Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

tai negi Kaune savyriniu niekas nededa sad.gif
o kas turi porcelianinius tai tik vieyte ta matos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 13:43)
tai negi Kaune savyriniu niekas nededa sad.gif
o kas turi porcelianinius tai tik vieyte ta matos?  ax.gif

Tai aišku, kad deda biggrin.gif Tik gal pas mus nepasitaikė panelių su sayriniais Kaune, bet gal tu būsi pirmoji? rolleyes.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 19 rugpjūčio 2009 - 12:46
jei tik rasciau kur juos Kaune deda tada matyt taip mirksiukas.gif smile.gif
o salia Jusu tik daktaru pavardes surasytos, o kurioj klinikoj juoss rast , pasiteriauciau del safyriniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 13:57)
jei tik rasciau kur juos Kaune deda tada matyt taip  mirksiukas.gif  smile.gif
o salia Jusu tik daktaru pavardes surasytos, o kurioj klinikoj juoss rast , pasiteriauciau del safyriniu g.gif

Mano daktare zinau dirba Kaune (Latkauskiene Dalia) tik nzn kur smile.gif galetum pasukti i VIK klinika vilniuje ir uzklausti kaip ja rast...bet ji nedes safyriniu, niekam nepataria schmoll.gif as pati tokiu norejau, bet atkalbejo ir uzkabino man keramikiukus, kuo labai dziaugiuosi smile.gif ax.gif
Manieji atrodo taip kaip toj pirmoj foto kur visus matinis, o apacia metalas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 19 rugpjūčio 2009 - 13:09
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 13:43)
tai negi Kaune savyriniu niekas nededa sad.gif
o kas turi porcelianinius tai tik vieyte ta matos?  ax.gif

Tikrai deda, tu paimk per klinikas pasiskambink ir pasidomek nelaukus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 13:57)
jei tik rasciau kur juos Kaune deda tada matyt taip  mirksiukas.gif  smile.gif
o salia Jusu tik daktaru pavardes surasytos, o kurioj klinikoj juoss rast , pasiteriauciau del safyriniu g.gif

taigi pagooglint gali mirksiukas.gif kad tik noro butu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 08 19, 14:08)
Mano daktare zinau dirba Kaune (Latkauskiene Dalia) tik nzn kur smile.gif

Latkauskiene dirba Savanoriu 60, Kaune, ten dar dirba ir Damusiene mirksiukas.gif
Atsakyti
ok aciu bandysiu smile.gif
gal ir man reik keraminius susidet jei pasakys gydytoja kad safyriniai blogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 19, 14:27)
ExTra , tai aišku, kad įmanoma, tik jeigu jis yra ne lygiai su pieniniu, tai tau dar reiks dantis stumti. Pvz man tas iltinis, kur išaugęs gomury, yra biški šone, tai man dabar uždėta yra tokia spyruoklė, kad stumtų dantis į dešinę pusę (kad padarytų vietos tam dantukui, kuris gomury). Tai vat, tos spyruoklytės pagalba, man dantukai jau pasisitūmėjo į dešinę, atsirado tarpelis (atsirado vietos iltiniui), tai sekantį vizitą, jeigu daktarė nuspręs, kad jau pilnai yra vietos tam dančiui, tai ištrauks man tą pieninį ir kabins breketą ant to, kuris gomury..  smile.gif
Labai aš čia sumaliau, galbūt sunku įsivaizduoti rolleyes.gif

Kas dėl kainų, tai aš gydausi Vilniuje, pas labai fainą gydytoją, nešioju metalinius, man gydytoja tik tokius patarė, ir pati sakė tik tokius tesidėtų, o kadangi man su pinigėliais irgi ne kas, tai sutikau ir tikrai nesigailiu, pripratau prie breketų ir neįsivaizduoju dabar savęs be jų (prieš dėdamasi pergyvenau, kaip aš čia dabar atrodysiu, bet viskas apsivertė aukštyn kojom. Ir tai jau sako ne viena mūsų)  smile.gif
Už breketus sumokėjau 1500 (anksčiau buvau rašius kad 1200, bet tada apsirikau, dabar pažiūrėjau čekius blush2.gif ), o už vizitą paskutinį kartą sumokėjau tik 100 litų (labai daug ką padarė - ir vielą pakeitė, ir dantis paveržė, ir gumytę bei spyruoklytę uždėjo..)
Aišku prieš dedant breketus man atliko higieninį valymą (200LT)  smile.gif


o kaip issamiai cia, aciu tau labai! 4u.gif o dabar galetum pasigirti kur cia ta klinika tiksliau? nes as irgi Vilniuje tvarkysiuos.
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 14:30)
ok aciu bandysiu smile.gif
gal ir man reik keraminius susidet jei pasakys gydytoja kad safyriniai blogai  ax.gif

na ji man sake taip: su safyrais sunkiau dirbt, daug tepliones, ilgiau uztrunka gydymas, gumutes nusidazo, o dazos jos tikrai, skylineti linke, prastas paslankumas... ir kai parode keramika tai supratau, kad mazai kuo skirias smile.gif tik nesitikek baltos vielos , pasakos smile.gif gal ir deda pirma men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 19, 10:39)
koks grozis,nu pasaka ,labai labai grazu wub.gif Sveikinu nuosirdziausiai, nes sypsena tobula 4u.gif
dar turiu klausimeli,tau ten priekiniai nuskile ar kas jiem buvo?nes po breketu matay lyg ir lygu viskas ,jau gerai g.gif

