Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Bagel @ 2009 08 14, 23:25)
Sveikos,
Mano istorija. Kreivi dantys, ypač viršutiniai.
Kai buvau maža mama bandė mane nuvest pas dantistę uždėt plokštelę, kad lygūs augtų dantukai, tai aš atsisėdau į kėdę ir kai pamačiau, ką man ruošiasi dėt pradėjau rėkt nežmoniškai ir pabėgau koridorium. Mama aišku mane surado kažkur, bet bantų tiesinimo klausimas man buvo tabu, kas bandydavo "įkrėst proto" šiuo klausimu arba rėkdavau, arba "tipo" negirdėdavau. Žinau mama dar kart bandė vežt pas dantistę į Ukmergę, tai kai sužinojau dėl ko, nelipau į autobusą...
Kai buvo apie 18 metų lankiausi pas dantistę, kuri man taip "užlipo ant sąžinės" dėl kreivų dantų, kad daugiau pas ją nėjau  biggrin.gif
Žodžiu, ignoravau savo baisius dantis, mažai šypsojausi, sakiau, kai šitie iškris, tai bent senatvėj tiesius turėsiu  biggrin.gif Po to darbai, rūpesčiai, šeima, kažkaip nesąžininga atrodė atimt nemažus pinigus iš šeimos ir panaudot savo estetiniam vaizdui gerinti...
Dabar gyvenimo tempas sulėtėjęs, dukra paaugus vis dažniau paklausia "mama, kodėl nesišypsai?", tai vidinės balsas atgimė. Dar teko girdėt, kaip viena politikė buvo įvertinta, kaip ypatingai savęs neprisižiūrinti, nes neišsitiesino dantų savo laiku. Čia turbūt užsikabinau labiausia, negi ir aš tokia ... ypatingai savęs neprisižiūrinti...
Taigi nutariau veikti, ir aš čia, su jumis, breketuota  smile.gif

P.S. persistengiau su istorija  doh.gif

labai smagu ,kad ryzaisi ,nesvarbu kada ,svarbu ,kad priemei teisinga sprendima:)man vaikysteje irgi baisiai atrode tos ploksteles,todel nenorejau net pagalvot apie jas schmoll.gif bet suaugau truputi ir tas kompleksas vare mane is proto doh.gif o dabar esu begalo bekrasto laiminga thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakariukas, kas naujo? 4u.gif
Aš vargstu su dantukų valymu, palikau Vilniuj savo tepe tarpdančių šepetėlius, o čia nėra nei vienoj vaistinėj doh.gif (tokiam mažam miestely net neapsimoka turbūt jiems pardavinėt, nes nieks nepirks, breketų čia tikrai niekas nededa, o kad ir nešiotų nematau) unsure.gif Tai turiu tokį kietą dantų šepetėlį, jo nenaudoju, nes labai aštrus, tai su juo išsivalau tarpdančius, aišku kiek tai yra įmanoma doh.gif

Beje, nusipirkau naują skalavimo skystį vaistinėj, šį kartą rusišką "lesnoj balsam" su natūraliais žolelių ekstraktais, ežiuole ir pan. Nuo dantenų kraujavimo, žiūrėsiu, ar padės smile.gif smile.gif Tik vat neparašyta nieko apie dantų apsaugą (kaip kad būna ant blendamed ar kitų skalavimo skysčių. Šis netgi neturi tokio stipraus skonio, nėra jokios mėtos, tiesiog žolelės, tai galvoju, gal dar papildomai kitą skalavimo skystį nupirkt? unsure.gif )
Ant manojo rašo: ramunėlių, kraujažolių, jonažolių, ugniažolių žiedų ir lapų mišinio nuoviras, sandaimedžio, kvapniosios vanilės ir japoninio sausmedžio vaisių ekstraktai bei kriaušių sultys pasižymi gydomosiomis ir regeneruojamomis savybėmis. Ąžuolo žievės ekstraktas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Kėnio ekstraktas padeda stabdyti dantenų kraujavimą.

