Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 15:34)
sveikute  wub.gif
cia apie mano sirdi klausi? biggrin.gif jei taip tai ji nuo vakar dziaugiasi labai labai nes MB jau vakar nusipirko bilieta i musu miela Lietuvele  thumbup.gif visgi nebuvo lemta jam isvaziuot i anglija... cia jau kita istorija, jei kam idomu galesiu papaskot smile.gif o jei ne manes cia klausi tai sorry, kad ne i tema  g.gif


TAves taves, kvanka!!! lotuliukas.gif thumbup.gif nu naujienos tikrai geros!! matai, as juk sakiau maziau imk i galva, gal taip net turejo buti drinks_cheers.gif 4u.gif wub.gif
Papildyta:
O kaip ten Ajaja laikos??? Kaip mano smagure MAza maza??? friends.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 06, 16:37)
TAves taves, kvanka!!! lotuliukas.gif  thumbup.gif  nu naujienos tikrai geros!! matai, as juk sakiau maziau imk i galva, gal taip net turejo buti drinks_cheers.gif  4u.gif  wub.gif


taip ir maniau kad manes nes as viena kolkas cia Juste, ar as klystu?? blush2.gif

hm, tiesa pasakius jam tikrai nebuvo lemta vaziuot i anglija, nes buvo du kart kai jam sukliude isvaziuot i anglija, bet visgi trecia karta pavyko isvaziuot, bet va isbus ten menesi ir reikes grist i Lietuvele, nes tokios jau tos aplinkybes 4u.gif visgi labai dziaugiuosi, kad gris ir netgi gyvens netoli manes , nes dar negyvenam kartu ax.gif
hm ot laimes pilnos kelnes blush2.gif clap.gif clap.gif clap.gif

kaip tu laikaisi? kaip tau vasarele? thumbup.gif
Atsakyti
Achilles,temuke superine wub.gif
Visoms geros dienos 4u.gif Saunuole,Vampyre,kad pasirodai karts nuo karto thumbup.gif Tikrai taves niekas nepamirso-kur tau biggrin.gif
Kitoj temukej jau tikriausiai busiu su apacia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 08 06, 16:47)
Achilles,temuke superine  wub.gif
Visoms geros dienos 4u.gif Saunuole,Vampyre,kad pasirodai karts nuo karto thumbup.gif Tikrai taves niekas nepamirso-kur tau biggrin.gif
Kitoj temukej jau tikriausiai busiu su apacia tongue.gif

sveikinu smile.gif as labai jau laukiau kol man sudes ir apacia, dbr jau pilnai esu breketuota biggrin.gif gelezinkelis dvieju juostu pasidare 4u.gif mano dukterecia net zino kur yra mano gelezinkeliai, o jai tik 1metai ir 8men biggrin.gif thumbup.gif visada pamato ir sako TŪŪ TŪŪ ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Zinot ka,merginos ir vaikinas biggrin.gif
Siulau temas numeruoti-ka manot?Matysim,kiek temu prikalbam...Manau bus visai idomiai... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 15:49)
sveikinu smile.gif as labai jau laukiau kol man sudes ir apacia, dbr jau pilnai esu breketuota biggrin.gif gelezinkelis dvieju juostu pasidare  4u.gif   mano dukterecia net zino kur yra mano gelezinkeliai, o jai tik 1metai ir 8men biggrin.gif thumbup.gif  visada pamato ir sako TŪŪ TŪŪ  ax.gif  thumbup.gif

Dekui dekui wub.gif
O su dukterecia tai cia mane prajuokinai lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Papildyta:

