Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(justyte** @ 2009 08 13, 15:28)
as su ramuneliu arbata skalavau, ir praejo man  smile.gif

Ačiū už patarimą, taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
ko taip tylu pas mus mergaites g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 13, 19:51)
ko taip tylu pas mus mergaites g.gif  mirksiukas.gif


atostogauja visos matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 13, 21:49)
atostogauja visos matyt  smile.gif

arba dirba matyt smile.gif
Atsakyti
Geros nakties jums,mergičkos 4u.gif Varausi jau i lova-reikia ruostis rytojaus kursams book.gif
Atsakyti
Dabar esu tikra breketininkų klubo narė smile.gif
Ką gi, kolkas jaučiu tik keistą jausmą, bet ortodontė sakė, kad bus blogiau biggrin.gif , bet jau atgal kelio nėra - kentėsiu iki gražios šypsenos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2009 08 13, 23:49)
Dabar esu tikra breketininkų klubo narė  smile.gif
Ką gi, kolkas jaučiu tik keistą jausmą, bet ortodontė sakė, kad bus blogiau  biggrin.gif , bet jau atgal kelio nėra - kentėsiu iki gražios šypsenos  4u.gif

sveikinu prisijungus prie musu grazaus ir didelio burio drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2009 08 13, 22:49)
Dabar esu tikra breketininkų klubo narė  smile.gif
Ką gi, kolkas jaučiu tik keistą jausmą, bet ortodontė sakė, kad bus blogiau  biggrin.gif , bet jau atgal kelio nėra - kentėsiu iki gražios šypsenos  4u.gif

sveika prisijungus ,papasakok savo istorija,o gal pasakojai ri as nemaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 08 12, 22:45)
Naktis buvo man bemiege,nes suklijavo apacioj breketus-tai ziauuuriai skaudejo ir braize lupa  doh.gif Ir vasko dejausi,bet visvien buvo kazkaip nepatogu...Dar kas vakara einu i kursus kalbos-tai reikia ir pakalbeti...  ax.gif O dar ir sveplavimas prisidejo  doh.gif

Man labai padeda įsidėjus kokį mažą mažą gabaliuką kokios servėtėlės ar nosinaitės popierinės. Man naktimis kartais vienas breketas labai nuspaudžia, kartais 4 apatiniai priekiniai, tai aš jei jaučiu kad jau spaudžia, apdedu pačius breketus nosinaitės gabaliuku ir labai gerai susitvarko... Vaškas taip negelbėja kaip šis variantas thumbup.gif
Atsakyti
Laba ryta smile.gif niu ka, savaitgalis tuoj smile.gif o po jo einu paverzimui clap.gif
Atsakyti
Labas rytas,pagaliau savaitgalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 14, 11:01)
Labas rytas,pagaliau savaitgalis 4u.gif

labas rytas 4u.gif taip, pagaliau savaitgalis ilgai lauktas, o man sian dviguba svente MB atskrenda thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti