Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Cefeidė @ 2009 08 11, 20:40)
Žinok, aš viena... manęs nėra tek daug, kad reikėtų kreiptis "jūs"  mirksiukas.gif

Jau po poros savaičių man bus antrasis apsilankymas...

atsiprasau biggrin.gif tai kiek laiko su breketais?
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 20:42)
kaip laikotes? smile.gif as tai va sian buvau pas gydytoja tai neuzdejo man tos gumytes, pasake kad tegu taip lieka iki paverzimo... nzn kodel.. o mano sakandis vis blogesnis darosi  schmoll.gif  baisu kad jo taisymas uztruks ilgiau nei maniau  g.gif


bet va vis laimingesne jauciuosi artejant penktadieniu, nes MB atskrenda thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif 


kokios gumytes nedejo?o breketai iskreivino saknadi?man prieky nebe gumytes dejo,o vielutes,nes tas vienas dantukas lipo,matyt del to
Atsakyti
Svajuk, juk CEFEIDĖ yra mūsų buvusi KAŠARIUKĖ, ar jau nepameni? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 20:47)
atsiprasau biggrin.gif tai kiek laiko su breketais?
Papildyta:

kokios gumytes nedejo?o breketai iskreivino saknadi?man prieky nebe gumytes dejo,o vielutes,nes tas vienas dantukas lipo,matyt del to


Tau priekinis lipo? man pastebejau , kad priekinis kreiveja, lipa. Nezinau ar cia laukti vizio pas gydytoja <26 diena turiu eiti, ar skambinti.
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 21:47)
atsiprasau biggrin.gif tai kiek laiko su breketais?
Papildyta:

kokios gumytes nedejo?o breketai iskreivino saknadi?man prieky nebe gumytes dejo,o vielutes,nes tas vienas dantukas lipo,matyt del to

na man nuo breketo viena gumyte pusiau nukritus tai jos ir neuzdejo normaliai. paliko.
taip net labai breketai iskreivino sakandi. virsutinis zandikaulis labai i prieki isejo doh.gif tas man lb nepatinka. net priekiniai dantys jau ant apatines lupos buna kai sukandu dantis... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 20:54)
na man nuo breketo viena gumyte pusiau nukritus tai jos ir neuzdejo normaliai. paliko.
taip net labai breketai iskreivino sakandi. virsutinis zandikaulis labai i prieki isejo  doh.gif  tas man lb nepatinka. net  priekiniai dantys jau ant apatines lupos buna kai sukandu dantis... schmoll.gif

Kodėl nepaklausei dėl gumytės?
Ar tau tas sąkandis taip ir liks visam?
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 21:56)
Kodėl nepaklausei dėl gumytės?
Ar tau tas sąkandis taip ir liks visam?

cia sian vaziavau ne paverzimui,o del tos gumytes ir ji man pasake kad tegu ji lieka taip, nes tas dantis persisukes ir vistiek tas gumytes vienas sonas atsikabins, tai lauks kol dantukas atsisuks bent kiek.. ne sakandis neliks toks, nes dbr uzdejo apacioje breketus palauksim kol issilygins apacioje ir pradesiu nesiot elastikus, kad sakandi sutvarkytu.. tai manau nemazai laiko as dar su breketais busiu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 20:58)
cia sian vaziavau ne paverzimui,o del tos gumytes ir ji man pasake kad tegu ji lieka taip, nes tas dantis persisukes ir vistiek tas gumytes vienas sonas atsikabins, tai lauks kol dantukas atsisuks bent kiek.. ne sakandis neliks toks, nes dbr uzdejo apacioje breketus palauksim kol issilygins apacioje ir pradesiu nesiot elastikus, kad sakandi sutvarkytu.. tai manau nemazai laiko as dar su breketais busiu  doh.gif  verysad.gif

sakykit jus man nemokslai,kok syra geras sukandimas?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 22:05)
sakykit jus man nemokslai,kok syra geras sukandimas?

kai apatiniai dantys remesi i prieki, ir kai visi kiti dantis eina dantis ant danties, turiu omeny apacia ir virus wink.gif cia as taip manau biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 21:05)
sakykit jus man nemokslai,kok syra geras sukandimas?

man mano daktarė sakė, kad kai sukandi dantis, apatinių turi matytis pusė smile.gif man anksčiau jų nesimatydavo visai, priekiniai visiškai juos užstodavo, o dabar jau beveik pusė matos, labai mažai trūksta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 21:11)
man mano daktarė sakė, kad kai sukandi dantis, apatinių turi matytis pusė smile.gif  man anksčiau jų nesimatydavo visai, priekiniai visiškai juos užstodavo, o dabar jau beveik pusė matos, labai mažai trūksta  thumbup.gif

tai man tiek ir matosi,iki breketu apatiniu dantu kai sukandu.Bet ir galiniai turi sueit ,taip?bet as galvoju kaip man jie graziai sueis,jei pas mane virsuj 4 traukti,tai realiai jie negali graziai sueit ,nes virsuj dveiju truksta g.gif
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 11, 21:10)
kai apatiniai dantys remesi i prieki, ir kai visi kiti dantis eina dantis ant danties, turiu omeny apacia ir virus wink.gif cia as taip manau biggrin.gif thumbup.gif

tai apatiniai dantys turi remtis i virsutinius ir pus eju uzdengti?
Papildyta:
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 11, 20:53)
Tau priekinis lipo? man pastebejau , kad priekinis kreiveja, lipa. Nezinau ar cia laukti vizio pas gydytoja <26 diena turiu eiti, ar skambinti.

na buvau dejus nuotaruku,turejai matyt,priekinis truputi lipo,as jam pasakiau sako ,nu veliau cia ta paziuresiu dabar tas nesvarbu..sako reiks nuotrauka padaryt,bet kodel vielute tada dejo g.gif
Atsakyti
Svajuk, sukandi galiniais, ir kai sukandi, turi priekiniai uždengti pusę apatinių.
Atsakyti
user posted image
cia kaip suprantu taip turi buti,tik galiniu nesimato
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 21:22)
Svajuk, sukandi galiniais, ir kai sukandi, turi priekiniai uždengti pusę apatinių.

sita as supratau smile.gif tik man apatiniai nesiremia i virsutinius(jei taip turi buti )ir pagal nuotrauka tai man taip atrodo tik biski virsutiniai arciau apatiniu breketu kai sukandu,o foto mazas tarpelis iki breketu apatiniu sukandus smile.gif
Atsakyti