Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

labas ryas biggrin.gif svajaaa o kas ten per gyvate? i zalti nepanasu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 16, 12:03)
o koki naudoji tarpadanciu sepeteli ,gali parodyt ?smile.gif

turbūt kaip ir visos - tepe firmos. Mano mėlyni rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 17, 06:40)
Sveikos kvankos!!! Stai ir as smile.gif sian pabudus is niekur nieko pajutau ,kad turiu dantusikus doh.gif  pagaliau jie sugalvojo judeti matyt mirksiukas.gif  ax.gif nors antras paverzimas tik rugseji, bet smagu, kad bent kazkas daros... kazkaip keistai man tarpdanciai apnasom apeje priekiniu danciuku ir kiek nezulinu vis neisnyksta...jau matau,kad reiks higienos...ir siaip idomu man tie tarpdanciu tarpeliai susitrauks ar ne? g.gif nes nelab man taip patinka
Pamenat rasiau del Estera dantu pastos ir skalavimo skyscio? taigi isvados mano tokios ( po Listerine skyscio Estera man kaip vandeniukas) niu bet pagalvojus realiai tai visad stipru naudoti gal irgi nelabai sveika g.gif  niu nieko, nebedaug liko  o vat pasta su granulemis tai man visai patinka.. ax.gif tokia stipri, nuvalo gerai apnasas, nereik ilgai zulint... mirksiukas.gif
Savaitgali praleidau eilini karta Trakuose, valtele, draugai, ezeras, saule.... drinks_cheers.gif kaip Jus, mano mielosios miesto damutes? ax.gif



labas rytukas thumbup.gif

visiems geros dieneles,nors ir pirmadienis thumbup.gif juk pati sunkiausia diena thumbup.gif
ruosiuosi i drabuka,plaukucius dziovinu ir t.t. thumbup.gif
man tai irgi paskauda nors ir neverzti jie dar,tai viena pradeda skaudeti taikita,net negali priliesti,o apie kramtyma tai visai pamirsti galima,bet reiskiasi juda,oi kaip jau laukiu 31 d. bus pirmas paverzimas thumbup.gif thumbup.gif

o kur tu ta dantu pasta pirkai?ar pati platini, kazkada gal ir rasei bet neuzfiksavau, nes dbbandau viska,visas pastas,o cia dar specialiai breketams,tai butu isvis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyshnia @ 2009 08 17, 10:51)
labas rytukas thumbup.gif

visiems geros dieneles,nors ir pirmadienis thumbup.gif juk pati  sunkiausia diena thumbup.gif
ruosiuosi i drabuka,plaukucius dziovinu ir t.t. thumbup.gif
man tai irgi paskauda nors ir neverzti jie dar,tai viena pradeda skaudeti taikita,net negali priliesti,o apie kramtyma tai visai pamirsti galima,bet reiskiasi juda,oi kaip jau laukiu 31 d. bus pirmas paverzimas thumbup.gif  thumbup.gif

o kur tu ta dantu pasta pirkai?ar pati platini, kazkada gal ir rasei bet neuzfiksavau, nes dbbandau viska,visas pastas,o cia dar specialiai breketams,tai butu isvis super thumbup.gif

Vaistinei pirkau ax.gif bet butent melyna su mikrogranulemis ( ne balinanti ne nuo parodontoziu kokiu),,,
http://www.dantis.eu...eikis_rekom.pdf ( cia gali pasiskaityt)... o ir kaina nesibado smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 17, 07:28)
Gimtadienis tai super!!! padareme staigmena su draugais papuosem visa soda balionais plakatais o ji net neitare biggrin.gif taip gerai pavyko staigmena biggrin.gif
imetu foto ziuriu ir nesuprantu kaip galima sitaip placiai sypsotis sveikinant zmogu biggrin.gif
Labas rytas!!!
http://i846.photobuc...lmosius/229.jpg


nu cia tai metu sypsena thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 17, 10:17)
labas ryas biggrin.gif svajaaa o kas ten per gyvate? i zalti nepanasu  g.gif

zaltys ten tikrai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 17, 10:57)
zaltys ten tikrai unsure.gif

tai kad nera geltonu ausu g.gif
Atsakyti
as tai nzn ar zaltys ar ne bet jau labai isgasdina kai pamatai toki..
Atsakyti
ziurejau nete ir tikrai ten zaltys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 17, 14:41)
ziurejau nete ir tikrai ten zaltys smile.gif

Aj man vistiek sitie padarai slykstus.... doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif

Oi kaip seniai čia buvau smile.gif
Kaip laikotės? Kaip dantukai? ax.gif

Kažkurią dieną tvarkiausi sekciją, ir radau elastikų maišiuką, kuriuos man naktim dėtis reikėdavo, kad sąkandį pagerinti. Tai sugalvojau kam juos panaudoti galima- šuniui plaukus su jais rišu dabar biggrin.gif

Svajaaa blink.gif blink.gif blink.gif Būčiau užsiklykus pamačius tokį padarą biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Lacrymosa,2009 08 17, 15:49]
Sveikos 4u.gif 4u.gif

Oi kaip seniai čia buvau smile.gif
Kaip laikotės? Kaip dantukai? ax.gif

Kažkurią dieną tvarkiausi sekciją, ir radau elastikų maišiuką, kuriuos man naktim dėtis reikėdavo, kad sąkandį pagerinti. Tai sugalvojau kam juos panaudoti galima- šuniui plaukus su jais rišu dabar biggrin.gif




lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 17 rugpjūčio 2009 - 15:17
QUOTE(Lacrymosa @ 2009 08 17, 15:49)
Sveikos  4u.gif  4u.gif

Oi kaip seniai čia buvau smile.gif
Kaip laikotės? Kaip dantukai?  ax.gif

Kažkurią dieną tvarkiausi sekciją, ir radau elastikų maišiuką, kuriuos man naktim dėtis reikėdavo, kad sąkandį pagerinti. Tai sugalvojau kam juos panaudoti galima- šuniui plaukus su jais rišu dabar  biggrin.gif

Svajaaa  blink.gif  blink.gif  blink.gif Būčiau užsiklykus pamačius tokį padarą  biggrin.gif

gerai,kad neklykiau ,bet iskart MB skambinau biggrin.gif
Atsakyti