Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XV tema

QUOTE(MICKEYO @ 2009 08 29, 21:01)
Labas vakaras. turiu ir aš tokį "malonumą" , auginu 2 alergiškus vaikiukus. Atėjau pas jūs su diiideliu prašymu. Gal kas maitinate savo vaikiukus ha mišinukais. Labai reiktų po 1 šaukštelį tyrimams. Visos dežutės taaaip nesinori pirkti, nes reikia jų laaabai daug doh.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
ieškau tokių mišinukų  Aptamil pepti, aptamil pepti MCT , Similac HA , Nan ha, nan1, aptamil low lactose, aptamil pre, neocate
jau padarem 11 mišinukų, nei vienas netinka, o visa bėda prasidėjo , kai Aptamil pakeitė pakuotę ir kaip pagal mane dar ir sudėtį verysad.gif Naujas netinka, o pienuko vaikui dar reikia verysad.gif

Mes turim Neocate dar kol kas biski.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 08 29, 14:24)
Mamos, ar turit kuri Vitelle Zn kremo? Butu labai idomu kokia jo sudetis  g.gif . Dirstelejau dabar i ligonines israsa, ziuriu, kad toks kremas rekomenduojamas. Susieskojau internete informacini lapeli, bet kazkodel nenurodyta pilna sudetis, raso tik, kad alyvuogiu aliejaus pagringu, su cinku ir kalciu. Gal sakau visai neblogas, jei kitokiu blogybiu neprideta?  g.gif

Tuom vitela man atrodo ligoninei tepe mus, tai kazkoks mum netiko.Mes dabar tepames A-derma Exomega, Essex. Neseniai Ugiage Pruriced crema nusipirkau, na lyg ir nieko.
O gal kas tepates "TRICREAM", skaiciau vienam moksliiam straipsnyje, kad neblogas kremas ir nuo niezejimo gelbsti.
Atsakyti
Labas rytas,

Stai paziurekite kaip atrodo Kinotakaros pleistrai nuimti siryt nuo mano maziaus paduku:

user posted image

Kairysis tai net varvejo, o desinysis matyt nelabai gerai kontaktavo su paduku, bet irgi nemazai pritrauke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 30 rugpjūčio 2009 - 07:49
Mums labai reiketu kokio hormoninio tepaliuko, gal kas turit, nebereikia, gal nenaudojat ir galetumet perleist? unsure.gif blush2.gif
Jau AD nebesuvaldomas pasidare, niekaip nepraeina, nors as ir taip jau pusbadziu gyvenu, pavargau, visas nusidraskes, jau galvojau, kad reik nemaitint, bet kai paskaiciau, kaip su tais misinukais vargstat doh.gif
Kol pas ta alergologe pateksim, greiciau as isprotesiu..
Tai gal kas galetu padet su tepaliuku??
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 08 29, 18:17)
neūbauji ne ne, užsukam retkarčiais. biggrin.gif
labai sunkus mano vaikas doh.gif ar amžiaus tarpsnis sunkus g.gif nieko negaliu daryt( tiek to), nemiega (dieną dukart po pusvalandį, o naktį keliuos milijoną kartų pamaitint nuramint) , papildomo maisto nevalgo (du mėnesius metu lauk arba pati valgau savo virtus skanėstus, parduotuvėj pirktus -taip pat), pikta, dirgli...
Su oda viskas gražu, nors tiek ...

Nepamenu, kokio amziaus tavo supermergaite smile.gif ? Ir visai jokiu kosiu nevalgo? Maniskis kai toks buvo, tai jau buvo mazakraujyste isimetus. Del gelezies stygiaus vaikuciai labai apetita praranda, buna dirglus. Gal jums reiketu kraujo tyrimuka pasidaryti?
Papildyta:
QUOTE(zytos @ 2009 08 29, 21:05)
Šiandie berods šitos firmos čiupinėjau, tik be šitų "priedų" ir nesusigundžiau paimt schmoll.gif , bo sudėtis manęs nesužavėjo - berods parabenus užmačiau ir galiausiai paėmiau "Sanito" medetkų tepalo. Ir kaina ar tik ne  virš 30Lt nedidelis kiekis.