Dekui dekui wub.gif
O su dukterecia tai cia mane prajuokinai lotuliukas.gif thumbup.gif
[/quote]
ji visad mane prajuokina ir dar buna sau ant dantu rodo ir sako TŪŪ TŪŪ biggrin.gif tai kur cia nesijuoksi biggrin.gif thumbup.gif

mano klasioke nesiojo breketus, jai nesenai nuime ir ji nesiojo juos 3metus, tai jinai taip del ju kompleksavo, kai sudejo breketus nejo i mokykla kelias dienas, visada burna prisidengdavo kai kalbedavo ir t.t labai pergyveno, nors jos dantis buvo lygus ir jinai dejo breketus del vieno dantuko ir sakandzio... o as kazkaip visada dar ir pasijuokiu is saves... kai pvz bunu gamtoje ir negaliu issivalyti dantuku tai sakau kad va gelezinkelis laikinai uzdarytas biggrin.gif biggrin.gif jai nueme breketus bet ji toliau kai sypsosi patempe lupa kad maziau matytusi jos dantukai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 06 rugpjūčio 2009 - 14:55
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 15:42)

taip ir maniau kad manes nes as viena kolkas cia Juste, ar as klystu?? blush2.gif

hm, tiesa pasakius jam tikrai nebuvo lemta vaziuot i anglija, nes buvo du kart kai jam sukliude isvaziuot i anglija, bet visgi trecia karta pavyko isvaziuot, bet va isbus ten menesi ir reikes grist i Lietuvele, nes tokios jau tos aplinkybes  4u.gif  visgi labai dziaugiuosi, kad gris ir netgi gyvens netoli manes , nes dar negyvenam kartu ax.gif
hm ot laimes pilnos kelnes  blush2.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif 

kaip tu laikaisi? kaip tau vasarele?  thumbup.gif

Niu va kaip gerai wub.gif net pavydu blush2.gif ax.gif
As oki, darbais truputuka apsikrovus... d.d. egzistuoju- savaitgaliais gyvenu!!! assa.gif buvau savaitgali pavogta, issijungiau telefus viska ir leidau laika ant ezero pakrantes ax.gif mhhhhhhh.. flirt.gif
Sian po darbelio leksiu i Trakus, pasiplaukiot, kibiniuku pavalgyt thumbup.gif
Pasiilgau Jusu kazkaip net 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
[quote=justyte**,2009 08 06, 15:55]
Papildyta:

Dekui dekui wub.gif
O su dukterecia tai cia mane prajuokinai lotuliukas.gif thumbup.gif
[/quote]
ji visad mane prajuokina ir dar buna sau ant dantu rodo ir sako TŪŪ TŪŪ biggrin.gif tai kur cia nesijuoksi biggrin.gif thumbup.gif

mano klasioke nesiojo breketus, jai nesenai nuime ir ji nesiojo juos 3metus, tai jinai taip del ju kompleksavo, kai sudejo breketus nejo i mokykla kelias dienas, visada burna prisidengdavo kai kalbedavo ir t.t labai pergyveno, nors jos dantis buvo lygus ir jinai dejo breketus del vieno dantuko ir sakandzio... o as kazkaip visada dar ir pasijuokiu is saves... kai pvz bunu gamtoje ir negaliu issivalyti dantuku tai sakau kad va gelezinkelis laikinai uzdarytas biggrin.gif biggrin.gif jai nueme breketus bet ji toliau kai sypsosi patempe lupa kad maziau matytusi jos dantukai g.gif

[/quote]
O mano drauges mazyle priejo ir sako: o kodel pas mane nera tokiu KAROLUKU kaip pas sita teta??? lotuliukas.gif oj luzau... lotuliukas.gif "KAROLUKAI" biggrin.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Tema SUPER! Ir mokat taip gražiai, ir fantazijos turit bigsmile.gif

Jau ryt eisiu to nulūžusio žiedo klijuoti, pranešiu, kiek tas neplanuotas malonumas man kainuos doh.gif

