

Pas mane keramikiniai breketai ne gumytėmis tvirtinti, o vielute. Gydytoja sakė, kad gumytės tik pavyzdyje, nes kasdieninieme gyvenime labai nepraktiška.
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2009 08 19, 19:33)
Daivasta, tiesiog neįmanoma nepagirt, super  thumbup.gif

Pas mane keramikiniai breketai ne gumytėmis tvirtinti, o vielute. Gydytoja sakė, kad gumytės tik pavyzdyje, nes kasdieninieme gyvenime labai nepraktiška.

o vielute deda ne tada kai stiptriau norima paverst dantis?nes man kur tiesus deda gumytes,o kur tiesina tai vielutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 19, 14:08)
Mano daktare zinau dirba Kaune (Latkauskiene Dalia) tik nzn kur smile.gif galetum pasukti i VIK klinika vilniuje ir uzklausti kaip ja rast...bet ji nedes safyriniu, niekam nepataria schmoll.gif as pati tokiu norejau, bet atkalbejo ir uzkabino man keramikiukus, kuo labai dziaugiuosi smile.gif  ax.gif
Manieji atrodo taip kaip toj pirmoj foto kur visus matinis, o apacia metalas  thumbup.gif

Dalia latkauskiene dirba Kaune, uzkilus savanoriu kalnu ortodontijos klinika po desine. cia internetine svetaine: http://www.ortodontijoscentras.lt
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 18, 23:34)
As gyvenu North west, visai kitoj pusej ( Uxbridge), ten kur daug lietuviu ar ne? Gal apsikeiciame tel.numeriais?


jo lietuviu yra pakankamai, ir visokiu babaju sociai doh.gif butinai,brukstelsiu i az

QUOTE(daivasta @ 2009 08 19, 10:06)
Labukas,tai nueme man vakar breketus smile.gif .Uzklijavo ir virsuje vielute ir dar plius plokstele nesiot reiks.Uzdejo plokstele ir sako ortodonte pasakykit savo varda  lotuliukas.gif  o as pradejau juoktis nes negalejau nei zodzio pratart,svepluoju kaip reikiant  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .Tik labai jau pagelte mano dantys ypac iltiniai  blush2.gif
Na o dabar foto prie ir po :(tik uztusavau save ,nes labai jau baisiai as ten isejau  biggrin.gif )

user posted image
user posted image
Papildyta:
paspauskit ant nuotraukytes,kad matytumet didesni vaizda wink.gif


labai graziai atrodo, na as ir taip nebuciau tiesinus, grazus buvo mirksiukas.gif

QUOTE(kabesita @ 2009 08 19, 10:07)
sveikutes  4u.gif
baigesi mano atostogos  verysad.gif grizau i darba  verysad.gif

As irgi Londone randuos  blush2.gif



o tu kurioj vietoj? tuoj darysime ir londonieciu meetuka lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man dabar kitas klausimas iskilo,kai ima breketus ir isima ziedus,tai jug lieka vistiek tarpeliai?
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2009 08 19, 18:44)
Lady, Kaune Arinijoje deda safyrinius wink.gif Ortodontė V.Krušinskienė- super gydytoja  thumbup.gif

Va intenetinė svetainė www.arinija.lt wink.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cefeidė @ 2009 08 19, 20:24)
Vasaroti su safyriniais iš Kauno
Man sakė kad jokio skirtumo safyriniai ar metalinia. Safyrinia ar keramikiniai dėl estetikos tik atsirado. Nu j, gumytes tai labai dažos.. aš jau net nežinau nuo ko  doh.gif



QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 19, 21:43)
Dalia latkauskiene dirba Kaune, uzkilus savanoriu kalnu ortodontijos klinika po desine. cia internetine svetaine: http://www.ortodontijoscentras.lt

aciu mergaites smile.gif
jau i ortodontijos centra pasisukau smile.gif deda safyrinius sake vienas dantis 200lt, bet juos daznaiusiai deda kur matos sypsena o toliau metalinius smile.gif
tai dabar susitarsiu del vizito ir pasikonsultuosiu kurie geriau keraminiai ar safyriniai ax.gif labai aciu Jums 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 19, 15:56)
Algirdo g.13. Milerio klinika. Man ten labai patinka, tooooks šiltas kolektyvas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  O mano gydytoja E. Šaulienė, bet ji dirba ir kitoj klinikoj, ne tik pas Mileri  4u.gif http://www.mok-dental.com/


o aciu labai, dar viena ortodonta rekomendavo mano stomatologe, tai nezinau dar pas ka tiksliai eisiu. Pranesiu kaip seksis, idomu ir kaip tavo dantukai toliau viskas ten, kai paciai toks pats likimas mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 19, 20:27)
o vielute deda ne tada kai stiptriau norima paverst dantis?nes man kur  tiesus deda gumytes,o kur tiesina tai vielutes g.gif


g.gif Man paaiškino taip, kaip parašiau. Nors kai mano priekis kreivas, tai gal dėl tiesinimo irgi. Žinoma permatoma gumytė būtų gražiau, bet aš ją per dieną kava nudažyčiau biggrin.gif

QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 22:43)
aciu  4u.gif
Papildyta:
aciu mergaites smile.gif
jau i ortodontijos centra pasisukau smile.gif deda safyrinius sake vienas dantis 200lt, bet juos daznaiusiai deda kur matos sypsena o toliau metalinius smile.gif
tai dabar susitarsiu del vizito ir pasikonsultuosiu kurie geriau keraminiai ar safyriniai  ax.gif labai aciu Jums  4u.gif  mirksiukas.gif


Deda bigsmile.gif , o aš galvojau, kad ne, nes nei puslapy jų nerašo apie tai, nei ortodontė ką sakė. Papasakok po konsultacijos, kurie geriau 4u.gif
Atsakyti