Mano lygiai toks pats:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 15, 20:48)
Labas vakariukas, kas naujo?  4u.gif
Aš vargstu su dantukų valymu, palikau Vilniuj savo tepe tarpdančių šepetėlius, o čia nėra nei vienoj vaistinėj  doh.gif  (tokiam mažam miestely net neapsimoka turbūt jiems pardavinėt, nes nieks nepirks, breketų čia tikrai niekas nededa, o kad ir nešiotų nematau) unsure.gif  Tai turiu tokį kietą dantų šepetėlį, jo nenaudoju, nes labai aštrus, tai su juo išsivalau tarpdančius, aišku kiek tai yra įmanoma doh.gif

Beje, nusipirkau naują skalavimo skystį vaistinėj, šį kartą rusišką "lesnoj balsam" su natūraliais žolelių ekstraktais, ežiuole ir pan. Nuo dantenų kraujavimo, žiūrėsiu, ar padės  smile.gif  smile.gif  Tik vat neparašyta nieko apie dantų apsaugą (kaip kad būna ant blendamed ar kitų skalavimo skysčių. Šis netgi neturi tokio stipraus skonio, nėra jokios mėtos, tiesiog žolelės, tai galvoju, gal dar papildomai kitą skalavimo skystį nupirkt?  unsure.gif )
Ant manojo rašo: ramunėlių, kraujažolių, jonažolių, ugniažolių žiedų ir lapų  mišinio nuoviras, sandaimedžio, kvapniosios vanilės ir japoninio sausmedžio vaisių ekstraktai bei kriaušių sultys pasižymi gydomosiomis ir regeneruojamomis savybėmis. Ąžuolo žievės ekstraktas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Kėnio ekstraktas padeda stabdyti dantenų kraujavimą.

Mano lygiai toks pats:
user posted image

As toki pat irgi apziurinejau g.gif Bet nusipirkau visdelto jau isbandyta ir tikusi LISTERINE cool.gif
Papildyta:
[quote=Bagel,2009 08 14, 23:25]
Sveikos,
Mano istorija. Kreivi dantys, ypač viršutiniai.
Kai buvau maža mama bandė mane nuvest pas dantistę uždėt plokštelę, kad lygūs augtų dantukai, tai aš atsisėdau į kėdę ir kai pamačiau, ką man ruošiasi dėt pradėjau rėkt nežmoniškai ir pabėgau koridorium. Mama aišku mane surado kažkur, bet bantų tiesinimo klausimas man buvo tabu, kas bandydavo "įkrėst proto" šiuo klausimu arba rėkdavau, arba "tipo" negirdėdavau. Žinau mama dar kart bandė vežt pas dantistę į Ukmergę, tai kai sužinojau dėl ko, nelipau į autobusą...
Kai buvo apie 18 metų lankiausi pas dantistę, kuri man taip "užlipo ant sąžinės" dėl kreivų dantų, kad daugiau pas ją nėjau biggrin.gif
Žodžiu, ignoravau savo baisius dantis, mažai šypsojausi, sakiau, kai šitie iškris, tai bent senatvėj tiesius turėsiu biggrin.gif Po to darbai, rūpesčiai, šeima, kažkaip nesąžininga atrodė atimt nemažus pinigus iš šeimos ir panaudot savo estetiniam vaizdui gerinti...
Dabar gyvenimo tempas sulėtėjęs, dukra paaugus vis dažniau paklausia "mama, kodėl nesišypsai?", tai vidinės balsas atgimė. Dar teko girdėt, kaip viena politikė buvo įvertinta, kaip ypatingai savęs neprisižiūrinti, nes neišsitiesino dantų savo laiku. Čia turbūt užsikabinau labiausia, negi ir aš tokia ... ypatingai savęs neprisižiūrinti...
Taigi nutariau veikti, ir aš čia, su jumis, breketuota smile.gif

P.S. persistengiau su istorija doh.gif
[/qu
Labai nuosirdziai papasakota istorija... smile.gif Sveika,prisijungusi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 14, 18:10)
sveikos , as jau po sodybos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  taip super buvo, bet be miego, nes sesta ryto siandien nuejom miegot ir atsikeliau 10 biggrin.gif prisisokom iki nukritimo biggrin.gif

