Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Cefeidė @ 2009 08 11, 22:52)
Tai gerai, nes būtų reikėję mokėti, o jei nėra labai svarbu, ji tau nepakeitė tos gumytės ir pakeis per paveržimą.
Justyte, o kode tau iškarto nedėjo ant abiejų žandikaulių?  g.gif

O dar sakykit, gali patys breketai taisyti sakandi? Be eleastikų? Nes jis pas mane kažkoks dabar kitoks.... Anksčiau sukandus krūminiai dantys susikąsdavo kairėj pusėj, o dešinėj nesusikasdavo, o dabar sueina vieni ant kitų... Gal aš čia tik įsivaizduoju kad taip susitvarkė  g.gif

nedejo man apacioje is kart, nes kaip jau pasakojau turejau problemu del priekiniu dantu saknu, jos labai trumpos ir daktare mane kad jos tirpsta ir tuo metu negalima deti breketu isvis, ejau pas daug odontologu ir pas saknu specelista ir istyre kad jos pas mane tokios visada buvo ir man uzdejo virsuje ir stebejo ar jos netirpsta nes tada reiketu viska nuimti ir nebenesioti breketu, buvo rizika tai buciau labai daug netekus jei ir apacioje iskart sudetu... 4u.gif

na jau nusifotkinau tik idet nemoku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 11 rugpjūčio 2009 - 20:58
Imeciau ir as kelias savo nuotraukyte i fotki.com rolleyes.gif Tik kol kas be breketuku doh.gif bet liko rytoj tik viena laukimo dienele, o ketvirtadieni jau vaziuoju i Kauna detis breketuku thumbup.gif clap.gif clap_1.gif Ilgai laukta svajone tureti lygius dantukus prades pildytis thumb_yello.gif yahoo.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 21:51)
kaip idet?

gali per www.tinypic.com
Atsakyti
user posted image

stai mano dantukai, nelb grazus bet nieko... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(la_unika @ 2009 08 11, 21:59)
Imeciau ir as kelias savo nuotraukyte i fotki.com  rolleyes.gif Tik kol kas be breketuku  doh.gif  bet liko rytoj tik viena laukimo dienele, o ketvirtadieni jau vaziuoju i Kauna detis breketuku  thumbup.gif  clap.gif  clap_1.gif Ilgai laukta svajone tureti lygius dantukus prades pildytis  thumb_yello.gif  yahoo.gif  good.gif

ooo sveikinu,pamenu as irgi labai laukiau smile.gif kokius desies?
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 22:00)
user posted image

stai mano dantukai, nelb grazus bet nieko...  4u.gif

tai cia pas tave jau geras sukandimas?pas mane beveik toks pat,tik apatiniu maziau uzdengia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 22:02)
ooo sveikinu,pamenu as irgi labai laukiau smile.gif kokius desies?

Dekui mirksiukas.gif galvoju apie permatomus, bet bus matyt ka gydytoja galutinai patars, nors liepe paciai apsispresti kokiu noriu g.gif rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(la_unika @ 2009 08 11, 21:59)
Imeciau ir as kelias savo nuotraukyte i fotki.com  rolleyes.gif Tik kol kas be breketuku  doh.gif  bet liko rytoj tik viena laukimo dienele, o ketvirtadieni jau vaziuoju i Kauna detis breketuku  thumbup.gif  clap.gif  clap_1.gif Ilgai laukta svajone tureti lygius dantukus prades pildytis  thumb_yello.gif  yahoo.gif  good.gif


Stoju ir aš į klubą 4u.gif
Ketvirtadienį irgi turėsiu breketus, taigi tapsiu teisėta lankytoja. Dabar tik žioplinėju pas jus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 23:02)
ooo sveikinu,pamenu as irgi labai laukiau smile.gif kokius desies?
Papildyta:

tai cia pas tave jau geras sukandimas?pas mane beveik toks pat,tik apatiniu maziau uzdengia smile.gif

ne, cia mano sukandimas labai blogas ! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(la_unika @ 2009 08 11, 22:10)
Dekui  mirksiukas.gif galvoju apie permatomus, bet bus matyt ka gydytoja galutinai patars, nors liepe paciai apsispresti kokiu noriu  g.gif  rolleyes.gif  mirksiukas.gif

o kokiu pati noriu?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 22:15)
ne, cia mano sukandimas labai blogas !  schmoll.gif

o kas jam blogai?
Papildyta:
QUOTE(Bagel @ 2009 08 11, 22:11)
Stoju ir aš į klubą  4u.gif
Ketvirtadienį irgi turėsiu breketus, taigi tapsiu teisėta lankytoja. Dabar tik žioplinėju pas jus  cool.gif

sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 23:19)
o kokiu pati noriu?smile.gif
Papildyta:

o kas jam blogai?
Papildyta:

sveika prisijungus smile.gif

labai didelis tarpas tarp virsaus ir apacios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 22:23)
labai didelis tarpas tarp virsaus ir apacios 4u.gif

tai jauciu pas mus situacija vienoda,tik pas mane tarpas mazesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2009 08 11, 22:11)
Stoju ir aš į klubą  4u.gif
Ketvirtadienį irgi turėsiu breketus, taigi tapsiu teisėta lankytoja. Dabar tik žioplinėju pas jus  cool.gif


Sveikute mirksiukas.gif o kur desies? smile.gif Mat kaip sutapo, abi ta pacia diena tapsim breketuotos biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 22:19)
o kokiu pati noriu?smile.gif


Na as galvojau apie damonus, kad nereiktu dantuku rauti, bet net ir su jais lyg tai to neisvengciau, o ir gydymo rezultatai nebutu nei geresni, nei greitesni, bent jau taip gydytoja sake g.gif rolleyes.gif tai uztai dabar noriu permatomu ax.gif Matysim, gal pavyks man tokiais pasipuosti ok.gif biggrin.gif
Atsakyti