Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

Sveikutes
labai jau ilga Jusu temele smile.gif ax.gif
gal galit patarti kur Kaune butu galima susideti Safyrinius breketus ?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 12:46)
Sveikutes
labai jau ilga Jusu temele smile.gif ax.gif
gal galit patarti kur Kaune butu  galima susideti Safyrinius breketus ?
Aciu  4u.gif

Pirmame puslapyje yra sarasas smile.gif
Atsakyti
Tai kad nerandu kad kuri butu Kaune su Safyriniais pirmame psl blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 12:57)
Tai kad nerandu kad kuri butu Kaune su Safyriniais pirmame psl blush2.gif

tai damon ir skaitosi safyrininiai g.gif
Atsakyti
Hmm kad damon yra beligatūriniai g.gif
dabar jau susimaisiau
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 19, 13:01)
tai damon ir skaitosi safyrininiai g.gif

Damon tikrai nesafyriniai schmoll.gif safyriniai yra safyriniai permatomi, bet ne keramikiniai, o damon yra beligaturiniai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ledi @ 2009 08 19, 13:03)
dabar jau susimaisiau

Tikrai nesusimaisei schmoll.gif

Cia kazkurios paneles turi ir safyrinius, tik dabar neprisimenu kas, ir berods Kaune, palauk gal kas ir atsakys mirksiukas.gif
Atsakyti
ok laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 08 19, 13:05)
Damon tikrai nesafyriniai  schmoll.gif safyriniai yra safyriniai permatomi, bet ne keramikiniai, o damon yra beligaturiniai  ax.gif
Papildyta:

Tikrai nesusimaisei  schmoll.gif

Cia kazkurios paneles turi ir safyrinius, tik dabar neprisimenu kas, ir berods Kaune, palauk gal kas ir atsakys  mirksiukas.gif

ai jo,atsiprasau radau nete smile.gif
Atsakyti
sveikos. 4u.gif visai jus apleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 19, 13:12)
sveikos.  4u.gif visai jus apleidau  blush2.gif

nu dabar neatleisim,turesi pasirodyt dazniau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 17, 07:28)
Gimtadienis tai super!!! padareme staigmena su draugais papuosem visa soda balionais plakatais o ji net neitare biggrin.gif taip gerai pavyko staigmena biggrin.gif
imetu foto ziuriu ir nesuprantu kaip galima sitaip placiai sypsotis sveikinant zmogu biggrin.gif
Labas rytas!!!
http://i846.photobuc...lmosius/229.jpg

kokia grazi nuotrauka ax.gif 4u.gif

QUOTE(Lacrymosa @ 2009 08 17, 15:49)
Kažkurią dieną tvarkiausi sekciją, ir radau elastikų maišiuką, kuriuos man naktim dėtis reikėdavo, kad sąkandį pagerinti. Tai sugalvojau kam juos panaudoti galima- šuniui plaukus su jais rišu dabar  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 19, 13:13)
nu dabar neatleisim,turesi pasirodyt dazniau biggrin.gif

pasistengsiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(daivasta @ 2009 08 19, 11:06)
Labukas,tai nueme man vakar breketus smile.gif .Uzklijavo ir virsuje vielute ir dar plius plokstele nesiot reiks.Uzdejo plokstele ir sako ortodonte pasakykit savo varda  lotuliukas.gif  o as pradejau juoktis nes negalejau nei zodzio pratart,svepluoju kaip reikiant  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .Tik labai jau pagelte mano dantys ypac iltiniai  blush2.gif
Na o dabar foto prie ir po :(tik uztusavau save ,nes labai jau baisiai as ten isejau  biggrin.gif )

user posted image
user posted image
Papildyta:
paspauskit ant nuotraukytes,kad matytumet didesni vaizda wink.gif

nerealu . 4u.gif tobula šypsena wub.gif o jau kokia pati laiminga 4u.gif


Papildyta:
kaip nustebau pamačiusi,kad man už 3 dienu bus 4 mėnesei su breketais blink.gif blink.gif lotuliukas.gif taaip greitai viskas, bet pokyčiu norisi didesnių doh.gif
Atsakyti
ExTra , tai aišku, kad įmanoma, tik jeigu jis yra ne lygiai su pieniniu, tai tau dar reiks dantis stumti. Pvz man tas iltinis, kur išaugęs gomury, yra biški šone, tai man dabar uždėta yra tokia spyruoklė, kad stumtų dantis į dešinę pusę (kad padarytų vietos tam dantukui, kuris gomury). Tai vat, tos spyruoklytės pagalba, man dantukai jau pasisitūmėjo į dešinę, atsirado tarpelis (atsirado vietos iltiniui), tai sekantį vizitą, jeigu daktarė nuspręs, kad jau pilnai yra vietos tam dančiui, tai ištrauks man tą pieninį ir kabins breketą ant to, kuris gomury.. smile.gif
Labai aš čia sumaliau, galbūt sunku įsivaizduoti rolleyes.gif

Kas dėl kainų, tai aš gydausi Vilniuje, pas labai fainą gydytoją, nešioju metalinius, man gydytoja tik tokius patarė, ir pati sakė tik tokius tesidėtų, o kadangi man su pinigėliais irgi ne kas, tai sutikau ir tikrai nesigailiu, pripratau prie breketų ir neįsivaizduoju dabar savęs be jų (prieš dėdamasi pergyvenau, kaip aš čia dabar atrodysiu, bet viskas apsivertė aukštyn kojom. Ir tai jau sako ne viena mūsų) smile.gif
Už breketus sumokėjau 1500 (anksčiau buvau rašius kad 1200, bet tada apsirikau, dabar pažiūrėjau čekius blush2.gif ), o už vizitą paskutinį kartą sumokėjau tik 100 litų (labai daug ką padarė - ir vielą pakeitė, ir dantis paveržė, ir gumytę bei spyruoklytę uždėjo..)
Aišku prieš dedant breketus man atliko higieninį valymą (200LT) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 19 rugpjūčio 2009 - 12:43