Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Lacrymosa @ 2009 08 18, 19:50)
Man asmeniškai sakė prieš nuėmimą darytis higieną. Nes buvo akmenukų prisikaupę, o jei akmenukų yra, tai negali lanko klijuoti ant apatinių wink.gif

Tai jei akmenys užsimetę, tai prieš nusiėmimą darytis reikia wink.gif)


o as dar ne karto nedarius higienos blush2.gif blush2.gif blush2.gif
niekad mano stomatologas neliepe ir nesake, ir kai breketus dejo-irgi nieko g.gif
bet jau kai nuims-eisiu prasytis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 19, 09:16)
o as dar ne karto nedarius higienos  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
niekad mano stomatologas neliepe ir nesake, ir kai breketus dejo-irgi nieko  g.gif
bet jau kai nuims-eisiu prasytis  bigsmile.gif

tai kad nereiks man rodos ir prasyt smile.gif juk reiks kaz smile.gif kaip nuzulinti klyjus smile.gif
Atsakyti
Labukas,tai nueme man vakar breketus smile.gif .Uzklijavo ir virsuje vielute ir dar plius plokstele nesiot reiks.Uzdejo plokstele ir sako ortodonte pasakykit savo varda lotuliukas.gif o as pradejau juoktis nes negalejau nei zodzio pratart,svepluoju kaip reikiant lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Tik labai jau pagelte mano dantys ypac iltiniai blush2.gif
Na o dabar foto prie ir po :(tik uztusavau save ,nes labai jau baisiai as ten isejau biggrin.gif )

user posted image
user posted image
Papildyta:
paspauskit ant nuotraukytes,kad matytumet didesni vaizda wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 19, 00:34)
As gyvenu North west, visai kitoj pusej ( Uxbridge), ten kur daug lietuviu ar ne? Gal apsikeiciame tel.numeriais?

sveikutes 4u.gif
baigesi mano atostogos verysad.gif grizau i darba verysad.gif

As irgi Londone randuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 19, 11:06)
Labukas,tai nueme man vakar breketus smile.gif .Uzklijavo ir virsuje vielute ir dar plius plokstele nesiot reiks.Uzdejo plokstele ir sako ortodonte pasakykit savo varda  lotuliukas.gif  o as pradejau juoktis nes negalejau nei zodzio pratart,svepluoju kaip reikiant  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .Tik labai jau pagelte mano dantys ypac iltiniai  blush2.gif
Na o dabar foto prie ir po :(tik uztusavau save ,nes labai jau baisiai as ten isejau  biggrin.gif )

user posted image
user posted image
Papildyta:
paspauskit ant nuotraukytes,kad matytumet didesni vaizda wink.gif

koks grozis,nu pasaka ,labai labai grazu wub.gif Sveikinu nuosirdziausiai, nes sypsena tobula 4u.gif
dar turiu klausimeli,tau ten priekiniai nuskile ar kas jiem buvo?nes po breketu matay lyg ir lygu viskas ,jau gerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 19 rugpjūčio 2009 - 10:40
Daivasta, labai super. wub.gif Atsipirko tavo kančios. Ar džiaugiesi?
Atsakyti
bet man taip grazu,negaliu atsidziaugti uz ja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 19 rugpjūčio 2009 - 11:11
labas visoms smile.gif manau ir as tuoj prie jusu prisijungsiu, nes kreivas sakandis ir dar turiu rimta problema: pienine iltis likusi pas mane, nors turejo jau senokai iskristi ir ant gomurio auga tikrasis nuolatinis iltinis dantis. gal kas susidure su panasia problema? kur galite rekomenduoti kreiptis Vilniuje? kokia mazdaug kaina gydymo pas ortodonte? nes visur kainininkas skiriasi, tai noreciau nors mazdaug gydymo kaina suzinoti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ExTra^ @ 2009 08 19, 12:14)
labas visoms  smile.gif  manau ir as tuoj prie jusu prisijungsiu, nes kreivas sakandis ir dar turiu rimta problema: pienine iltis likusi pas mane, nors turejo jau senokai iskristi ir ant gomurio auga tikrasis nuolatinis iltinis dantis. gal kas susidure su panasia problema? kur galite rekomenduoti kreiptis Vilniuje? kokia mazdaug kaina gydymo pas ortodonte? nes visur kainininkas skiriasi, tai noreciau nors mazdaug gydymo kaina suzinoti. Aciu  4u.gif

