Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių klubas

Sveikos,

neprisijungiau nuo ketvirtadienio, o jau mergaites ir tema nauja sukurusios, ir prirasiusios belenkiek :)tai va savaitgali su mergaitem savo buvau islekus.. tikra mergaitiska baliu apturejim smile.gif o paskui su MB ir jo draugais baidarem plaukem.. tai va sian guliu lovoj ir iki pietu leidziu sau nieko nedaryt.. nes nei rankyciu nei kojuciu nejauciu biggrin.gif

o kita savaite jau pas dantiste keliausiu!!! wuhu!! smile.gif
Atsakyti
ALio alio sypsenelems!!! hi.gif
Stai ir as liezuvis.gif
Kaip savaitgalis? Ka nuveiket? Svajuk buozgalviuk, mes buvom netoli viena nuo kitos ax.gif as pastoviai Trakuos savaitgalius leidziu, kaip ir si ( palapines, ezeras,saule..>) mh assa.gif grazios dieneles visiem!!!! flirt.gif
Atsakyti
P.S. Sian man svente!!! birthday.gif taigi 2 men kai breketuota clap.gif yahoo.gif ta proga reiks sau leist kanors daugiau sian ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 10 rugpjūčio 2009 - 09:02
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 09, 18:52)
Labukaa mergiotes gryzau po ilgu atostogu i namucius smile.gif kaip issilaikiusios?  kaip karstis?smile.gif
pastebejau kad nauja tema ir kaip visada nauja super!! ir dar trecia vieta uzemiau biggrin.gif

o man uzdejo galiniam dantukui spyruokle tempti tai tokia zaizda doh.gif  ir lb daznai kraujuoja..

o kaip jusu dantukai?

Vilmosiau ar skaitei zinute kad negaliu siandien susitikti ? verysad.gif kaime tevui padedu,gimtadienis jo sian, tai balius bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 10, 09:14)
ALio alio sypsenelems!!! hi.gif
Stai ir as liezuvis.gif
Kaip savaitgalis? Ka nuveiket? Svajuk buozgalviuk, mes buvom netoli viena nuo kitos ax.gif as pastoviai Trakuos savaitgalius leidziu, kaip ir si ( palapines, ezeras,saule..>) mh assa.gif grazios dieneles visiem!!!! flirt.gif

ooo smagu :)pala tu is vilniaus?kodel meeto nedarom:)siandien buvau paverzime,uzdejo elastiksu tarpam daryt smile.gif
P.S sveikinu su 2menesiais,man vakar 10 buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 10 rugpjūčio 2009 - 10:59
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 10, 11:56)
ooo smagu :)pala tu is vilniaus?kodel meeto nedarom:)siandien buvau paverzime,uzdejo elastiksu tarpam daryt smile.gif
P.S sveikinu su 2menesiais,man vakar 10 buvo thumbup.gif


As is Grigiskiu ( niu tai kaip ir VLN) smile.gif nzn nzn kodel mes nedarom meeto, ir kiek
cia norinciu yra tam g.gif
Aciu aciu uz sveikinimus, as matai tiek kiek tiu net nenesiosiu smile.gif tongue.gif man uzdejo tik kokiem 6men ax.gif tongue.gif praejo 2men , o visi sako: -Dovke, kokie jie jau lygus!!! clap.gif hihihi.gif liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 10 rugpjūčio 2009 - 11:24
QUOTE(vampyre @ 2009 08 10, 12:22)
As is Grigiskiu ( niu tai kaip ir VLN) smile.gif  nzn nzn kodel mes nedarom meeto, ir kiek
cia norinciu yra tam g.gif
Aciu aciu uz sveikinimus, as matai tiek kiek tiu net nenesiosiu smile.gif tongue.gif man uzdejo tik kokiem 6men ax.gif  tongue.gif praejo 2men , o visi sako: -Dovke, kokie jie jau lygus!!! clap.gif  hihihi.gif  liezuvis.gif

saunumelis tada smile.gif o kiek kainuoja tau,kai tiek mazai nesioji?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 10, 12:28)
saunumelis tada smile.gif o kiek kainuoja tau,kai tiek mazai nesioji?

Man dejo tik ant 8 priekinuku keramikiukus... mokejau 1060lt...foto panoramine apie 100lt ...visa kita as neskaiciuoju...paverzimas ( vielos pakeitimas 100lt kainavo)...kitas tik rugseji, dave 2 men taip pabuti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 08 10, 12:55)
Man dejo tik ant 8 priekinuku keramikiukus... mokejau 1060lt...foto panoramine apie 100lt ...visa kita as neskaiciuoju...paverzimas ( vielos pakeitimas 100lt kainavo)...kitas tik rugseji, dave 2 men taip pabuti... ax.gif

kaip faina,ziurejau kazkada nuotraukytes tai tikrai grazus tavo dantukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 10, 14:26)
kaip faina,ziurejau kazkada nuotraukytes tai tikrai grazus tavo dantukai smile.gif

hm... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 09, 14:53)
geros keliones,prisijunk kai tik galesi:) o beto kuo uzsiimi londone? blush2.gif


Aciu, jau esu londone, dirbu as cia ir padedu sesei su vaikeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 10, 15:33)
Aciu, jau esu londone, dirbu as cia ir padedu sesei su vaikeliu  ax.gif

kaip smagu,as ir noreciau i londona smile.gif
Atsakyti