Smagiai laika leidi thumbup.gif As irgi noreciau gamtoje pagyventi,bet bijau visokiu gyviu...brrr... unsure.gif
Atsakyti
panooos aš ir vėl čiaa thumbup.gif thumbup.gif
kažkas buvo su supermama ir neleido man prisijungti,bet vat aš ir vėl čia su jumis. tieeek prirašėt,kad saziningai prisipazystu-nesugebėjau visko perskaityti,tik permečiau akimis blush2.gif
mačiau justytė (jei neklystu) imetė nuotraukyte- ji nuostabi 4u.gif wub.gif
ir dar Bagel'ė papasakojo savo dantuku istorija (labai sudomino) drinks_cheers.gif


Papildyta:



jei kažka ipatingo praleidau-papasakokit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 15, 21:50)
panooos aš ir vėl čiaa  thumbup.gif  thumbup.gif
kažkas buvo su supermama ir neleido man prisijungti,bet vat aš ir vėl čia su jumis. tieeek prirašėt,kad saziningai prisipazystu-nesugebėjau visko perskaityti,tik permečiau akimis  blush2.gif
mačiau justytė (jei neklystu) imetė nuotraukyte- ji nuostabi  4u.gif  wub.gif
ir dar Bagel'ė papasakojo savo dantuku istorija (labai sudomino)  drinks_cheers.gif
Papildyta:
jei kažka ipatingo praleidau-papasakokit  ax.gif

Sveika, prisijungti negali daug kas, tarp tokių buvau ir aš. Problema naršyklėje, per opera ar mozilla atsidaro puikiai 4u.gif Tai vien dėl forumo turėjau parsisiųsti mozilla doh.gif

Svajaaa, mačiau mūsų foto albume po nuoytaukyte parašei, kad tavo nikas pasikeitė, tai man rodos tu gali jį pakeisti paspaudus prie savo albumo "edit properties" rolleyes.gif
Atsakyti
labas vakaras,as tai dabar is drogo skalavimo skysti nusipirkau,nes gana pigiai ir jo daug,nes taip nespeju pirkti doh.gif aciu Achilles reiks paskui paziuret ,pasikeisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 15, 23:57)
labas vakaras,as tai dabar is drogo skalavimo skysti nusipirkau,nes gana pigiai ir jo daug,nes taip nespeju pirkti doh.gif aciu Achilles reiks paskui paziuret ,pasikeisti 4u.gif

aha, man irgi labai greitai tas skystis susinaudoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 14, 20:40)
o i koki miesta vaziuosit lietuvoj?smile.gif



vziuosiu i panevezy mirksiukas.gif

katik is drauges grizau,taip pasisedejom kaip sestadieni ramu mirksiukas.gif

kaip jums sestadieniukas?
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 16, 00:36)
aha, man irgi labai greitai tas skystis susinaudoja  rolleyes.gif

o koki naudoji tarpadanciu sepeteli ,gali parodyt ?smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
QUOTE(tavolaime @ 2009 08 15, 20:16)
Smagiai laika leidi  thumbup.gif As irgi noreciau gamtoje pagyventi,bet bijau visokiu gyviu...brrr...  unsure.gif

as tai nieko nebijau geru draugu bury thumbup.gif
siandien vel i kaima islekiu, bet ryt grisiu smile.gif jau mokslo metai ne uz kalnu, vel ruosimaisi, pirkinejimaisi, itampa doh.gif smile.gif na kaip nors susisuksiu, nors planu tiek lyg dviem metam i prieky blink.gif doh.gif
Atsakyti
Man tai rytas nekoks,atsikeliu,galvoju eisiu i skydine nusirasyt skaitikliu..Ir sugalvojau ,kad lipsiu laiptais,o ne liftu,iseinu i kolidoriaus balkona ir stai randu toki vaizda blink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 16 rugpjūčio 2009 - 12:12
QUOTE(Bagel @ 2009 08 13, 22:49)
Dabar esu tikra breketininkų klubo narė  smile.gif
Ką gi, kolkas jaučiu tik keistą jausmą, bet ortodontė sakė, kad bus blogiau  biggrin.gif , bet jau atgal kelio nėra - kentėsiu iki gražios šypsenos  4u.gif

Ir as, ir as thumbup.gif clap.gif clap_1.gif ir mano dantukus jau papuose keramikiniais breketukais rolleyes.gif dantukus skauda, bet sutinku su Bagel, kad "jau atgal kelio nėra - kentėsiu iki gražios šypsenos" ax.gif 4u.gif good.gif
Atsakyti