Atsakyti

Papildyta:

ji visad mane prajuokina ir dar buna sau ant dantu rodo ir sako TŪŪ TŪŪ biggrin.gif tai kur cia nesijuoksi biggrin.gif thumbup.gif

mano klasioke nesiojo breketus, jai nesenai nuime ir ji nesiojo juos 3metus, tai jinai taip del ju kompleksavo, kai sudejo breketus nejo i mokykla kelias dienas, visada burna prisidengdavo kai kalbedavo ir t.t labai pergyveno, nors jos dantis buvo lygus ir jinai dejo breketus del vieno dantuko ir sakandzio... o as kazkaip visada dar ir pasijuokiu is saves... kai pvz bunu gamtoje ir negaliu issivalyti dantuku tai sakau kad va gelezinkelis laikinai uzdarytas biggrin.gif biggrin.gif jai nueme breketus bet ji toliau kai sypsosi patempe lupa kad maziau matytusi jos dantukai g.gif

[/quote]
O mano drauges mazyle priejo ir sako: o kodel pas mane nera tokiu KAROLUKU kaip pas sita teta??? lotuliukas.gif oj luzau... lotuliukas.gif "KAROLUKAI" biggrin.gif
[/quote]
o man viena mergaite priejus pasake; kokie grazus blizguciai pas tave ant dantu, ir as tokiu noriu biggrin.gif
Atsakyti
tavolaime, aš apie numeravimą jau seniai mąsčiau, bet vat bėda, kaip dabar atsekti, kiek tų temų buvo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 17:51)
tavolaime, aš apie numeravimą jau seniai mąsčiau, bet vat bėda, kaip dabar atsekti, kiek tų temų buvo..  unsure.gif

tai jau pradekim nuo sitos numeruoti ir viskas smile.gif nes sunku bus atsekti kiek ju jau buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 06 rugpjūčio 2009 - 15:53
aciuuuuu už nauja, grazia,miela,nuostabia tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ji nereali..šaunuolė 4u.gif AČIŪ
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 19:49)
ot tinginė  biggrin.gif
o tau apačioj irgi safyrinius dės?

tikriausiai,dar nezinau g.gif


Papildyta:
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 05, 21:10)
4u.gif
musu foto albumelyje idejau savo foto, galit apsilankyti ir apziureti. Nera ten labai grazu, bet .... blush2.gif

o man musu fotki išvis neatsidaro verysad.gif


Papildyta:
QUOTE(ajaja @ 2009 08 06, 13:16)
na as jau seniau sakiau, kad yra dvi temos kur breketininkes plepa, gal truputi ir dubliuojames...
as kai cia pirma karta atejau, tai sita tema vadinos BREKETAI, o ana Breketininiu plepejimai ar panasiai, tai rinkausi BREKETAI, nes tuo metu dar ju nenesiojau... ir atrode, kad cia galima apie breketus suzinoti ko reikia ir t.t.

gal kada visos susivienysim... ten irgi turbut jos jau viena kita pazista ir plepa ir apie breketus, ir apie bitutes bei drugelius...

as irgi del to cia ejau,nes pasirode kad cia daugiau informacijos gausiu nei ten.
bet mums rimtai reiketu pabandyti susivienyti..aisku mes pazystam vienos kitas, ten irgi susibendravusios visos, bet pabandyti verta mirksiukas.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 08 06, 15:58)
O mano drauges mazyle priejo ir sako: o kodel pas mane nera tokiu KAROLUKU kaip pas sita teta??? lotuliukas.gif  oj luzau... lotuliukas.gif  "KAROLUKAI" biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokino..
o mano pusseserė mazyte priėjo ir supirštu lenda į burna sako: kam tau tos karūnėlės?? lotuliukas.gif išpradžiu neįkirtau,bet galvoju,gal čia kaip plokštelė kokia ji turėjo omeny? ar ka ? ax.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 16:53)
tai jau pradekim nuo sitos numeruoti ir viskas smile.gif nes sunku bus atsekti kiek ju jau buvo...

arba galim pasiziureti kiek yra temu:klausymai odontologei , jau uzdarytu ..
ir nuo ju skaiciuoti mirksiukas.gif
Atsakyti