Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

Labux 4u.gif ,
Mano irgi keramikiniai. Tik va, man neskauda. Jaučiu, kad jie yra ir viskas, nepatogu valgant, ir kast negaliu. Gal dar viskas prieš akis lotuliukas.gif , tikiuosi (nes suprantu, jei skauda dantukai, tai juda) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 15, 22:41)
Sveika, prisijungti negali daug kas, tarp tokių buvau ir aš. Problema naršyklėje, per opera ar mozilla atsidaro puikiai  4u.gif  Tai vien dėl forumo turėjau parsisiųsti mozilla  doh.gif

as jau ir seip apie mozilla masciau,tai gal dabar rimtai reikes atsisiusti mirksiukas.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 16, 13:08)
Man tai rytas nekoks,atsikeliu,galvoju eisiu i skydine nusirasyt skaitikliu..Ir sugalvojau ,kad lipsiu laiptais,o ne liftu,iseinu i kolidoriaus balkona ir stai randu toki vaizda blink.gif
user posted image

oho doh.gif blink.gif blink.gif ir is kur ?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 16, 13:08)
Man tai rytas nekoks,atsikeliu,galvoju eisiu i skydine nusirasyt skaitikliu..Ir sugalvojau ,kad lipsiu laiptais,o ne liftu,iseinu i kolidoriaus balkona ir stai randu toki vaizda blink.gif
user posted image


Ir pagauk toki kadra. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 16, 16:23)
as jau ir seip apie mozilla masciau,tai gal dabar rimtai reikes atsisiusti  mirksiukas.gif
oho  doh.gif  blink.gif  blink.gif  ir is kur ?

opera labai faina,as tik uz opera:)is kurr tas zalty satsirado neisivaziduoju,bet slykstu tikrai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 16, 16:28)
Ir pagauk toki kadra.  biggrin.gif

bet cia ji jau negyva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 16, 13:08)
Man tai rytas nekoks,atsikeliu,galvoju eisiu i skydine nusirasyt skaitikliu..Ir sugalvojau ,kad lipsiu laiptais,o ne liftu,iseinu i kolidoriaus balkona ir stai randu toki vaizda blink.gif
user posted image

blink.gif unsure.gif ajna sauuuuuu doh.gif nukrisciau vietoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 16, 12:08)
Man tai rytas nekoks,atsikeliu,galvoju eisiu i skydine nusirasyt skaitikliu..Ir sugalvojau ,kad lipsiu laiptais,o ne liftu,iseinu i kolidoriaus balkona ir stai randu toki vaizda blink.gif
user posted image

eina sau blink.gif blink.gif blink.gif as turbut lekciau kuo greiciau is ten doh.gif
Atsakyti
laba dienike ax.gif

ei tu sau svajaaa, kazkaip nejauku butu,bet visada kiek ju maciau paimdacau i rankas,tik po to labai smirda. gal kokie vaikai is parkelio parsinese ir nugaiso vargselis verysad.gif

na va sekmadienis kaip ir i pabaiga jau,daugiau negu puse prabego,o as visa diena namuose kiurksau,apsitvarkiau,akvariuma isvaliau ir filmukus ziuriu,o toks geras oras uz lango verysad.gif bet jokio noro nebuvo kazkur lysti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 16, 18:17)
blink.gif  unsure.gif ajna sauuuuuu doh.gif nukrisciau vietoj doh.gif


as irgi vos nenukritau,issigandau:)
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 16, 18:23)
eina sau  blink.gif  blink.gif  blink.gif as turbut lekciau kuo greiciau is ten doh.gif

as irgi islekiau,bet paskui gryzau nufotografuoti biggrin.gif

QUOTE(Vyshnia @ 2009 08 16, 20:28)
laba dienike ax.gif

ei tu sau svajaaa, kazkaip nejauku butu,bet visada kiek ju maciau paimdacau i rankas,tik po to labai smirda. gal kokie vaikai is parkelio parsinese ir nugaiso vargselis verysad.gif

na va sekmadienis kaip ir i pabaiga jau,daugiau negu puse prabego,o as visa diena namuose kiurksau,apsitvarkiau,akvariuma isvaliau ir filmukus ziuriu,o toks geras oras uz lango verysad.gif bet jokio noro nebuvo kazkur lysti cool.gif

gal ir parsinese,bet nejaugi nebijojo,nes as tikrai tokiu parazitu bijau:)
Papildyta:
Panos ,o darot higiena kas puse metu?ir ar nezinote ar padaro higiena kai isima breketus?nu tarkim ar jum ka sake,nes buvau girdejus,kad kai isima padaro iskarto pas ta gydytoja higiena g.gif
Atsakyti
Labukas visoms senai matytos ir girdetos..

gryzau po gimtadienio visa pavargus smile.gif o tu driezu pilnas sodas buvo as ir siandien issigandau kai pamaciau..

kaip laikotes mergiotes?
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 16, 21:13)
Labukas visoms senai matytos ir girdetos..

gryzau po gimtadienio visa pavargus smile.gif o tu driezu pilnas sodas buvo as ir siandien issigandau kai pamaciau..

kaip laikotes mergiotes?

as tai pirma karta maciau..kaip gimtadienis?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 16, 21:16)
as tai pirma karta maciau..kaip gimtadienis?smile.gif



Gimtadienis tai super!!! padareme staigmena su draugais papuosem visa soda balionais plakatais o ji net neitare biggrin.gif taip gerai pavyko staigmena biggrin.gif
imetu foto ziuriu ir nesuprantu kaip galima sitaip placiai sypsotis sveikinant zmogu biggrin.gif



Labas rytas!!!
http://i846.photobuc...lmosius/229.jpg


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmosius: 17 rugpjūčio 2009 - 06:31
Sveikos kvankos!!! Stai ir as smile.gif sian pabudus is niekur nieko pajutau ,kad turiu dantusikus doh.gif pagaliau jie sugalvojo judeti matyt mirksiukas.gif ax.gif nors antras paverzimas tik rugseji, bet smagu, kad bent kazkas daros... kazkaip keistai man tarpdanciai apnasom apeje priekiniu danciuku ir kiek nezulinu vis neisnyksta...jau matau,kad reiks higienos...ir siaip idomu man tie tarpdanciu tarpeliai susitrauks ar ne? g.gif nes nelab man taip patinka schmoll.gif
Pamenat rasiau del Estera dantu pastos ir skalavimo skyscio? taigi isvados mano tokios ( po Listerine skyscio Estera man kaip vandeniukas) lotuliukas.gif niu bet pagalvojus realiai tai visad stipru naudoti gal irgi nelabai sveika g.gif niu nieko, nebedaug liko doh.gif biggrin.gif o vat pasta su granulemis tai man visai patinka.. ax.gif tokia stipri, nuvalo gerai apnasas, nereik ilgai zulint... mirksiukas.gif
Savaitgali praleidau eilini karta Trakuose, valtele, draugai, ezeras, saule.... drinks_cheers.gif kaip Jus, mano mielosios miesto damutes? ax.gif
Atsakyti