Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 12, 19:03)
man vakare 19 val  4u.gif

Aš 16h smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 12, 16:41)
tai gal greit prisijunksi prie musu.

Labai tikiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 12, 19:03)
man vakare 19 val  4u.gif


man 18.20 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 12, 19:51)
man 18.20  ax.gif

as buvau 10d.bet liepe vel ateiti po dvieju savaiciu,nori paziuret kaip tarpukai mano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 12, 20:59)
as buvau 10d.bet liepe vel ateiti po dvieju savaiciu,nori paziuret kaip tarpukai mano smile.gif

o as einu tik 09.16 verysad.gif
Atsakyti
Aš ir einu 08.25... 17:15
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 22:55)
tai žinoma, kad gali, kaip jau minėjau, man anksčiau sukandus priekiniai visiškai užstodavo apatinius, o dabar sukandus matos beveik pusė apatinių. Gydytoja netgi sakė, kad man ant apatinių dantų kol kas negali klijuot breketų, nes aš juos nukandžiosiu, o per paskutinį vizitą sakė, kad jau beveik bus galima klijuot, aš ir pati matau pokyčius smile.gif
Papildyta:
Labas naujokėms  4u.gif

Na,del to nukandimo...tai man ta pati situacija-kad nenukasciau-man prie virsutiniu dantu(is vidines puses)uzklijavo taip vadinamus "stopus",kad apatiniai dantys i juos atsiremtu ir neleistu virsutiniams daugiau susikasti...tikiuosi aiskiai parasiau ax.gif
Papildyta:
Naktis buvo man bemiege,nes suklijavo apacioj breketus-tai ziauuuriai skaudejo ir braize lupa doh.gif Ir vasko dejausi,bet visvien buvo kazkaip nepatogu...Dar kas vakara einu i kursus kalbos-tai reikia ir pakalbeti... ax.gif O dar ir sveplavimas prisidejo doh.gif
Visoms ir vienam gero vakaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 08, 17:56)
user posted image
stai si pasta,nezinau kuo ji gera,veina kart pabandziau ,bet patiko,atsilipeimai irgi geri,pirksiu is drauges kuri prekiauja smile.gif


asirgitokia pasta naudoju,net nezinojau kadji tokia gera,tiesiog nuejau ir nusipirkau, net 3 svaru nekainuoja berods mirksiukas.gif

QUOTE(Anira @ 2009 08 10, 14:33)
Aciu, jau esu londone, dirbu as cia ir padedu sesei su vaikeliu  ax.gif


as irgi londone gyvenu,gal kada susimatysim mirksiukas.gif

QUOTE(tavolaime @ 2009 08 12, 21:45)
Na,del to nukandimo...tai man ta pati situacija-kad nenukasciau-man prie virsutiniu dantu(is vidines puses)uzklijavo taip vadinamus "stopus",kad apatiniai dantys i juos atsiremtu ir neleistu virsutiniams daugiau susikasti...tikiuosi aiskiai parasiau  ax.gif
Papildyta:
Naktis buvo man bemiege,nes suklijavo apacioj breketus-tai ziauuuriai skaudejo ir braize lupa  doh.gif Ir vasko dejausi,bet visvien buvo kazkaip nepatogu...Dar kas vakara einu i kursus kalbos-tai reikia ir pakalbeti...  ax.gif O dar ir sveplavimas prisidejo  doh.gif
Visoms ir vienam gero vakaro  mirksiukas.gif



man pirmasis paverzimas 08.31 is ryto, tik nezinau ar uzdes apacioje breketukus,nes ji tai dienai laiko neturejo,o veliau man nebeiseina atskristi,nes maziukui jau i mokykla reiks rugseji, tai nezinau kaip bus,sake atvaziuoti is ryto ir laukti kol priims blink.gif

Sveikos irsveiki thumbup.gif kaip gaila kad vasarele i pabaigele unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 08 12, 17:05)
nugi laba diena visoms plepems mirksiukas.gif
akys net isvarvejo kol perskaiciau sena ir nauja temas doh.gif
gryzau is atostogu  vacation4.gif  vacation4.gif gaila, oras nutrauke jas  cry.gif
beto, pries pusantros savaites buvo trecias paverzimas ir sekantis 08.25
viskas juda, tarpas uzsidare visai  ax.gif
sake, kad dar pora men. ir nuims  clap.gif  clap.gif
o siaip, kiek skaiciau tai situacija musu su vampyre laaabai panasi, nors vizitu tarpas skirtingas-nuims panasiu laiku  victory.gif

jeeeeeeeeeeee cool.gif
Atsakyti
Man tai blyn paverzimas antras tik rugsejo vidury,...vakar nusipirkau nauja dantu pasta ir skalavimo skysti ( nusprendziau pakeitalioti), taigi vietoj LISTERINE nusipirkau ASTERA skalavimo skysti melyna ir pasta su mikro granulemis (breketuotai sypsenai patartina naudoti dantu pasta)....niu tai visai nieko ax.gif skystis daug silpnesnis, nereik skiesti su vandenuku kaip LISTERINE, o ir pasta neperstipri... ax.gif ziuresim kaip cia bus mirksiukas.gif Gal kas naudoja siuos produktus? kokie atsiliepimai? Gal atiduot mociutei iskart lotuliukas.gif
http://www.dantis.eu...eikis_rekom.pdf
Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 08 13, 07:51)
jeeeeeeeeeeee cool.gif


Rimtai,mus skiria vos 5 dienos!!!! net karolukai vienodi!!! thumbup.gif
Atsakyti
Labukas
Man pas mano ortodontę rugsėjo 04 d.
Keis vielą apačioje. O ir viršuj jau tarpeliai akivaizdžiai traukiasi! thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
labas rytas pleputes tongue.gif

lekiu jau ruostisi darbeli, kazko labai sunkiai keliausi siandien blink.gif
Kaip nuotaikytes juk siandien jau mazasis savaitgaliukas thumbup.gif

O apie ta glisterin pasta tai susumaisiau,ja pirkau is amway platintojos ir mokejau lygiai 3 svarus, o kazkas cia rase kad 25 lt kainavo,tai labai jau brangi g.gif visos amway prekes cia pas mane pigesnes, nes kazkoki tai valomaji komplekta pirkau tai 13 svaru sumokejau,o sese man sake kad toki viena buteliuka uz 50 lt pirko blink.gif

Geros dieneles thumbup.gif
Atsakyti