Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Vyshnia @ 2009 08 13, 11:18)
labas rytas pleputes tongue.gif

lekiu jau ruostisi darbeli, kazko labai sunkiai keliausi siandien blink.gif
Kaip nuotaikytes juk siandien jau mazasis savaitgaliukas thumbup.gif

O apie ta glisterin pasta tai susumaisiau,ja pirkau is amway platintojos ir mokejau lygiai 3 svarus, o kazkas cia rase kad 25 lt kainavo,tai labai jau brangi g.gif  visos amway prekes cia pas mane pigesnes, nes kazkoki tai valomaji komplekta pirkau tai 13 svaru sumokejau,o sese man sake kad toki viena buteliuka uz 50 lt pirko blink.gif

Geros dieneles thumbup.gif

kada grysi i lietuva?biggrin.gif uzpirktum cia mums lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 13, 08:24)
Man tai blyn paverzimas antras tik rugsejo vidury,...vakar nusipirkau nauja dantu pasta ir skalavimo skysti ( nusprendziau pakeitalioti), taigi vietoj LISTERINE nusipirkau ASTERA skalavimo skysti melyna ir pasta su mikro granulemis (breketuotai sypsenai patartina naudoti dantu pasta)....niu tai visai nieko ax.gif  skystis daug silpnesnis, nereik skiesti su vandenuku kaip LISTERINE, o ir pasta neperstipri... ax.gif ziuresim kaip cia bus mirksiukas.gif  Gal kas naudoja siuos produktus? kokie atsiliepimai? Gal atiduot mociutei iskart lotuliukas.gif
http://www.dantis.eu...eikis_rekom.pdf
Papildyta:
Rimtai,mus skiria vos 5 dienos!!!! net karolukai vienodi!!! thumbup.gif

o kur pirkai pasta?smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif kaip laikotes? kaip jusu dantukai?
as tai sian jauciu kruminiu dantuku skausma, ir toks nemalonus, nei sukasi dantis nei ka doh.gif
aha, tikrai gaila, kad jau vasara i pabaigele, kaip kazkas cia rase g.gif net nepastebejau kaip ji praejo.. o dbr bus patys sunkiausi metai mokykloje g.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyshnia @ 2009 08 13, 11:18)
labas rytas pleputes tongue.gif

lekiu jau ruostisi darbeli, kazko labai sunkiai keliausi siandien blink.gif
Kaip nuotaikytes juk siandien jau mazasis savaitgaliukas thumbup.gif

O apie ta glisterin pasta tai susumaisiau,ja pirkau is amway platintojos ir mokejau lygiai 3 svarus, o kazkas cia rase kad 25 lt kainavo,tai labai jau brangi g.gif  visos amway prekes cia pas mane pigesnes, nes kazkoki tai valomaji komplekta pirkau tai 13 svaru sumokejau,o sese man sake kad toki viena buteliuka uz 50 lt pirko blink.gif

Geros dieneles thumbup.gif

Tai Lietuvoj jukj viskas brangiau lotuliukas.gif Pagal atlyginimus didelius tikriausiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 13, 13:57)
sveikutes  4u.gif  kaip laikotes? kaip jusu dantukai?
as tai sian jauciu kruminiu dantuku skausma, ir toks nemalonus, nei sukasi dantis nei ka  doh.gif
aha, tikrai gaila, kad jau vasara i pabaigele, kaip kazkas cia rase  g.gif  net nepastebejau kaip ji praejo.. o dbr bus patys sunkiausi metai  mokykloje g.gif

4u.gif

kelintoke busi?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 13, 15:13)
kelintoke busi?smile.gif

12toke doh.gif
Atsakyti
Sveikos, man ištino dantenos višuj, pačiam gale, kur paskutinis breketas yra. Labai skauda, kai valaus dantis, o pažiūrėjus matos raudona raudona (kraujosrūva)
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 13, 14:33)
Sveikos, man ištino dantenos višuj, pačiam gale, kur paskutinis breketas yra. Labai skauda, kai valaus dantis, o pažiūrėjus matos raudona raudona (kraujosrūva)

nuo ko cia taip? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 13, 14:33)
Sveikos, man ištino dantenos višuj, pačiam gale, kur paskutinis breketas yra. Labai skauda, kai valaus dantis, o pažiūrėjus matos raudona raudona (kraujosrūva)

Jau kazka ne tep uzvalgei arba per stipriai gal prasinesei??? siaip dantenos be reikalo netinsta? gal pasuk savo daktarelei????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 13, 15:33)
Sveikos, man ištino dantenos višuj, pačiam gale, kur paskutinis breketas yra. Labai skauda, kai valaus dantis, o pažiūrėjus matos raudona raudona (kraujosrūva)

man ir taip buvo... ir ziauriai skaudejo, bet poto praejo po keliu dienu smile.gif
Atsakyti
Dar pažiūrėsiu, gal praeis, paskalausiu su skysčiu. Įtariu, kad nuo pačio breketo man nusitrynė, nes jis remiasi į dantenas..
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 13, 16:24)
Dar pažiūrėsiu, gal praeis, paskalausiu su skysčiu. Įtariu, kad nuo pačio breketo man nusitrynė, nes jis remiasi į dantenas..

as su ramuneliu arbata skalavau, ir praejo man smile.gif
Atsakyti