Taip ir maniau, kad tokio tipo kremuose be parabenu nebus apsieita. O medetkos jums tinka? Graizaziedziu seimos augalai raso, kad daznai alergizuoja.
Papildyta:
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 08 30, 08:37)
Mums labai reiketu kokio hormoninio tepaliuko, gal kas turit, nebereikia, gal nenaudojat ir galetumet perleist? unsure.gif  blush2.gif
Jau AD nebesuvaldomas pasidare, niekaip nepraeina, nors as ir taip jau pusbadziu gyvenu, pavargau, visas nusidraskes, jau galvojau, kad reik nemaitint, bet kai paskaiciau, kaip su tais misinukais vargstat  doh.gif
Kol pas ta alergologe pateksim, greiciau as isprotesiu..
Tai gal kas galetu padet su tepaliuku??

Bijau, kad siuntimas pastu kainuotu daugiau nei, kad nusipirkti g.gif . Pabandykit pati silpniausia hidrokortizona, jis nedaug kainuoja - gal 6 Lt tik. Va tikslus pavadinimas:

1% kremas
Hidrokortizonas
Hydrokortisoni acetas (gamintojas Homeofarm)

P.S. Tik pirkit butent sita, nes ju ir stipresniu yra. O sita tai mums israse kai buvom dar visai leliukai, vos keliu menesiuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 30 rugpjūčio 2009 - 08:58
QUOTE(ausru @ 2009 08 30, 07:47)
Labas rytas,

Stai paziurekite kaip atrodo Kinotakaros pleistrai nuimti siryt nuo mano maziaus paduku:

user posted image

Kairysis tai net varvejo, o desinysis matyt nelabai gerai kontaktavo su paduku, bet irgi nemazai pritrauke.

Oho, tai tipo rodo, kad orgazinmas uzterstas? Ir pagereja nuo tu proceduru?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 08 30, 09:57)
Nepamenu, kokio amziaus tavo supermergaite  smile.gif ? Ir visai jokiu kosiu nevalgo? Maniskis kai toks buvo, tai jau buvo mazakraujyste isimetus. Del gelezies stygiaus vaikuciai labai apetita praranda, buna dirglus. Gal jums reiketu kraujo tyrimuka pasidaryti?
Papildyta:

Taip ir maniau, kad tokio tipo kremuose be parabenu nebus apsieita. O medetkos jums tinka? Graizaziedziu seimos augalai raso, kad daznai alergizuoja.
Papildyta:

Bijau, kad siuntimas pastu kainuotu daugiau nei, kad nusipirkti  g.gif . Pabandykit pati silpniausia hidrokortizona, jis nedaug kainuoja - gal 6 Lt tik. Va tikslus pavadinimas:

1% kremas
Hidrokortizonas
Hydrokortisoni acetas   (gamintojas Homeofarm)

P.S. Tik pirkit butent sita, nes ju ir stipresniu yra. O sita tai mums israse kai buvom dar visai leliukai, vos keliu menesiuku.


Bet jam reikia recepto..kaip man vaistinej ji uzsisakyt?Ar ji tai parduoda?
sakau, gal yra Vilnieciu mamyciu galinciu pagelbet .. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilke_ziema: 30 rugpjūčio 2009 - 09:22
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 08 30, 09:06)
Bet jam reikia recepto..kaip man vaistinej ji uzsisakyt?Ar ji tai parduoda?
sakau, gal yra Vilnieciu mamyciu galinciu pagelbet .. blush2.gif

Nereikia, parduoda ir be recepto.
Papildyta:
QUOTE(LiloSun @ 2009 08 30, 09:00)
Oho, tai tipo rodo, kad orgazinmas uzterstas? Ir pagereja nuo tu proceduru?

