Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 21:25)
user posted image
cia kaip suprantu taip turi buti,tik galiniu nesimato
Papildyta:

sita as supratau smile.gif tik man apatiniai nesiremia i virsutinius(jei taip turi buti )ir pagal nuotrauka tai man taip atrodo tik biski virsutiniai arciau apatiniu breketu kai sukandu,o foto mazas tarpelis iki breketu apatiniu sukandus smile.gif

Nelabai įsivaizduoju "apatiniai nesiremia į viršutinius"? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 22:27)
Nelabai įsivaizduoju "apatiniai nesiremia į viršutinius"? smile.gif

apatiniai turi remtis i virsu siek tiek. nes as kai norejau nesidet breketu i apacia tai man daktare pasake; kadangi pas tave blogas sakandis ir apatiniai dantis nesireme i priekinius tai labai didele galimybe kad virsutiniai dantys gris i savo vietas. kai geras sakandis tai tada apatiniai remesi i priekinius ir taip palaiko ju buvimo vieta 4u.gif na nzn ar supratote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 21:30)
apatiniai turi remtis i virsu siek tiek. nes as kai norejau nesidet breketu i apacia tai man daktare pasake; kadangi pas tave blogas sakandis ir apatiniai dantis nesireme i priekinius tai labai didele galimybe kad virsutiniai dantys gris i savo vietas. kai geras sakandis tai tada apatiniai remesi i priekinius ir taip palaiko ju buvimo vieta  4u.gif  na nzn ar supratote  smile.gif

as supratau kai sukandu pati taip pabandau padaryt,kad remtusi ,bet jie nesiremiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 22:32)
as supratau kai sukandu pati taip pabandau padaryt,kad remtusi ,bet jie nesiremiai smile.gif

mano taip pat nesiremia, mano aptiniai dantis mano gomurio pradzioje biggrin.gif nzn kaip cia tiksliai issireiksti biggrin.gif aptiniai dantys net nesiliecia prie virsutiniu. mano virsutinis zandikaulis LABAI isejes i prieki doh.gif
Atsakyti
Nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 21:34)
mano taip pat nesiremia, mano aptiniai dantis mano gomurio pradzioje biggrin.gif nzn kaip cia tiksliai issireiksti biggrin.gif aptiniai dantys net nesiliecia prie virsutiniu. mano virsutinis zandikaulis LABAI isejes i prieki doh.gif

tu palauk turi apacioj breketus?kai sukandi jauti,kad liecias jie prie virsutiniu?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 21:34)
Nesuprantu doh.gif

nu sukask damtukus,ar jauti,kad apatiniai remiais i virsutinius is vidines puses? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 22:38)
tu palauk turi apacioj breketus?kai sukandi jauti,kad liecias jie prie virsutiniu?smile.gif
Papildyta:

nu sukask damtukus,ar jauti,kad apatiniai remiais i virsutinius is vidines puses? smile.gif

turiu, nejauciu, nes mano priekiniai dantys kai sukandu buna toliau nei apatiniai breketai biggrin.gif mano apatiniai breketai lieka uz priekiniu dantuku.. iki puses jie matosi.. cia reikia nufotografuoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 21:40)
turiu, nejauciu, nes mano priekiniai dantys kai sukandu buna toliau nei apatiniai breketai biggrin.gif mano apatiniai breketai lieka uz priekiniu dantuku.. iki puses jie matosi.. cia reikia nufotografuoti.  biggrin.gif

nu as kai sukandu tai jauciu :)nufotografuok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 22:42)
nu as kai sukandu tai jauciu :)nufotografuok bigsmile.gif

tuoj, jei gausis smile.gif

tik kaip idet? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 11 rugpjūčio 2009 - 20:51
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 21:45)
tuoj, jei gausis smile.gif

laukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 22:50)

kaip idet?
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 20:58)
cia sian vaziavau ne paverzimui,o del tos gumytes ir ji man pasake kad tegu ji lieka taip, nes tas dantis persisukes ir vistiek tas gumytes vienas sonas atsikabins, tai lauks kol dantukas atsisuks bent kiek.. ne sakandis neliks toks, nes dbr uzdejo apacioje breketus palauksim kol issilygins apacioje ir pradesiu nesiot elastikus, kad sakandi sutvarkytu.. tai manau nemazai laiko as dar su breketais busiu  doh.gif  verysad.gif


Tai gerai, nes būtų reikėję mokėti, o jei nėra labai svarbu, ji tau nepakeitė tos gumytės ir pakeis per paveržimą.
Justyte, o kode tau iškarto nedėjo ant abiejų žandikaulių? g.gif

O dar sakykit, gali patys breketai taisyti sakandi? Be eleastikų? Nes jis pas mane kažkoks dabar kitoks.... Anksčiau sukandus krūminiai dantys susikąsdavo kairėj pusėj, o dešinėj nesusikasdavo, o dabar sueina vieni ant kitų... Gal aš čia tik įsivaizduoju kad taip susitvarkė g.gif
Atsakyti