sveika,pas mane biski kitokia situacija,bet irgi su iltiniu,ji isaugo aukstai..Gydausi vilniuje ortodontijos centre,kaina isviso apie 5500,bet cia ir su nuemimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ExTra^ @ 2009 08 19, 12:14)
labas visoms  smile.gif  manau ir as tuoj prie jusu prisijungsiu, nes kreivas sakandis ir dar turiu rimta problema: pienine iltis likusi pas mane, nors turejo jau senokai iskristi ir ant gomurio auga tikrasis nuolatinis iltinis dantis. gal kas susidure su panasia problema? kur galite rekomenduoti kreiptis Vilniuje? kokia mazdaug kaina gydymo pas ortodonte? nes visur kainininkas skiriasi, tai noreciau nors mazdaug gydymo kaina suzinoti. Aciu  4u.gif

Labas, pas mane tokia pati situacija. Tu mano likimo sesė biggrin.gif Dabar aš su breketais esu virš trijų mėnesių, man kol kas ant pieninio neuždėtas breketas. Rugpjūčio 25 dieną nusimato vizitas, greičiausiai jau trauks man tą pieninį ir tada dės breketą ant to kito iltinio. Man tas iltinis užaugęs ne prieky, o už kitų dantų (jo nesimato visiškai, kai kalbu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 19, 13:19)
Labas, pas mane tokia pati situacija. Tu mano likimo sesė  biggrin.gif  Dabar aš su breketais esu virš trijų mėnesių, man kol kas ant pieninio neuždėtas breketas. Rugpjūčio 25  dieną nusimato vizitas, greičiausiai jau trauks man tą pieninį ir tada dės breketą ant to kito iltinio. Man tas iltinis užaugęs ne prieky, o už kitų dantų (jo nesimato visiškai, kai kalbu) smile.gif


man taip pat jo nesimato, jis uz priekiniu dantu iskart taip istrizai isauges. pasirodo as ne viena tokia, oi kaip gera pasidare (tik nieko blogo nepagalvok). vakar buvo sokas, kai pasake kokiu proceduru reiks, kad ten pieninis dantis ir t.t. Na breketus dar pakesti teks, kaip nors jau cia. Bet jau kainos tai kosmosas blink.gif kadangi as studente ir teveliai dar islaiko, tai kazkaip ir gasdina dabar. bet kitos iseities nera, o sypsena grazia taip pat noriu tureti, nors ir dabar grazi, bet tas vienas iltinis nevykelis neduoda ramybes biggrin.gif o ji imanoma visiskai atitraukti i prieki?
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 19, 13:16)
sveika,pas mane biski kitokia situacija,bet irgi su iltiniu,ji isaugo aukstai..Gydausi vilniuje ortodontijos centre,kaina isviso apie 5500,bet cia ir su nuemimu smile.gif


o cia kaina abiems ir virsutiniai, ir apatiniai breketai? nes pas mane kaip surpatau su apacia viskas tvarkoje, tik virsutiniai dantys blogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ExTra^ @ 2009 08 19, 12:41)
man taip pat jo nesimato, jis uz priekiniu dantu iskart taip istrizai isauges. pasirodo as ne viena tokia, oi kaip gera pasidare (tik nieko blogo nepagalvok). vakar buvo sokas, kai pasake kokiu proceduru reiks, kad ten pieninis dantis ir t.t. Na breketus dar pakesti teks, kaip nors jau cia. Bet jau kainos tai kosmosas  blink.gif  kadangi as studente ir teveliai dar islaiko, tai kazkaip ir gasdina dabar. bet kitos iseities nera, o sypsena grazia taip pat noriu tureti, nors ir dabar grazi, bet tas vienas iltinis nevykelis neduoda ramybes  biggrin.gif  o ji imanoma visiskai atitraukti i prieki?
Papildyta:
o cia kaina abiems ir virsutiniai, ir apatiniai breketai? nes pas mane kaip surpatau su apacia viskas tvarkoje, tik virsutiniai dantys blogai  smile.gif

taip,cia abiem zandikauliam,cia kaina su viskuom:)
Atsakyti