Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(vampyre @ 2009 08 18, 10:53)
mhhhhh... kaip pavydu... ax.gif


as taip pagalvojau, kad musu situacija kazkiek panasi, ir tu kalbejai apie implantus bei kaulo priauginima. ir kad tai truks vos ne du metus.
bet niekas nieko nesake, kad vel dantukai issivazines kas sau, nes bus tas tarpas kur nera danties?
supratai ka norejau pasakyt? rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 18, 11:13)
as taip pagalvojau, kad musu situacija kazkiek panasi, ir tu kalbejai apie implantus bei kaulo priauginima. ir kad tai truks vos ne du metus.
bet niekas nieko nesake, kad vel dantukai issivazines kas sau, nes bus tas tarpas kur nera danties?
supratai ka norejau pasakyt?  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Niu paziurejus per kaire ausi i desines kojos mazaji pirsteli...tt.t. lotuliukas.gif supratau supratau:) man apacioj nera dantusiko, o tiesina virsu...jeigu apacios nesusitvarkysiu po kaziek laiko i ta tuscia vieta ims brautis kaimyniniai dantukai... taigi kazka teks daryt a tep a tep.. doh.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif o man tai nekokios dienos laukia sad.gif pamotes mama i ligonine sianakt buvo isveze, tai tevas jau su pamotes pervarge ,tai as ligoninej visa para budejau, grizau apie 7, o apie 8 drauge skambino ir prase pavezt iki traumatologinio, tai ten iki 10h uztrukom, tai taip be miego ... ir turbut laidotuves laukia, net kunigas buvo .daktarai sake protas atsisake jau, o kiek organizmas laikys nezinia... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 18 rugpjūčio 2009 - 11:12
verysad.gif uj...
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 18, 10:39)
Na o man gal jau siandien nuims breketukus smile.gif

Sveika, na tai labai džiugu 4u.gif Jei nuims, būtinai brūkštelk, kad sąrašiuke pažymėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 18, 12:00)
Niu paziurejus per kaire ausi i desines kojos mazaji pirsteli...tt.t. lotuliukas.gif  supratau supratau:) man apacioj nera dantusiko, o tiesina virsu...jeigu apacios nesusitvarkysiu po kaziek laiko i ta tuscia vieta ims brautis kaimyniniai dantukai... taigi kazka teks daryt a tep a tep.. doh.gif

mmm, tai tau dar gerai kazkiek blush2.gif
man virsuj gale ir nera dantuko, dabar tiesina ir iskart kazka reiks daryt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 18, 13:12)
mmm, tai tau dar gerai kazkiek  blush2.gif
man virsuj gale ir nera dantuko, dabar tiesina ir iskart kazka reiks daryt...  ax.gif

Panasu ,kad tep doh.gif
Atsakyti
na va, buvau pas dantiste snd.. tai tik breketa prijunge ta, kur buvo neprijungtas prie lanko, ir viskas smile.gif dabar spalio pradzioj reikes eiti.. smile.gif va tokios pas mane naujienos kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 18, 13:42)
na va, buvau pas dantiste snd.. tai tik breketa prijunge ta, kur buvo neprijungtas prie lanko, ir viskas smile.gif dabar spalio pradzioj reikes eiti.. smile.gif va tokios pas mane naujienos kol kas smile.gif

irgi gerai mirksiukas.gif geriau nei nieko 4u.gif
Atsakyti
VILMOSIAU,foto atrodai nuostabiai thumbup.gif As irgi pati net nepastebedama,pradejau daugiau sypsotis,nors ir su metalo pilna burna biggrin.gif
O Daivai,kaip ir nepavydziu,nes bijau kai nuims,vel bijosiu sypsotis lotuliukas.gif
Papildyta:
VAMPYRE,prasau pasidalink,kur pirkai(kokioj vaistinej) sia dantu pasta ir kiek kainavo ax.gif Lauksiu bigsmile.gif
Papildyta:
Visoms geros dienos ir nuostabaus vakaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 08 18, 14:01)
VILMOSIAU,foto atrodai nuostabiai  thumbup.gif  As irgi pati net nepastebedama,pradejau daugiau sypsotis,nors ir su metalo pilna burna  biggrin.gif
O Daivai,kaip ir nepavydziu,nes bijau kai nuims,vel bijosiu sypsotis  lotuliukas.gif
Papildyta:
VAMPYRE,prasau pasidalink,kur pirkai(kokioj vaistinej) sia dantu pasta ir kiek kainavo  ax.gif Lauksiu  bigsmile.gif
Papildyta:
Visoms geros dienos ir nuostabaus vakaro  4u.gif

Berots camelijoj??? o gal Euro vaistinei?? velniai daba zino doh.gif unsure.gif
Atsakyti
http://www.alfa.lt/straipsnis/10282985 flirt.gif ne i tema, bet ir i tema aciuks.gif
Atsakyti