Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(la_unika @ 2009 08 11, 22:25)
Sveikute  mirksiukas.gif o kur desies?  smile.gif Mat kaip sutapo, abi ta pacia diena tapsim breketuotos  biggrin.gif  thumbup.gif
Na as galvojau apie damonus, kad nereiktu dantuku rauti, bet net ir su jais lyg tai to neisvengciau, o ir gydymo rezultatai nebutu nei geresni, nei greitesni, bent jau taip gydytoja sake  g.gif  rolleyes.gif tai uztai dabar noriu permatomu  ax.gif Matysim, gal pavyks man tokiais pasipuosti  ok.gif  biggrin.gif

smagu tada:)daugeja musu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 21:38)
tu palauk turi apacioj breketus?kai sukandi jauti,kad liecias jie prie virsutiniu?smile.gif
Papildyta:

nu sukask damtukus,ar jauti,kad apatiniai remiais i virsutinius is vidines puses? smile.gif

nesiremia.. virštutiniai labiau prieky unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 11 rugpjūčio 2009 - 21:54
QUOTE(la_unika @ 2009 08 11, 22:25)
Sveikute  mirksiukas.gif o kur desies?  smile.gif Mat kaip sutapo, abi ta pacia diena tapsim breketuotos  biggrin.gif  thumbup.gif
Na as galvojau apie damonus, kad nereiktu dantuku rauti, bet net ir su jais lyg tai to neisvengciau, o ir gydymo rezultatai nebutu nei geresni, nei greitesni, bent jau taip gydytoja sake  g.gif  rolleyes.gif tai uztai dabar noriu permatomu  ax.gif Matysim, gal pavyks man tokiais pasipuosti  ok.gif  biggrin.gif


Dėsiuos pas Damušienę, planuoju keramikinius, nes lyg safyrinių neturi (nesiūlė, todėl taip manau g.gif ). Man pagrindinis kriterijus, kad mažiau matytųsi, taigi damonai, nors ir geri, bet nenoriu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagel: 11 rugpjūčio 2009 - 21:51
QUOTE(Cefeidė @ 2009 08 11, 21:52)
Tai gerai, nes būtų reikėję mokėti, o jei nėra labai svarbu, ji tau nepakeitė tos gumytės ir pakeis per paveržimą.
Justyte, o kode tau iškarto nedėjo ant abiejų žandikaulių?  g.gif

O dar sakykit, gali patys breketai taisyti sakandi? Be eleastikų? Nes jis pas mane kažkoks dabar kitoks.... Anksčiau sukandus krūminiai dantys susikąsdavo kairėj pusėj, o dešinėj nesusikasdavo, o dabar sueina vieni ant kitų... Gal aš čia tik įsivaizduoju kad taip susitvarkė  g.gif

tai žinoma, kad gali, kaip jau minėjau, man anksčiau sukandus priekiniai visiškai užstodavo apatinius, o dabar sukandus matos beveik pusė apatinių. Gydytoja netgi sakė, kad man ant apatinių dantų kol kas negali klijuot breketų, nes aš juos nukandžiosiu, o per paskutinį vizitą sakė, kad jau beveik bus galima klijuot, aš ir pati matau pokyčius smile.gif
Papildyta:
Labas naujokėms 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Liabučkis, damutes ir damukai!
Grazios dieneles hi.gif
Atsakyti
Laba ryta, breketukininkes wink.gif na, kaip jusu dienele prasidejo? pas mumi lyja nuo vakar pietu.. kazkokia mieguista nuotaika.. smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif pabudau su skaudancia gerkle schmoll.gif ir nutrinta lupa nuo breketu schmoll.gif kaip jus?
Atsakyti
Laba ryta, man tai naktis namie super, taip gerai miegojau smile.gif)) o dabar vel lekiu ruostis ir i sodyba, taip kad iki penktadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 12, 11:35)
sveikutes  4u.gif  pabudau su skaudancia gerkle  schmoll.gif  ir nutrinta lupa nuo breketu schmoll.gif  kaip jus?

o man dar dantukai skauda po paverzimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 12, 15:34)
o man dar dantukai skauda po paverzimo smile.gif

o man nieko neskauda ir se tau kad nori schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

Rasau ir sioje temeleje, nes labai noriu sulaukt informacijos is besigydanciu Zalgirio klinikoje. Noriu detis breketukus, apsilankiau keliose konsultacijose pas ortodontus Vilniuje ir manau, kad sioje klinikoje reiktu. Bet va, nesuprantu, kiek ten besigydant mazdaug vizitai kainuoja verysad.gif Gydymas truks ilgai, o gydytoja nieko, kad bent galeciau orentuotis, nepasake blush2.gif visgi pradejus, negalesiu jau pas kita eit.
Atsakyti