Nu tai taip, nes jie toksinus sugeria. Po vienos proceduros rezultatas dar nesimato, bet po visos pakuotes oda tikrai pagrazeja - bent jau praejusi karta taip buvo.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 08 30, 09:43)
Nereikia, parduoda ir be recepto.
Papildyta:

Nu tai taip, nes jie toksinus sugeria. Po vienos proceduros rezultatas dar nesimato, bet po visos pakuotes oda tikrai pagrazeja - bent jau praejusi karta taip buvo.

O tai kur tuos pleistrus galima isigyti? Ir kokia kaina?
Atsakyti
Apie Kinotakara neseniai kalbėjom, neatsimenu šitoj temoj, ar anoj g.gif, jei įdomu šiek tiek "atgal" pakniskit mirksiukas.gif. Nežinau ar Amica 4u.gif pirmoj žinutėj ką nors apie tai yra užsiminus g.gif, tikrai neskaičiau, bet jei nėr, tai gal vertėtų? Šiaip plačiau galima pasiskaityt ww.kinotakara.lt 4u.gif.


Apie medetkų tepalą jeigu g.gif, tai aš tik geru žodžiu jį galiu paminėt smile.gif. Mano vaikui jis labai pagelbėjo, kai jau išties nebežinojau ko griebtis, net Cutivate negelbėjo tada schmoll.gif. Bet aš pirkdavau ne Sanito, o berods lenkų firmos, ten jo apie 20 g ir apie 11 Lt kainuoja. Jis kaip vazelinas labiau, ne kreminis pagrindas. Bet gi brungu doh.gif. Tos tūbelės man max 2 dienom užteko, nes vaikas jau buvo visas AD apsėstas, tik veidukas švarus. Na tai savaitę patepliojus tom medetkom, palengva "perėjau ant" Kpangnan sviesto thumbup.gif. Tfu tfu tfu dabar tereikia tik kartą dienoj pasitept (prieš naktį). Ir galvoju dar ar nepabandzius taukmedžio, kai atsiras prekyboj g.gif, ar vistik nesimėtyt ir toliau naudot Kpangnan ax.gif.

Na ir laukiu dar kol pleistrus atsiųs, bet kol kas vaiko būklė tokia, kad nematau reikalo juos klijuot. Tyliai tikiuosi, kad ir nebereiks jų ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(vasariukė @ 2009 08 30, 11:38)
Apie medetkų tepalą jeigu  g.gif, tai aš tik geru žodžiu jį galiu paminėt  smile.gif. Mano vaikui jis labai pagelbėjo, kai jau išties nebežinojau ko griebtis, net Cutivate negelbėjo tada schmoll.gif. Bet aš pirkdavau ne Sanito, o berods lenkų firmos, ten jo apie 20 g ir apie 11 Lt kainuoja.

As tai taip ir nezinau tiesa pasakius tinka mums medetkos ar ne - taip normaliai ir neisbandem. Norejau kazkada Weledos Dermatodoron nusipirkti (irgi su medetkom), bet neisdrisau, pagalvojau jei netiks - vel pinigai i bala. O kur tu savaji lenkiskaji pirkdavai?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 08 30, 13:11)
... O kur tu savaji lenkiskaji pirkdavai?

Eurovaistinėj. Man rodos bus šitas, tik čia nėr paveiksliuko. Balta tūbelė, raudonu galu smile.gif.


Žiuėkit o šitų nieks nemėginot? g.gif http://www.sveikatos...-aliejus/muilai . Turiu omeny "Alavijų ir kvapiųjų kanangų muilas". Ar čia tas pats mūsų naudojamas Kpangnan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasariukė: 30 rugpjūčio 2009 - 12:36
http://www.emustore....-roll-p-63.html

Ar uzsakinejote emu alieju cia? Gal galite pasidalinti, kur?

http://www_coral-club-lt_eu/ dar cia va radau, tik nerandu, kur uzsakyt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilke_ziema: 30 rugpjūčio 2009 - 13:13