Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

Kažko fotki durniuoja, nes ir man neina įeiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 18:38)
Kažko fotki durniuoja, nes ir man neina įeiti  smile.gif

as ir norejau ideti nuotrauka savo ir man neatidaro... g.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 17:40)
as ir norejau ideti nuotrauka savo ir man neatidaro... g.gif

tuoj ikelsiu savo foto kaip dantukai mano atrodo,tik kazko public neleidzia..
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 06, 19:12)
tuoj ikelsiu savo foto kaip dantukai mano atrodo,tik kazko public neleidzia..

kazko neveikia fotki.com. bet gal veliau viskas bus gerai, tada ir as ikelsiu foto smile.gif
Atsakyti
mano dantukai po 10 menesiu nesiojimu,tarp iltiniu tarpai gana dideli doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kad man tokius dantukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 06, 18:36)
mano dantukai po 10 menesiu nesiojimu,tarp iltiniu tarpai gana dideli doh.gif
user posted image
user posted image


Nu labai gražu bigsmile.gif Pačių dantukų forma graži. Man kad ir išlygins juos, nebus vistiek tokio rezultato, kokio norėčiau. Dantys nuo netaisyklingo sąkandžio ir kreivumo išsideformavo. Reikėjo karoliukus jaunystėje dėtis, ech.....
Atsakyti
QUOTE(Naidra @ 2009 08 06, 18:45)
Nu labai gražu bigsmile.gif Pačių dantukų forma graži. Man kad ir išlygins juos, nebus vistiek tokio rezultato, kokio norėčiau. Dantys nuo netaisyklingo sąkandžio ir kreivumo išsideformavo. Reikėjo karoliukus jaunystėje dėtis, ech.....

lipa man priekinis dantukass vienas,reiks butinai sakyt kai eisiu...nepatinka man,kad dantenos matosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 06, 19:36)
mano dantukai po 10 menesiu nesiojimu,tarp iltiniu tarpai gana dideli doh.gif
user posted image
user posted image

va va labai grazi dantuku forma, mano ir nelb bus grazu nes nelb taisiklinga dantuku forma sad.gif
Atsakyti
aha, fotki.com kazko streikuoja...

Svajaaa kokie grazuciai dantukai tavo, baltuciai, o apatiniai isvis lygus lygus... primink, ar tau su apatiniais buvo problemu, ar tik virsuj...
kaip suprast pas tave dantenos matosi... kur jos matosi kur neturetu??

sako, kad iltiniai sunkiausiai juda, pas juos saknys ilgiausios.. oj bus man vargo kol as savo iltinuka i vieta atstatysiu...

KAROLIUKAI, KARUNELES... lotuliukas.gif lotuliukas.gif sutinku, is vaikuciu pasisakymu i kelnes pridaryti galima... man dar kol kas nepasitaike...

as manau dabar mes pagal temu pavadinimus truputi dubliojames su anom breketininkem, bet jei sitos temos pavadinima laikytume BREKETAI ar BREKETUKAI, o ne tada jau nebe taip labai dubliuotumemes... blush2.gif kaip jums atrodo merginos ???
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 17:13)
va va labai grazi dantuku forma, mano ir nelb bus grazu nes nelb taisiklinga dantuku forma sad.gif


bus grazi pas visas thumbup.gif taigi forma ir spalva dantuku pas visus skiriasi, kokius turi tokius reikia myleti mirksiukas.gif
svarbiausia, kad nauja sypsena bus milijona kartu grazesne nei iki tol buvo, reikia lyginti savo dantukus su savais o ne su kitais, tada visas grozis ir matysis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 06 rugpjūčio 2009 - 18:30
[quote=ajaja,2009 08 06, 19:28]
aha, fotki.com kazko streikuoja...

Svajaaa kokie grazuciai dantukai tavo, baltuciai, o apatiniai isvis lygus lygus... primink, ar tau su apatiniais buvo problemu, ar tik virsuj...
sako, kad iltiniai sunkiausiai juda, pas juos saknys ilgiausios.. oj bus man vargo kol as savo iltinuka i vieta atstatysiu...

apatiniu iltiniai buvo labai pasvire i sona,o priekis tiesus kaip ir virsutiniu..virsutiniu vienas iltis aukstai buvo ,gaila neturiu foto..bet jau nusileido beveik,tik kad breketai priekinius sugadino..bijau kad neiskryptu..

o seip tu teisi ,visi tiesus dantukai labai garzus,kad ir kokei jie butu wub.gifo del dantenu tai kai labai placiai sypsausi jie labai matosi,man nepatinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 06 rugpjūčio 2009 - 18:32
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 06, 17:31)
o del dantenu tai kai labai placiai sypsausi jie labai matosi,man nepatinka...


o tu manai ka nors imanoma del tu dantenu padaryti? t.y. noretum, kad tau jas apipjaustytu ar kazka tokio??
as tai manau, kad jos turi buti tokios kokios yra, gi skirtos dantukam saugoti... nors gal cia ir svaigstu, bet man taip atrodo.. blush2.gif

o be to kai placiai sypsais tai grazuoliams dantukams visas aplinkiniu demesys atitenka, manau niekas nekreipia demesio i tas dantenas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 06 rugpjūčio 2009 - 18:38