Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(justyte** @ 2009 08 14, 11:43)
labas rytas  4u.gif  taip, pagaliau savaitgalis ilgai lauktas, o man sian dviguba svente MB atskrenda  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif  wub.gif

oo kaip faina,tai bus gera likusi vasara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 14, 13:17)
oo kaip faina,tai bus gera likusi vasara smile.gif

tep, likusi vasaros dalis bus gera smile.gif 4u.gif wub.gif thumbup.gif kaip jusu datukai mergytes?
mano tai kazkaip apatiniai atrodo nejuda.. tris dantukai lyg jau ir lygiai stovi, o kiti tai atrodo tose paciose vietose schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 14, 12:43)
tep, likusi vasaros dalis bus gera smile.gif 4u.gif  wub.gif  thumbup.gif  kaip jusu datukai mergytes?
mano tai kazkaip apatiniai atrodo nejuda.. tris dantukai lyg jau ir lygiai  stovi, o kiti tai atrodo tose paciose vietose  schmoll.gif

man irgi kazkaip keistai viena puse nuo elastiku tik skauda,kitos isvis ne,tu nesioji elastikus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2009 08 13, 23:15)
Man labai padeda įsidėjus kokį mažą mažą gabaliuką kokios servėtėlės ar nosinaitės popierinės. Man naktimis kartais vienas breketas labai nuspaudžia, kartais 4 apatiniai priekiniai, tai aš jei jaučiu kad jau spaudžia, apdedu pačius breketus nosinaitės gabaliuku ir labai gerai susitvarko... Vaškas taip negelbėja kaip šis variantas  thumbup.gif

Nu super patarimas-reiks isbandyti mirksiukas.gif As tai turiu viena prikolna foto-mane MB nufotkino miegancia su plauku suktuku burnoje lotuliukas.gif Nes as negalejau uzsiciaupti... Tai vat,kai ikelsiu reiks ir jums parodyti savo kancias i zvaigzdes biggrin.gif
Gero savaitgalio jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 08 14, 13:55)
Nu super patarimas-reiks isbandyti  mirksiukas.gif As tai turiu viena prikolna foto-mane MB nufotkino miegancia su plauku suktuku burnoje  lotuliukas.gif Nes as negalejau uzsiciaupti... Tai vat,kai ikelsiu reiks ir jums parodyti savo kancias i zvaigzdes  biggrin.gif
Gero savaitgalio jums  4u.gif

o lauksim tokios smagios foto thumbup.gif
Atsakyti
sveikos , as jau po sodybos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif taip super buvo, bet be miego, nes sesta ryto siandien nuejom miegot ir atsikeliau 10 biggrin.gif prisisokom iki nukritimo biggrin.gif
Atsakyti
nu ka mergytes, dingsiu dviem savaitelem, gal kada ir prisijungsiu 4u.gif smile.gif turbut po dvieju savaiteliu ir nauja temele bus smile.gif gero jum savaitgalio, ir geros likusios vasaros thumbup.gif drinks_cheers.gif

iki, pasimatymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 13, 10:26)
kada grysi i lietuva?biggrin.gif uzpirktum cia mums lotuliukas.gif


jau 29 parskrendu rugpjucio lotuliukas.gif

QUOTE(tavolaime @ 2009 08 13, 13:10)
Tai Lietuvoj juk viskas brangiau  lotuliukas.gif Pagal atlyginimus didelius tikriausiai  bigsmile.gif



jo butent pagal atlyginimus lotuliukas.gif

pagaliau jau savaitgaliukas lotuliukas.gif
mergaites kaip man zanda viena nutryne net nebegaliu ir vasko deduosi,o kai be vasko tai net sklyle zande g.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Vyshnia @ 2009 08 14, 20:02)
jau 29 parskrendu rugpjucio lotuliukas.gif
jo butent pagal atlyginimus lotuliukas.gif

pagaliau jau savaitgaliukas lotuliukas.gif 
mergaites kaip man zanda viena nutryne net nebegaliu ir vasko deduosi,o kai be vasko tai net sklyle zande g.gif  verysad.gif

gal nori mum pastos parvest? biggrin.gif pradzioj man irgi trindavo,dabar net pamirsus as ta ''malonuma'' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 14, 19:11)
gal nori mum pastos parvest? biggrin.gif pradzioj man irgi trindavo,dabar net pamirsus as ta ''malonuma'' smile.gif



nbezinau ar dabar speciau uzsakyti,bet kaip as jums paduociau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyshnia @ 2009 08 14, 20:23)
nbezinau ar dabar speciau uzsakyti,bet kaip as jums paduociau mirksiukas.gif

o i koki miesta vaziuosit lietuvoj?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 13, 22:52)
sveika prisijungus ,papasakok savo istorija,o gal pasakojai ri as nemaciau ax.gif


Sveikos,
Mano istorija. Kreivi dantys, ypač viršutiniai.
Kai buvau maža mama bandė mane nuvest pas dantistę uždėt plokštelę, kad lygūs augtų dantukai, tai aš atsisėdau į kėdę ir kai pamačiau, ką man ruošiasi dėt pradėjau rėkt nežmoniškai ir pabėgau koridorium. Mama aišku mane surado kažkur, bet bantų tiesinimo klausimas man buvo tabu, kas bandydavo "įkrėst proto" šiuo klausimu arba rėkdavau, arba "tipo" negirdėdavau. Žinau mama dar kart bandė vežt pas dantistę į Ukmergę, tai kai sužinojau dėl ko, nelipau į autobusą...
Kai buvo apie 18 metų lankiausi pas dantistę, kuri man taip "užlipo ant sąžinės" dėl kreivų dantų, kad daugiau pas ją nėjau biggrin.gif
Žodžiu, ignoravau savo baisius dantis, mažai šypsojausi, sakiau, kai šitie iškris, tai bent senatvėj tiesius turėsiu biggrin.gif Po to darbai, rūpesčiai, šeima, kažkaip nesąžininga atrodė atimt nemažus pinigus iš šeimos ir panaudot savo estetiniam vaizdui gerinti...
Dabar gyvenimo tempas sulėtėjęs, dukra paaugus vis dažniau paklausia "mama, kodėl nesišypsai?", tai vidinės balsas atgimė. Dar teko girdėt, kaip viena politikė buvo įvertinta, kaip ypatingai savęs neprisižiūrinti, nes neišsitiesino dantų savo laiku. Čia turbūt užsikabinau labiausia, negi ir aš tokia ... ypatingai savęs neprisižiūrinti...
Taigi nutariau veikti, ir aš čia, su jumis, breketuota smile.gif

P.S. persistengiau su istorija doh.gif
Atsakyti