Aciu mergaites 4u.gif ,bet sypsena nera dar tobula.pas mane vienoje puseje likes krizminis sakandis, tai dar reiketu tvarkyt du dantukus,bet cia jau ne beda,gali bet kada tai sutvarkyt (ortodonte nori,kad pailseciau ir tada nuspresciau ar tai tvarkyt),bet nezinau juk tas krizminis gale tai kaip ir nesimato jo. rolleyes.gif
nea nenuskyle,o nukramtyti kaip sake blush2.gif ,tai man juos nuslifavo,kad butu lygu.
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 19, 11:08)
bet man taip grazu,negaliu atsidziaugti uz ja lotuliukas.gif

4u.gif aciu drinks_cheers.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 08 19, 11:06)
Daivasta, labai super.  wub.gif Atsipirko tavo kančios. Ar džiaugiesi?

dziaugiuosi,bet iki pilno dziaugsmo siek tiek truksta.Man dar kazkaip atrodo,kad viena puse koki milimetra auksciau uz kita arba atvirksciai (gal tik taip atrodo) vyras sako ,kad dantu linija neina lygiai su nosies galiuku per irgi mm doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 19, 14:49)
Aciu mergaites 4u.gif ,bet sypsena nera dar tobula.pas mane vienoje puseje likes krizminis sakandis, tai dar reiketu tvarkyt du dantukus,bet cia jau ne beda,gali bet kada tai sutvarkyt (ortodonte nori,kad pailseciau ir tada nuspresciau ar tai tvarkyt),bet nezinau juk tas krizminis gale tai kaip ir nesimato jo. rolleyes.gif
nea nenuskyle,o nukramtyti kaip sake  blush2.gif ,tai man juos nuslifavo,kad butu lygu.
Papildyta:

4u.gif aciu  drinks_cheers.gif  wub.gif
Papildyta:

dziaugiuosi,bet iki pilno dziaugsmo siek tiek truksta.Man dar kazkaip atrodo,kad viena puse koki milimetra auksciau uz kita arba atvirksciai (gal tik taip atrodo) vyras sako ,kad dantu linija neina lygiai su nosies galiuku per irgi mm doh.gif  biggrin.gif

bet labai graziai atrodo smile.gif o as nesu irgi ziurejus ar man sutampa su nosies galiuku lotuliukas.gif bet cia per daug priekabaiut nereikia,jug taip grazu wub.gif o neskaudejo kai slifavo??
Atsakyti
QUOTE(ExTra^ @ 2009 08 19, 14:33)
o kaip issamiai cia, aciu tau labai! 4u.gif  o dabar galetum pasigirti kur cia ta klinika tiksliau? nes as irgi Vilniuje tvarkysiuos.

Algirdo g.13. Milerio klinika. Man ten labai patinka, tooooks šiltas kolektyvas wub.gif wub.gif wub.gif O mano gydytoja E. Šaulienė, bet ji dirba ir kitoj klinikoj, ne tik pas Mileri 4u.gif http://www.mok-dental.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 19 rugpjūčio 2009 - 14:03
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 14:30)
ok aciu bandysiu smile.gif
gal ir man reik keraminius susidet jei pasakys gydytoja kad safyriniai blogai  ax.gif


kad labai jau didelis skirtumas tarp safyriniu ir keramikiniu butu tai nepasakyciau.
man praktiskai vienodai atrodo. nu bet gal tik man cia taip blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 08 19, 14:40)
gumutes nusidazo, o dazos jos tikrai

nu gumutes kaip reik saugot, tai... doh.gif doh.gif
priekyje vielutes man dabar, toliau gumutes ir aisku jos neskaidrios jau nuo kokiu riesutu su prieskoniais ax.gif ax.gif
tik kai suvalgau ka nors, tada suprantu ka padariau lotuliukas.gif
kaip murzilka kokia jauciuos bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 13:43)
tai negi Kaune savyriniu niekas nededa sad.gif
o kas turi porcelianinius tai tik vieyte ta matos?  ax.gif

pas mane keramikiniai ir tuos labai mazai kas pastebi.
darbe buhaltere gerai pavare kai issiviepiau: "oo, pas tave tai tik vielute, pas kitus dar kvadraciukai tokie buna". lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vadinas ne taip jie ir matosi tongue.gif
Atsakyti