Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

kur visos dingusios g.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 17, 10:20)
Vaistinei pirkau  ax.gif bet butent melyna su mikrogranulemis ( ne balinanti ne nuo parodontoziu kokiu),,,
http://www.dantis.eu...eikis_rekom.pdf ( cia gali pasiskaityt)... o ir kaina nesibado smile.gif mirksiukas.gif



aciukas mirksiukas.gif ,reiks cia paieskoti,arba Lt nusipirksiu kai grisiu rolleyes.gif

jau galvojau sedesiu valanda kol perskaitysiu,bet tikrai kazkur visos dinge unsure.gif as jau irgi po darbo taip karsta ir dusna siandien doh.gif idomu koks oras lt bus kai grisiu,taip noreciau prie ezeriuko kokio nulekti lotuliukas.gif
kaip pirmadienis praejo???/
Atsakyti
Kažkaip čia tikrai visos užtilusios unsure.gif

Pirmadienis bent jau man, tai normaliai praėjo... Greitai kažkaip ax.gif Išmaudžiau šunėką, susitvarkiau kambarį ir ilsėjausi užvertus kojas. biggrin.gif Ryt varysim rinkt dažų sienom ir visokių interjero detalių, tai laukiu, patinka tokie dalykai, prablaško ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2009 08 17, 20:20)
Kažkaip čia tikrai visos užtilusios  unsure.gif

Pirmadienis bent jau man, tai normaliai praėjo... Greitai kažkaip  ax.gif Išmaudžiau šunėką, susitvarkiau kambarį ir ilsėjausi užvertus kojas. biggrin.gif Ryt varysim rinkt dažų sienom ir visokių interjero detalių, tai laukiu, patinka tokie dalykai, prablaško  ax.gif

man irgi normaliai,tikejausi lietaus,bet taip irr nesulaukiau ax.gif
Atsakyti
Labas rytas mergiotes!!! nubudau o tamsu kaip nakti lietus lyja...
Atsakyti
sedziu ir galvoju, gal paros laike susimaisiau, gal jau vakaras. o as i darba atsigrudau.
siaubas kaip Kaune uztemo blink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif o as keliauju snd paverzimui!!!! clap.gif ziuresim ka gero padarys smile.gif
Atsakyti
labas rytas visoms mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 18, 09:18)
Sveikos smile.gif o as keliauju snd paverzimui!!!!  clap.gif ziuresim ka gero padarys smile.gif


nu nieko blogo tikrai nepadarys lotuliukas.gif lotuliukas.gif
parasyk po visko mirksiukas.gif
Atsakyti
Na o man gal jau siandien nuims breketukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 18, 10:39)
Na o man gal jau siandien nuims breketukus smile.gif

Labas rytas,cia tai gera naujiena,lauksim nuotraukyciu blush2.gif As taip laukiau lietaus ir sulaukiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 18, 10:39)
Na o man gal jau siandien nuims breketukus smile.gif

mhhhhh... kaip pavydu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 18, 10:39)
Na o man gal jau siandien nuims breketukus smile.gif

Baltai pavydziu.. biggrin.gif ax.gif
Atsakyti