Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

idejau nuotraukas apatiniu breketuku smile.gif virsutiniu jau buvau sudejus kazkada.. smile.gif

tik kokybe nelabai kokia, nes viena fotke su kompo kamera fotkinta.. smile.gif ir dar ta melyna kose sviecia ant dantu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepatinka_ziema: 18 rugpjūčio 2009 - 14:49
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 18, 15:47)
idejau nuotraukas apatiniu breketuku smile.gif virsutiniu jau buvau sudejus kazkada.. smile.gif

tik kokybe nelabai kokia, nes viena fotke su kompo kamera fotkinta.. smile.gif ir dar ta melyna kose sviecia ant dantu biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 18, 15:47)
idejau nuotraukas apatiniu breketuku smile.gif virsutiniu jau buvau sudejus kazkada.. smile.gif

tik kokybe nelabai kokia, nes viena fotke su kompo kamera fotkinta.. smile.gif ir dar ta melyna kose sviecia ant dantu biggrin.gif

nu saunu,o kodel taip negreit sudejo i apacia? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 18, 17:29)
nu saunu,o kodel taip negreit sudejo i apacia? g.gif  smile.gif


ta prasme, kodel taip negreit? Ne kartu su virsutiniais?
Man ir taip labai ilgai truko breketu dejimas, kol dantis visus susitvarkiau. Ir kad uzdet apatinius reikejo dar istraukt du dantis. O virsuj jau buvo galima det. Bet labai jau norejau breketu greiciau, tai virsuj ir uzdejo. Paskui apacioj viena danti istrauke, po menesio kita, ir dar menesi laukiau, kad det breketus butu galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 18, 17:50)
ta prasme, kodel taip negreit? Ne kartu su virsutiniais?
Man ir taip labai ilgai truko breketu dejimas, kol dantis visus susitvarkiau. Ir kad uzdet apatinius reikejo dar istraukt du dantis. O virsuj jau buvo galima det. Bet labai jau norejau breketu greiciau, tai virsuj ir uzdejo. Paskui apacioj viena danti istrauke, po menesio kita, ir dar menesi laukiau, kad det breketus butu galima smile.gif

na man irgi uztruko kol susitvarkiau,nedejo kol visko nesusitvarkiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 16, 21:10)
as irgi vos nenukritau,issigandau:)

as irgi islekiau,bet paskui gryzau nufotografuoti biggrin.gif
gal ir parsinese,bet nejaugi nebijojo,nes as tikrai tokiu parazitu bijau:)
Papildyta:
Panos ,o darot higiena kas puse metu?ir ar nezinote ar padaro higiena kai isima breketus?nu tarkim ar jum ka sake,nes buvau girdejus,kad kai isima padaro iskarto pas ta gydytoja higiena g.gif


Sveikutes. Na man nueme ir pasake, kad reikia pas burnos higieniste nueiti, tai ir pati zinojau, nes reguliariai pas lankausi.

Vyshnia, kurioj Londono pusej gyveni? as irigi siuo metu Londone ax.gif Gal kada susitiksim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 18, 18:23)
Sveikutes. Na man nueme ir pasake, kad reikia pas burnos higieniste nueiti, tai ir pati zinojau, nes reguliariai pas lankausi.

Vyshnia, kurioj Londono pusej gyveni? as irigi siuo metu Londone  ax.gif Gal kada susitiksim  ax.gif

kad po breketu higiena daryt reikia ir taip aisku,bet galvoju gal i ta pacia kaina ieina viskas ax.gif
Atsakyti
Man asmeniškai sakė prieš nuėmimą darytis higieną. Nes buvo akmenukų prisikaupę, o jei akmenukų yra, tai negali lanko klijuoti ant apatinių wink.gif

Tai jei akmenys užsimetę, tai prieš nusiėmimą darytis reikia wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 18, 18:46)
kad po breketu higiena daryt reikia ir taip aisku,bet galvoju gal i ta pacia kaina ieina viskas ax.gif


Toj klinikoj, kur as lankiausi neiena, kitaip tai padarytu smile.gif

as reguliariai dariausi higiena, tai ir nebuvo pas mane akmenu nei pries nuemima, nei po, tai burnos higieniste klijus nuo dantuku geriau nuvale ir visa kita kas nebuvo nuvalyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 18 rugpjūčio 2009 - 19:50
hmm man nieko nesake g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 18, 17:23)
Sveikutes. Na man nueme ir pasake, kad reikia pas burnos higieniste nueiti, tai ir pati zinojau, nes reguliariai pas lankausi.

Vyshnia, kurioj Londono pusej gyveni? as irigi siuo metu Londone  ax.gif Gal kada susitiksim  ax.gif



as east londone gyvenu, Forest Gate mirksiukas.gif o tu?
Atsakyti
QUOTE(Vyshnia @ 2009 08 18, 21:54)
as east londone gyvenu, Forest Gate mirksiukas.gif  o tu?


As gyvenu North west, visai kitoj pusej ( Uxbridge), ten kur daug lietuviu ar ne? Gal apsikeiciame tel.numeriais?
Atsakyti