Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 09:10)
Sveika, džiaugiuosi ir sveikinu  4u.gif  O tu sakei, kad jokių pokyčių  smile.gif

ir man taip atrodė blush2.gif O pasirodo, tarpukai nemažėjo, o sąkandis tvarkėsi, juk dabar ir pati pastebėjau, kad sukandus dantykai nepasideda ant lūpos kaip kad anksčiau (nebegalės MB manęs zuikučiu vadinti lotuliukas.gif )
O dabar pagal išsikišusias vielutes spręsti, ar traukiasi tarpukai thumbup.gif Nes kairėj pusėj jau lenda smile.gif

pasigyriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 08 11, 11:07)
ir man taip atrodė blush2.gif O pasirodo, tarpukai nemažėjo, o sąkandis tvarkėsi, juk dabar ir pati pastebėjau, kad sukandus dantykai nepasideda ant lūpos kaip kad anksčiau (nebegalės MB manęs zuikučiu vadinti lotuliukas.gif )
O dabar pagal išsikišusias vielutes spręsti, ar traukiasi tarpukai thumbup.gif Nes kairėj pusėj jau lenda smile.gif

pasigyriau  blush2.gif

labai smagu :)pas mane ir tarpukus uzdarineja,bet ne didziuosius dar ,o del sukandimo nzn kaip jis pas mane...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 11 rugpjūčio 2009 - 10:23
Laba 4u.gif

Gal galite patarti kur Kaune geriau dėtis breketus?
Atsakyti
QUOTE(zZzyLe @ 2009 08 11, 11:20)
Laba 4u.gif

Gal galite patarti kur Kaune geriau dėtis breketus?

pradzioj yra sarasiukas,ir ten surasyta kas kur dejosi :)pasiskaitinek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 10:36)
Achilles o kur tu dingusi ?smile.gif

Aš? Aš niekur nedingusi 4u.gif Ateinu, pasiskaitau, o kadangi mano dantukai be naujovių, tai ir nerašau biggrin.gif Esu pas tėvus, baigsiu vasarą čia bigsmile.gif Grįšiu tik rugpjūčio 25, nes tą dieną man pas ortodontę reikia, jeigu viskas tvarkoj, tai raus dantuką smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zZzyLe @ 2009 08 11, 11:20)
Laba 4u.gif

Gal galite patarti kur Kaune geriau dėtis breketus?

Dauguma panelių pas Damušienę lankosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 13:15)
Aš? Aš niekur nedingusi  4u.gif  Ateinu, pasiskaitau, o kadangi mano dantukai be naujovių, tai ir nerašau  biggrin.gif  Esu pas tėvus, baigsiu vasarą čia  bigsmile.gif  Grįšiu tik rugpjūčio 25, nes tą dieną man pas ortodontę reikia, jeigu viskas tvarkoj, tai raus dantuką  smile.gif
Papildyta:

Dauguma panelių pas Damušienę lankosi  smile.gif


aaa,kazkaip matau nerasai,galvojau kur tu ax.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif jau tie baliai mane is proto isvarys rolleyes.gif nusikalus it suo, be miego... ryt vel i kita sodyba islekiam iki penktadienio drauges gimt svest doh.gif bet siaip smagu thumbup.gif
Atsakyti
Nu kokia nuostabi tema. Tik aš niekaip nespėju lankytis ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2009 08 11, 19:59)
Nu kokia nuostabi tema. Tik aš niekaip nespėju lankytis  ax.gif  blush2.gif

tai kai galite apsilankykite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 11, 20:04)
tai kai galite apsilankykite 4u.gif

Žinok, aš viena... manęs nėra tek daug, kad reikėtų kreiptis "jūs" mirksiukas.gif

Jau po poros savaičių man bus antrasis apsilankymas...
Atsakyti
kaip laikotes? smile.gif as tai va sian buvau pas gydytoja tai neuzdejo man tos gumytes, pasake kad tegu taip lieka iki paverzimo... nzn kodel.. o mano sakandis vis blogesnis darosi schmoll.gif baisu kad jo taisymas uztruks ilgiau nei maniau g.gif


bet va vis laimingesne jauciuosi artejant penktadieniu, nes MB atskrenda thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti